Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) mkoch820 válasza erasto (#950) üzenetére


mkoch820
tag

Ez tipikusan a zokni sztájl :) csak használni nem lehet benne sajna. ilyet én is csináltam, két régi napszemüvegtartóból, meg egy kis kartonból, csak azt még zárni is lehet felül :D
Viccen kívül, ha valaki netán ráakadna a szilikontok elérhetőségére, vagy bármi olyan tokra, amiben használni is lehet, ne tartsa magában az infót

(#952) Laby válasza Laby (#905) üzenetére


Laby
senior tag

#905 hsz-re nincs esetleg ötletetek??

(#953) erasto válasza Laby (#905) üzenetére


erasto
csendes tag

Első kérdéshez passz...

Másodikra: bár nem használom, sokan dicsérik az Android Black Market-et... Nem mondok róla semmit, olvass utána, és döntsd el, hogy kell-e ;)

Más!

Van vkinek iGO navi a készüléken? Én feltettem a 8.4.2-t Androidra optimalizálva, de licensz gondok merültek fel... Nem tudom, van-e valakinek tapasztalat, ha igen, kéretik egy pm ;)

thx:

erasto ;)

(#954) mkoch820 válasza Laby (#952) üzenetére


mkoch820
tag

Az android marketre egyelőre nincs alternatíva, az applanet lenne az illegális ingyen letöltős változat, de az már 3 hete 99%-ban működésképtelen. Az Amazon viszont fog csinálni app store-t, ami akár le is válthatja a marketet, de még nincs kész persze, azért érdemes utánaolvasni

(#955) kotysoft


kotysoft
csendes tag

Sziasztok,

Nekem pár napja van Z71-em, és már a 2. napon lekerült róla a gyári ROM. Szerencsére lementettem, tehát bármikor vissza tudom rakni Clockworkmod-dal...

Látom sokan kerestétek a gyárit, ha kell fel tudom tölteni..

Egyelőre CyanogenMOD 6.1.2-vel próbáltam [FroYo], ami nagyon szép, okos és jó... Csak 1-2 nap használat után rájöttem, hogy azért nem kell mélyre nézni, hogy rájöjjek mennyire bug-os... Beszélgetés közben újraindul, usb sebesség 3000 helyett 1500 kB/s, IGO fagy mint állat... Asszem még a Foxcon 2.2-esét megnézem aztán maradok a gyárinál...

Viszont az a **rva Quadrant hiába ad 884 pontot, nem sokat érek vele, ha még egy filmet sem tudok szaggatásmentesen lejátszani... Egy olyan MP4 szaggat, ami a K770i-men gyönyörűen ment...

később írok még... Nem tudom mi legyen... Tetszik a 2.2-es az új funkciókkal és a MOD is király... de ennyi bug-gal, hogy a számomra fontos részei a telónak használhatatlanok.... nem tudom...

(#956) KrissszG válasza kotysoft (#955) üzenetére


KrissszG
tag

Engem érdekelne a gyári ROM backup-ja. Nagyon köszi! :R

(#957) zzola válasza kotysoft (#955) üzenetére


zzola
félisten

Cyanogenmod-al én sem voltam megelégedve, inkább használom a gyári rom-ot. Igaz, így nincs annyi opció, meg nem is villámgyors, de ezt beáldozom annak érdekében, hogy ne naponta kelljen tölteni...

(#958) speedyrg


speedyrg
tag

Üdv.

Filmekhez szedd le a vital playert a marketről.
Ez van az arm6 os procihoz.
Többnyire hibátlan, bár nagy bitrátás divx picit akadhat de nem vészes.

Én még mindig a superblert nyomom , sztem jobb mint a CM.
de a gyári rom azért érdekelne engem is.
Üdv

speedyr

(#959) coyote66 válasza kotysoft (#955) üzenetére


coyote66
aktív tag

Hali A gyári rom engem is érdekelne. Zenére visszatérve, sokan a rockplayert istenítik.

Én vagyok

(#960) l86544 válasza kotysoft (#955) üzenetére


l86544
aktív tag

szia

A gyári rom engem is érdekelne.
Nekem is a cyanogen 6.1.2 77 verziója van fent. Nálam az igo rendben és gyorsan megy, nincs újra indulás beszélgetés közben, usb sebességet meg filmet még nem néztem de én meg vagyok vele elégedve. Délután ha lesz időm kipróbálom ezeket.
Ezzel a 77-es verzióval már a fogyasztáson is javítottak de azért az még elég gáz.
Viszont a sebesség és testre szabhatóság miatt nekem ez jön be.

https://mowned.com/lajos-szab

(#961) kotysoft válasza l86544 (#960) üzenetére


kotysoft
csendes tag

Sziasztok ismét.

Sajna progikkal és adatokkal volt lementve a gyári ROM, így le kellett gyalulnom, újra rootolni, 1-2 progit telepíteni, de végülis sikerült.

[ <<<<<HotFile link a letöltéshez >>>>>]

A fenti link egy 107 MB-os ZIP, ami egy ClockWork-ös, Root-olt mentést tartalmaz a SpeedShop-os Commtiva Z71 ROMjáról. (kitömörítve kb 150MB)

Csomagold ki a ZIP-et, a benne található mappát másold az SD / CLOCKWORKMOD / BACKUP mappába, így a ROM MANAGERREL és a CLOCKWORKMODdal a telóról szépen vissza lehet állítani.

-----------

Jelenleg csak nem nyugszom, és a GingerBread-es (2.3.1) CyanogenMOD7 bétáját tesztelgetem... kb 1 órája van fent, és nagyon baba... Aztán holnapra úgyis meglesz a 2 oldalas hibalista...

Elöljáróban annyit, hogy
- Quadrant pontja 958 (érdekes módon fekete képernyő a 3D tesztnél!)
- CPU órajele QuickSystemInfo PRO szerint 122 és 600MHz közt ugrál
- Nincs rajta Market

-----------

Egyébként RENDES IGO 8-at nem tudtok androidra?

Csak mert eddig a butított IGO-val találkoztam, tehát az IGO AMIGO-val... Sajna ezt nevezik Androidon IGO MY WAY 8.x.x-nek... borzalom ez a program... Sygic vagy Navigon ezerszer jobb, sőt a Google MAPs is.. Bár az nem tervez újra és nem beszél...

[ Szerkesztve ]

(#962) Nocsesz1 válasza kotysoft (#961) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Ez az a rom ami ma jelent meg? És track ball-ra lehet ébreszteni?

HAJRÁ VIDI !!

(#963) kotysoft válasza Nocsesz1 (#962) üzenetére


kotysoft
csendes tag

z71 nightly
cm_z71_full-0.zip
69.4 MB
2011-01-17 04:30:25 RC0

aha

(#964) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Létezik olyan program lementő ami a beállításokat is menti PL Pokeren már nagyon elől vagyok de az új rom miatt mindig előröl kell kezdenem.Nem csak a programot szeretném lementeni hanem az állást is.

HAJRÁ VIDI !!

(#965) kotysoft válasza Nocsesz1 (#964) üzenetére


kotysoft
csendes tag

ClockWordMod recovery 1:1 ment mindent a telóról (ROM-ot is beleértve),
vagy a TITANIUM BACKUP elméletileg az alkalmazások adatait is menti...

(#966) Old_Kovvi


Old_Kovvi
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
Nemrégiben vettem a lányomnak én is egy Commtiva Z71-est. Tuti kis tel, de valamit elszúrtam nagyon.
A pc-ről való leválasztást valszeg nem megfelelően végeztem el és most a tel nem látja az sd kártyát. Több hártyát is próbáltam de semmi.
A pc re sem lehet csatlakoztatni, a windows nem tudja megnyitni a telt, a kártyaolvasót egyáltalán nem látja.
Találkozott már valaki ilyen hibával?
Valami ötlet?

(#967) mkoch820 válasza Old_Kovvi (#966) üzenetére


mkoch820
tag

A telefonból próbáld kikapcsolt állapotban kivenni a kártyát, bekapcsolni a telefont, s csak akkor visszadugni az sd-t, ha már megy a telefon. A beállításoknál SD menünél megpróbálhatod leformázni, ha azt látja, hogy kártya van benn, csak nem olvasható. először unmount, aztán format.

(#968) mkoch820 válasza kotysoft (#961) üzenetére


mkoch820
tag

Nem is sikerült még 3d drivert írni hozzá 2.3 alá, valószínűleg az fekete a 3d teszt. A marketet meg a többi google programot viszont elvileg a Gapps.zip telepítésével megkapod, bár ezt rom frissítés közben adtam hozzá eddig mindig, nem tudom utólag lehet-e. http://boston-mania.blogspot.com/2011/01/rom-23-cyanogen-mod-7-for-z71-build-0.html
Itt megtalálod a Gapps több verzióját is, telepítése mint a többi CM mod esetén

(#969) Nocsesz1 válasza kotysoft (#963) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

A magyar névnapokat nem menti le a googlimból. Vagy ennél a romnál nem lehetséges?

HAJRÁ VIDI !!

(#970) Old_Kovvi válasza mkoch820 (#967) üzenetére


Old_Kovvi
csendes tag

Sajna nem éled fel a kártya. Mindegy hogy kikapcsolom és utána rakom be.
Másik kártyával is próbáltam, azzal se. :(

(#971) Goose-T válasza Old_Kovvi (#970) üzenetére


Goose-T
veterán

A helyedben visszavinném, hogy garanciában csináljanak vele valamit.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#972) kotysoft válasza mkoch820 (#968) üzenetére


kotysoft
csendes tag

Félnapos személyes tapasztalat a CyanogenMOD 7 RC0-val kapcsolatban:

**** Pro
+ Megjelenés, téma, effektek (főleg a képernyő ki-be kapcsolás effektje tetszik :))
+ Szövegkijelölés a beviteli mezőben (hasonlóképp mint Windows Mobile-nál)
+ valós 122 - 600 MHz cpu (806 MHz-ig húzható, de nem stabil)
+ 2.3.1-es Android
+ Ikonok kezelése az "asztalon" (hosszú nyomásra 3 lehetőség: Remove, Edit, Uninstall)
+ Zárolható "asztal"
+ Akkumulátor élettartam SOKKAL JOBB, mint a CM6.1.2-ben.
+ Quadrant eredmény (csal!*) alapból 958 , 800MHz-en 1049

**** Contra
- NEM TÁMOGATOTT (egyelőre) a 3D-s megjelenítés (full fekete képernyő)
- Az utólag telepített Market néha meghülyül a letöltéskor
- Személy szerint nem tetszik a beállított telefonszám tagolás (ami mindenhol él)
példa: 063-012-34567

-------------------------
Ha lesz 3D, szerintem akkor ennél maradok... bár ez is csak egy fél napos teszt eredménye, ki tudja mit produkál...

(#973) Nocsesz1 válasza kotysoft (#972) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Érdekes mert a telszámokat nálam így jeleníti meg +36 20XXXXXXXXXX
Market eddig nem csinált olyat mint nálad.

Egyenlőre ez marad az biztos.

Más megjelent magyar nyelvel a My Car Nagyon jó program akinek van több autója, vagy csak egy de nyilván szeretné tartani.

HAJRÁ VIDI !!

(#974) kotysoft


kotysoft
csendes tag

+36 esetén viszont egybe írja nálam...
06-nál van amit az előbb írtam...

Egyébként Market a teló sokadik újraindítása után is azt csinálja amit mondtam. És a 6.1.2-es verzió 'egyéni'(?) marketje jobban tetszett. Ez most olyan mint a gyári.

Továbbá azt az érdekességet vettem észre, hogy iLighter nevű 'játéknál' a Giroszkóp az egyik irányba nem működik... pedig kalibráltam.. lehet hogy újra kéne 'formáznom', mert telepítés után egyből TITANIUM-mal raktam vissza a 2.2-ből mentett progikat és adatokat.... Talán ez kavart be?

[ Szerkesztve ]

(#975) zzola válasza kotysoft (#972) üzenetére


zzola
félisten

Igéretes a CyanogenMOD 7 RC0, de én megvárom míg a végleges megjelenik...

(#976) kotysoft válasza kotysoft (#974) üzenetére


kotysoft
csendes tag

Market rendben, a Titaniummal rontottam el

[ Szerkesztve ]

(#977) lediiiiii válasza Old_Kovvi (#970) üzenetére


lediiiiii
csendes tag

Szia!
Rendesen helyén van a kártya, nem lötyög ki-be? Lehet, hogy nálad is akadozik még a foglalat. Amikor azt hiszed, hogy a helyén van, próbálj nyomni rajta még egyet, és hatalmas csattanással be fog pattanni (hülyén hangzik, de nálam így volt). Egy pár ki és berakás után bejáródott.

(#978) kotysoft


kotysoft
csendes tag

Nincs valami ötletetek arra, hogy zsebben mi válthatha ki a teló újraindítást / kikapcsolást lezárt képernyő mellett?

Én esetleg arra gondoltam, hogy hosszabban benyomódhat a kikapcs gomb, és a képernyőn benyomódik a KIKAPCSOLÁS...????

(#979) KrissszG válasza kotysoft (#978) üzenetére


KrissszG
tag

Nekem ma ugyan ez történt. Beértem a céghez, hallom az Androidos reboot hangot. Nézem a telefont, éppen bootolgat.
Én egy widget-re gyanakszom. Föltettem egy widget-et, ami figyeli ha a telefon elveszíti a hálózatot. Szerintem ez akasztotta ki. Nem hinném, hogy gomb benyomódás lenne a Te esetedben sem. Inkább megnézném, h milyen új progit/widgetet tettél fel utoljára.

Nekem ez volt az első ilyen "unexpected reboot", szóval 99%-ig biztos vagyok az okában, az én esetemben. Ezek a folyamatosan futó/figyelő widgetek elég sok erőforrást felemésztenek, simán okozhatnak ilyet.

(#980) kotysoft válasza KrissszG (#979) üzenetére


kotysoft
csendes tag

Nekem talán a Battery Widget + Elixir widgetje lehet...???
Mindenesetre érdekes...

Ma Pl nem csinálta melóba jövet.

(#981) Goose-T válasza kotysoft (#978) üzenetére


Goose-T
veterán

Ha CyanogenModot használsz, akkor ne csodálkozz az ilyeneken. Nekem többek között ezért volt csak egy napig fenn, utána visszaálltam a gyárira.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#982) kotysoft válasza Goose-T (#981) üzenetére


kotysoft
csendes tag

Érdekes, hogy csakis akkor csinálja, mikor a zsebemben van... Mikor kint az asztalon egész nap, akkor nem

[ Szerkesztve ]

(#983) Nocsesz1 válasza kotysoft (#982) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Én ilyet problémát nem vettem észre mint nálatok. :DD
Eddig remekül müxik akkufogyasztás is nagyon jó.Egyedül az APN-t kellet átírnom mert amit maga állított be azzal nem mindig csatlakozott a netre.

HAJRÁ VIDI !!

(#984) coyote66


coyote66
aktív tag

A FOX-3230-0-0002-A02.nb0 romról mi a véleményetek? Magától hol jobbra hol balra forgatja a képernyőt. Sok apró idegesítő hibája van, sokszor force close-al kilép. Van ettől jobb (használhatóbb) vagy kiforrottabb. Kinek melyik rom jött be? A 3260-as jobb valamivel?

Én vagyok

(#985) kotysoft válasza coyote66 (#984) üzenetére


kotysoft
csendes tag

Tudom, hogy hülyeség, de azért ellenőrizd:

Giroszkóp rendesen van kalibrálva?

(#986) mkoch820 válasza kotysoft (#985) üzenetére


mkoch820
tag

Amit én észrevettem, eddig szinte minden 2.2-es verzióban, hogy általában a kamera elindítása után rossz irányba fordítja a képernyőt a 90 illetve 270 fokos helyzetben, így gyakorlatilag normális, portré helyzeten kívül bárhogy forgatom a telefont, mindig fejre fordítja a képet :) S ez megmarad a kamerából kilépés után is, böngészőben, beállításokban is fejre állítja a képet landscape módban, újraindításig. Kalibrációval nincs gond ilyenkor sem, próbáltam újrakalibrálást is, ami persze nem segített, valamint megnéztem vízmérték programmal, ami viszont jól működött, ahogy a gyroszkópot használó játékok is. Érdekes...
Nekem egyelőre a 3230-A01 vált be legjobban, de próbáltam az 3230-A02-t, 3260-A01-t, cyanogen 6.1.2 stable-t, cyanogen 6 build 76-t, Superbler V4-et, Superbler V4.1-et és persze az alap 2.1-et. A második legjobb talán a Superbler V4.1 volt, de gyorsan ette az akkut, és fordításhiányos (spanyol) volt még sok helyen, főleg az extra menükben, amik egyedivé tennék. A legszebb viszont a Cyanogen szerintem, letisztult, okos, csak baromi gyorsan eszi az akkut, az a változat, ami fenn volt nekem, 800MHz-ig volt skálázva.

(#987) coyote66 válasza kotysoft (#985) üzenetére


coyote66
aktív tag

Napjában többször is beállítottam a g-szenzort, e-compasst is. Akkor is ezt csinálja, és ráadásul nehezen áll vissza alaphelyzetbe. Nem tetszik. A 2.1-es rom-mal minden szuper volt.

Én vagyok

(#988) coyote66 válasza mkoch820 (#986) üzenetére


coyote66
aktív tag

Kösz, lehet hogy felteszem a 3230-A01-est én is. Holnap felveszem a kontaktot a premiumtrading.hu-val magyar 2.1 ügyében.

Én vagyok

(#989) harminc3 válasza Old_Kovvi (#970) üzenetére


harminc3
tag

Igaz nekem Motorola XT3-as van, de a két készülék elvileg ugyanaz.
Nekem is volt ilyen jelenség, operációs rendszer újratelepítése után megoldódott a probléma.
Pedig már keresgélni kezdtem a garancialevelet. :)

(#990) mkoch820 válasza coyote66 (#988) üzenetére


mkoch820
tag

961-es hozzászólásban találod a linkjét az eredeti magyar 2.1-nek, kotysoft feltöltötte. ROM managerrel vissza tudod rakni, én vissza is raktam, de kb negyed órára, mert annyival lassabb volt, mint a 2.2, hogy nem győztem kivárni. Ráadásul a minisquadron is szaggatott vele, pedig az az utazós-játékom. Arról nem is beszélve, hogy kezdhettem volna előről a memkártya partícionálást, hogy tudjak menteni kártyára.

(#991) KrissszG válasza coyote66 (#984) üzenetére


KrissszG
tag

Én nem találkoztam azokkal a hibákkal amiket leírtál, pedig ugyan azt a ROM-ot használom.
Force Close sem volt, talán még 1x sem. Egyszer indult újra a zsebemben a telefon, de közben már rájöttem, hogy az egyik widget akasztotta ki. Mióta inaktiváltam a widget-et, azóta nem fordult elő újra.
Ez 600 MHz-ig engedi a procit, a 3260-as 480-ig. Az előbbivel kapcsolatban (3230) többmindenki jelezte, hogy nagyon jól bánik az akksival, amit én is csak megerősíteni tudok.

(#992) coyote66


coyote66
aktív tag

(Nemsoká 1000 hsz.) A jelenlegi 3230-A02 rom akku kezelése nekem is tetszik. Ami nagyon zavar a g-szenzor ad-hoc forgatása, kapcsolatok kezelése és a tárcsázó. Egy két apk-t töröltem újraraktam így a force close egyre ritkább.

Én vagyok

(#993) Goose-T válasza coyote66 (#992) üzenetére


Goose-T
veterán

Ravebp fórumtársunk felrakta a Dialer One-t, utána én is, ez tényleg sokkal jobb, mint a gyári. Miután kétszer olyan embert hívtam fel a gyári tárcsázóval, akit nem akartam, megelégeltem.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#994) coyote66 válasza Goose-T (#993) üzenetére


coyote66
aktív tag

Ez történt velem is az utóbbi napokban. Sőt volt, hogy visszahívtak, hogy bekapcsolódott a telefonom, de a hívott listában nem volt benne, az illető.
Más apndroid kikapcsolva, adatforgalom kikapcsolva, adatelérhetőség kikapcsolva, hálózat csak gsm, erre bejelez, hogy 6 olvasatlam mailom van. A network monitor folyamatos adatmozgást mutat. Kikapcsoltam a telefonom. :W :O :(

Én vagyok

(#995) Goose-T válasza coyote66 (#994) üzenetére


Goose-T
veterán

A helyedben lefuttatnék egy vírusirtót és leszedném a rootot.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#996) Nocsesz1 válasza Goose-T (#993) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Fél éve én is eszt használom a gyárit még el sem indítottam :N

HAJRÁ VIDI !!

(#997) kotysoft


kotysoft
csendes tag

Basszus, CM7-nek már RC7-ese is van, de még mindig 3D nélkül...

Egyből vissza is raktam az RC0 mentését... Nincs kedvem újra telepíteni mindent :D megvárom az OpenGL-est a következő teszthez.

(#998) mkoch820 válasza kotysoft (#997) üzenetére


mkoch820
tag

Ez még csak a nightly build 7, az első stable verzióban már tuti lesz 3d driver, s amilyen sebességgel dolgoznak, szerintem 2 héten belül meglesz. Én is kivárom azt, de nagyon kíváncsi vagyok, már a CM 2.2-t is nagyon szerettem, egyedül az akkuidő zavart. Ha itt tudnak valami normális időt produkálni, biztos áttérek arra.

(#999) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Minden napra egy rom!? Az a rohadt kísértés :(((

HAJRÁ VIDI !!

(#1000) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Húúúú most gyorsan írok egyet hogy én legyek az 1000. :))

HAJRÁ VIDI !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.