Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#986) mkoch820 válasza kotysoft (#985) üzenetére


mkoch820
tag

Amit én észrevettem, eddig szinte minden 2.2-es verzióban, hogy általában a kamera elindítása után rossz irányba fordítja a képernyőt a 90 illetve 270 fokos helyzetben, így gyakorlatilag normális, portré helyzeten kívül bárhogy forgatom a telefont, mindig fejre fordítja a képet :) S ez megmarad a kamerából kilépés után is, böngészőben, beállításokban is fejre állítja a képet landscape módban, újraindításig. Kalibrációval nincs gond ilyenkor sem, próbáltam újrakalibrálást is, ami persze nem segített, valamint megnéztem vízmérték programmal, ami viszont jól működött, ahogy a gyroszkópot használó játékok is. Érdekes...
Nekem egyelőre a 3230-A01 vált be legjobban, de próbáltam az 3230-A02-t, 3260-A01-t, cyanogen 6.1.2 stable-t, cyanogen 6 build 76-t, Superbler V4-et, Superbler V4.1-et és persze az alap 2.1-et. A második legjobb talán a Superbler V4.1 volt, de gyorsan ette az akkut, és fordításhiányos (spanyol) volt még sok helyen, főleg az extra menükben, amik egyedivé tennék. A legszebb viszont a Cyanogen szerintem, letisztult, okos, csak baromi gyorsan eszi az akkut, az a változat, ami fenn volt nekem, 800MHz-ig volt skálázva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.