Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) remington2


remington2
senior tag

Jó kis írás, aránylag tömör, mégis kitér minden fontosabb dologra. A játékkal kapcsolatban nekem is hasonló a véleményem. Én úgy fogalmaztam meg, hogy "CoD 1-2 remake", azaz a játékmenet gyakorlatilag nem változott, maradtak a csőpályák, szkriptek, meg gyakorlatilag minden olyan hiba és erény, amely a korábbi CoDokra jellemző volt.
Pluszként hozzáadtak mai, szívonalasnak tekinthető grafikát, és néhány újítást. Ilyen a csendes-óceáni harctér, amely eddig itt hanyagolva volt, hordozható nehézgépfegyverek, a szakadó testek. Viszont ezért nincs benne semmi olyan plusz, amit lassan már beletehetnének az ilyen játékokba: a II. vh nem Sztálingrádból, Kurszkból, Ardennekből és Normandiából áll, és nem csőpályákból, ahol csak és kizárólag egy irányba mehetsz. Régen, a CoD 1-2 idején, meg MOHAA korában ez is elég volt a "fullextra" játékélményhez, de úgy tűnik, a háború bemutatása megrekedt ezen a szinten, tovább nem nagyon lépett. BiA-t még nem próbáltam, így nem tudom, ott mennyire változott a helyzet, mert bár a csapat-taktikás harc ígéretesnek tűnik, viszont fárasztónak is.

szerk:
"Borzasztóan örülnék, ha valaki felvállalná a másik oldalt is, akár alternatív történelmi befejezéssel."

Nem is kellene alternatív befejezés, az élet írja / írta a legjobb drámákat.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.