Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sanyix válasza bullseye (#50) üzenetére


Sanyix
őstag

na látom, egy szélsőliberális birkához van szerencsém :D

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#52) Csiborbogár válasza bullseye (#50) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Látom nehéz szó szerint értelmezni a szavakat, főleg akkor, ha utánaolvasni fárasztó, és lehetetlen vállalkozás...
Mégis azt mondom tedd meg, és ne hidd el a hétköznapi ponyvákban szereplő dolgokat.
Lejjebb linkeltem egy könyvet, azt neked is ajánlom. ;)

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#53) bullseye válasza Csiborbogár (#52) üzenetére


bullseye
addikt

az akkori hozzászólással egyet is értettem, ezért is volt pl. jó az Elit alakulat (könyvben is), mert ez érezhetően benne volt (sőt, az is, hogy az USA katonaság hogy szálásolta el magát magától értetődően a levert németek házaiban), de már a nagy USA háborús filmekben is volt 1-1 erre hajazó mondat, néha még a Japán erők is viszonylag korrekten lettek ábrázolva. Főleg ahhoz képest, hogy mennyire utálhatták volna őket - hiába a táborok ott is elgondolkoztattak embereket, sajnos leginkább utólag. Arról is akad elvétve 1-1 filmes utalás.

Szóval tőlem vitatkozhatunk a filmtörténetről, meg játéktörténetről, meg akár a szociópszichológiai hátterükről is (II VH háború volt, Sztálin otthon békében írtotta a lakosságot, stb.). Akár történelemről is, bár abban nagyon könnyű préda vagyok. De nem érdemes rajtam gúnyolódni, főleg, mert szerintem pont Neked nem sikerül értelmezni a szavaimat. Igaz, nem is szó szerint kellett, mégis, úgy érzem pl. Sanyixnak sikerült.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#54) volvoguy


volvoguy
addikt

nagyon jó írás...csak kevés...nagyon jó dolgokat írtál le, és nem feltétlen a játékra gondolok, a tengelyhatalmak oldalán való küzdelmet én is forszíroznám, de ez sztem sosem fog megvalósulni, mivel ők voltak a rosszak, akik mindezt kirobbantották..de ez BULLSHIt..ilyen alapon multiban sem lehetne náci és japán katonák bőrébe bújni.....nyugodtan jöhetne ilyen stílusu cucc is

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#55) Thunderzolee válasza volvoguy (#54) üzenetére

Annyira azért nem rossz téma a tengelyhatalmak oldalán való játék, Company of Heroseben is megcsinálták. Szeretem is azt a játékot, nagyon. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#56) WonderCSabo válasza Thunderzolee (#55) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egyetértek. Milyen is jó volt a Panzersben lerohanni a Szovjetúniót. :)

A cikknek nem a Gamepodon lenne a helye? (Tudom, hogy van ott már egy CoD5-ös cikk, de akkor is.)

(#57) Csiborbogár válasza WonderCSabo (#56) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Bizony, vagy a Rush For Berlinben visszaverni Patton támadását...

Lehet, hogy tényleg nem itt a helye, majd legközelebb oda teszem.

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#58) Gismo válasza Myers (#5) üzenetére


Gismo
addikt

Nem akarok politizálni meg semmi ilyesmit tenni, főleg mert nem értek hozzá és nem is érdekel, de ha megnézitek a Zeitgeist című filmet, akkor rájöhettek 1 kis gondolkodással hogy miért van így, hogy mindig csak a németeket kell ölni és miért ők az úgymond gonoszak. Ennél bővebben nem fejteném ki mert bann lenne a vége.
Hajrá!

(#59) bullseye


bullseye
addikt

Jut eszembe - mivel ez azért nem a COD5-ben kezdődött...

Szerk: úgy tűnik kép behivatkozásához meg hülye vagyok, mindegy, itt a [link]

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#60) Mystic


Mystic
tag

Jó részletes elemzés, gratulálok hozzá!
Én még csak most fogom elkezdeni, bár valószínű, hogy nem fog úgy tetszeni, mint az elődje, mivel az szinte tökéletesre sikerült, bár az egy modern háború volt, de mégis magasra tették a lécet vele.

Az akasztott embert még az ág is húzza

(#61) bundilolo


bundilolo
tag

Sziasztok!
Valakik nem akaranak COD5 klánt alapítnai?Nem találom az ennek megfelelő topikot,azért írok ide.Remélem lesz elég jelentkező. :))

(#62) Joci??


Joci??
senior tag

Sziasztok! gyors kérdés!
ma felraktam a cod5-öt és állandóan kidob a pb a hiányos vagy nincs név-re hivatkozva! miért van ez? :(

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#63) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Sziasztok, nekem pl tetszett a cod5 néha igen meglepődtem 1-2 helyen ^^ szal aki nem nézegeti hogy ez ilyen textura meg olyan..annak szerintem jó időtöltés bár vövid :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.