Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cobra.


Cobra.
őstag

Az a router olyan, mint egy sündisznó :D

(#2) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

MU-MiMo-t úgy kell elképzelni, hogy több eszköz folyamatos kapcsolatban van az adóval, nem kell várniuk az adóra semmilyen körülmények között? Kevesebb latency, stb?
Tehát, ha itthon próbálnék több WiFi eszközön pl YouTube-ot nézni, akkor nem működne vagy ez csak a live broadcast-okra vonatkozik (pl UStream)?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#3) imibogyo


imibogyo
veterán

Ide nekem egy ASUS Transformer Book V-öt. :B

Na nem biztos, hogy "olyan jó", de nagyon kíváncsi vagyok rá. Főleg, hogy ha jól értem pl. egy SMS érkezésekor, vagy egy híváskor sem kell kidokkolni a telefont Android tablet/notebook funkcióból (ami logikus is). Már csak arra lenne szükség, hogy egy akármilyen headset-el is működjön a dolog (két jack dugó) és akkor semmi sem áll az útjában a minőségi telefonálásnak például munkahelyről, amikor amúgy is gép előtt van az ember. Gondolom alapból csak BT-s headset-el, vagy a telefonba dugott "egy-jack"-esekkel működik.

És ha jól látom, akkor Windows-os használatkor is megoldották, hogy lássuk a telefont magát? Az nem semmi lenne, persze ez lehet csak illusztráció.

Régi álmom, hogy úgy össze tudjam kapcsolni a telefonomat és a gépemet, hogy tudjak böngészni a telefonkönyvben és a gépem headset-jével tudjak telefonálni, ami ugye klasszisokkal jobb minőségű, mint akármelyik telefonhoz megvásárolható eszköz. És ugyanez igaz SMS-ezésre is. Ez utóbbit régen a Nokia tudta (Nokia Suite), nem értem az újabb rendszerekhez miért nem készítik el az alteregóit. Láttam a Microsoft SMS Sender-ét, de az nekem valahogy nem akaródzott működni.

(#4) r00r1


r00r1
aktív tag

Az AMD mikor fog szerepelni? Mert a fb oldaluk szerint valamit be fognak jelenteni.
Ja: és bocs az OFF-ért.

(#5) Goblin12


Goblin12
őstag

Az a router. :Y

Jó lenne az a monitor, de mégse. :(

(#6) stratova válasza r00r1 (#4) üzenetére


stratova
veterán

Június 4. [katt-katt]

[ Szerkesztve ]

(#7) r00r1 válasza stratova (#6) üzenetére


r00r1
aktív tag

Hálásan köszönöm!! Ezt kerestem... :R

(#8) Entryy


Entryy
aktív tag

", hogy a dokkolóként is funkcionáló billentyűzetes részben egy Intel hardver dolgozik, ami a Windows 8.1-et hajtja"

Ha ez így lenne,akkor az Asus "csodát" is integrált a Transformer Book Vbe

A billes részben "csak" egy hdd van, még akku sincs.

[ Szerkesztve ]

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#9) Balala2007


Balala2007
tag

Jol ertem? Ez a ASUS Transformer Book T300 Chi lenne az elso(?) 14 nanos (Broadwelles) , passziv huteses (?), normal Windowsos ketyere? "Core m" a Broadwell piaci neve?

[ Szerkesztve ]

AIDA64.com

(#10) matteo_szg válasza Balala2007 (#9) üzenetére


matteo_szg
őstag

Jól érted. :)

jupiiii

(#11) HUfantom


HUfantom
őstag

Tyű az a router gyerekek.......

Szinte látom magam előtt a Designer-t amikor megjön a levél.
"Te Jani itt egy új hardver tervezzél hozzá valami házat, de a szaki megmondta, hogy 6 antenna lesz rajta....."

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#12) Balala2007 válasza matteo_szg (#10) üzenetére


Balala2007
tag

Koszi!
Ezek erdekes reszletek:
32 ora uzemido, a tablet resze 670 gramm

AIDA64.com

(#13) matteo_szg válasza Balala2007 (#12) üzenetére


matteo_szg
őstag

A Broadwell nagy előrelépést jelent majd a Win 8.1-es tablet piacon. :)

jupiiii

(#14) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Ennyi Win8-as tablet után mi értelme van annak az AiO-nak?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#15) XuChi


XuChi
addikt

A Rog cuccok mikor lesznek bemutatva ??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.