Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blokad


blokad
senior tag

Szép írás, bár nekem kicsit tömör. Esetleg pár kép?

(#2) Csiborbogár válasza blokad (#1) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Majd lesz az is, csak most nincsen rá időm. van kb 100-120 képem, még vűálogatok.
Azért köszi. :B

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#3) cizoe


cizoe
őstag

Nekem tetszik, jó írás! Én csalódtam a Cod5-ben, valahogy magasabbra került nálam a léc a MW óta. Szerintem a sorozat az UO-nál már el is érte csúcsát a 2.vh terén, azután mintha kifogytak volna az ötletekből. A multija nagyon jónak tűnik viszont. Képekeket én is várom, sokkal teljesebb lenne a dolog!

Egy tengelyhatalmak oldalán végigjátszható játékot én is várnék, csak kérem ne a Treyarch csinálja. :U Szerintem ha egy Red Alertet "meg lehet" csinálni, nem lehet gond ezzel sem. Bár biztos a hardcore multisokat lefasisztáznák az utcán páran. :o

remington2: A BiA-val nekem is nagy lemaradásom van, mármint ami az új részt illeti. Na de ami késik, nemmúlik. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) remington2


remington2
senior tag

Jó kis írás, aránylag tömör, mégis kitér minden fontosabb dologra. A játékkal kapcsolatban nekem is hasonló a véleményem. Én úgy fogalmaztam meg, hogy "CoD 1-2 remake", azaz a játékmenet gyakorlatilag nem változott, maradtak a csőpályák, szkriptek, meg gyakorlatilag minden olyan hiba és erény, amely a korábbi CoDokra jellemző volt.
Pluszként hozzáadtak mai, szívonalasnak tekinthető grafikát, és néhány újítást. Ilyen a csendes-óceáni harctér, amely eddig itt hanyagolva volt, hordozható nehézgépfegyverek, a szakadó testek. Viszont ezért nincs benne semmi olyan plusz, amit lassan már beletehetnének az ilyen játékokba: a II. vh nem Sztálingrádból, Kurszkból, Ardennekből és Normandiából áll, és nem csőpályákból, ahol csak és kizárólag egy irányba mehetsz. Régen, a CoD 1-2 idején, meg MOHAA korában ez is elég volt a "fullextra" játékélményhez, de úgy tűnik, a háború bemutatása megrekedt ezen a szinten, tovább nem nagyon lépett. BiA-t még nem próbáltam, így nem tudom, ott mennyire változott a helyzet, mert bár a csapat-taktikás harc ígéretesnek tűnik, viszont fárasztónak is.

szerk:
"Borzasztóan örülnék, ha valaki felvállalná a másik oldalt is, akár alternatív történelmi befejezéssel."

Nem is kellene alternatív befejezés, az élet írja / írta a legjobb drámákat.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#5) Myers


Myers
senior tag

Kívácsi lennék, hogy a németeknél hány darabot adnak el ezekből a német gyilkolászós játékokból.

Vajon a mai németek felfogják, hogy ezekben a játékokban a saját nagyapjukat gyilkolják le? :U
Vagy fel sem tűnik nekik, mert már annyira beléjük nevelték, hogy még 20 generáció múlva is a nagyapjuk bűneinek terheit kell viselniük.
Szvsz a mostani német generációba keményen bele van nevelve ez az érzés. És ezek szerint nagy tételben fogy a játék, mert a bűnös nagyapáinkat általunk lelőni jó érzés. Ez az én tippem.

"Borzasztóan örülnék, ha valaki felvállalná a másik oldalt is, akár alternatív történelmi befejezéssel."
Csiborbogár: Erre aztán várhatsz. Valszeg minden nyugati országban betiltanák, de lehet, hogy Iránban jól fogyna a játék.

[ Szerkesztve ]

http://www.muszaj.hu/

(#6) ktg3


ktg3
őstag

egyet értek sztem sem egy jól eltalált játék
hardcoreon toltam végig de néha olyan frusztráló volt h éppen mindig pont oda dobnak 2-3 gránátot ahol vagy irtó nagy kamu az egész...

épp átfutsz egyik fedezékből a másikba és a gránátok már kb ott várnak rád - ha meg kifutsz onnan akkor egyből lelőnek..

nem beszélve arról h a mesterlövészpuskák mi a jó sz*rért nem lőne kicélzás nélkül 5 m távolságra pontosan.. :( (vonatkozik ez az összes többi fegyverre h kicélzás nélkül pl egy géppisztoly nehogymár ilyen pontatlan legyen- tisztelet a ppsh nak mert az okés)

továbbá tudom h cod de akkor is kb semmilyen kreativitást nem lehet alkalmazni mindig csak egyféle út járható kb semmit sem lehet megkerülni minden ki van találva előre-->gagyi...

meg az a legundorítóbb h az ellenfelek végtelen számban teremnek újra egészen addig amíg el nem mész egy bizonyos helyre v át nem lépsz egy vonalat...
na most ezzel hardcoreon az volt a baj h néha olyan sokan voltak h egy m1 es puskával nem tudtam olyan gyorsan újratölteni mint ahogy spawnoltak a japók...

na a sokadik nagyon idegesítő dolog az h van olyan hely ahol embermagasságú fű van vagy hasonló és milyen érdekes ha lefekszel benne akkor is simán lelőnek mindenhonnan miközben te állva is alig látod h honnan lőnek mert ugye te nem látsz át a zelleren csak a japók mert ők ugye speciális látással bírnak...

igazából nagyon sok ilyen rész van még ami irritáló
nem érdemes szót ölni bele

a történelmi háttér hát erősen inog mmint a megvalósításban de fogjuk rá h ez csak egy játék .. mit sem számít h a nem egészen úgy mennek a dolgok..

rosszpcjátekok.blog.hu -n a helye:DDD de komolyan

van benne jó rész de mit sem ér ilyen bakik mellett...

(#7) Bluegene válasza Myers (#5) üzenetére


Bluegene
addikt

ugyanmár!: Das ist nur ein Spiel, simán nyomatják ;)

Egyébként szerintem is ugyanolyan mint a többi COD, semmi különleges, bár én most keztem az oroszoknál(szal még talán a felénél se tartok), sebaj a Fallout 3 talán jobb lesz

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#8) cskamacska válasza Csiborbogár (#2) üzenetére


cskamacska
addikt

Háát mit is mondjak. Anno siránkoztam hogy a CoD3-at csak konzolosok kapják, meg még régebben, hogy a MOH: Rising Sun is csak konzolra lesz. Nna most megkaptam jól, de inkább maradt volna konzolon.. :DDD
Grafika CoD4, vagy még annyi se, pályák iszonyú lineárisak, hanghatások CoD2 maradékok.. jobbik esetben ;]. AI határozottan visszalépett, halomra lehet az ellent lőni, de a Mohaa-s "minden ellen engem lő ha előbújok" feeling azért arat. :) Rosszabbul fut mint a CoD4, és persze magical kvikszév sincs.(konzolport alert) Tényleg nem azért a 20 fillérért, de szvsz nincs a drága CoD2 szinten sem összességében. :( (sőt még a MOH: Pacific Assaultot is jobbnak éreztem pedig ugye)
Viszont a zenék nagyon tetszettek(már ahol persze), zeneszerző brigádot megtarthatnák többi CoD-nál is, némi extra jutatásokkal kitömve ösztönzésképp.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#9) cizoe válasza Bluegene (#7) üzenetére


cizoe
őstag

Jobb. ;) Feltéve ha bejött az Oblivion. Ha gyakni akarsz sajnos rossz manapság a felhozatal. Dead Space szintű szemetekkel van tele a piac. Pedig milyen jó is lett volna a november, ha képesek lettek volna minimális szinten elfogadható missziókat írni a FarCry2-höz...

Pacific Assault nekem bejött anno, bár elő nem venném mégegyszer, és az is meglehet, hogy rosszul emlékszem. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Csiborbogár válasza Myers (#5) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Szerintem a németek közül sokan megveszik.
MOHA-t is megvették, hogy aztán a multiban gyakhassák az amcsikat.
Ennek a multijával még nem tudtam játszani. Ott is lehet lenni a németekkel?

Mint ahogy írtam a katonák legtöbbje egyszerű katona volt, ideológia nélkül, nem értette miért zajlik a háború, csak "katona " volt, és parancsot teljesített...
Álljon bármelyik oldalon is.

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#11) ollie


ollie
MODERÁTOR

"8.11-es Catalyst elég búgos volt"

Érdekes, mióta használnak az angol nyelvben hosszú "ú"-t? :D

***

(#12) FoxiestFox válasza cizoe (#9) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Húúú, ez nagyon szubjektív, és nagyon flame-keltő... :D

(#13) Bluegene válasza Csiborbogár (#10) üzenetére


Bluegene
addikt

Mint ahogy írtam a katonák legtöbbje egyszerű katona volt, ideológia nélkül, nem értette miért zajlik a háború, csak "katona " volt, és parancsot teljesített...
Álljon bármelyik oldalon is.
azért nem egészen, a fiatal németekbe bele volt nevelve a faji felsőbbrendűség elve, tehát ők különösen kegyetlenek voltak, talán az idősebbeket is megszédítette Hitler, oroszok teljesen más mentalitással illetve az Amcsik is más mentalitással rendelkeztek mint a németek

egyébként én Vista54 alatt 8.11-es Catával tolom és semmi probléma, gyorsan fut 1600X1200-ban fullon, gép alapon(ezt a pozítívumot kihagytad milyen szépen fut) :C ;)

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#14) cskamacska válasza cizoe (#9) üzenetére


cskamacska
addikt

Hüm-hüm ha már gyakós játék, a Crysis kiegészítő nekem speciel nagyon bejött. gyönyörű grafika, elfogadható küldetések, kúl szpesöl múvz.
FARCRAY 2 eg kicsit elbaltázott lett, a respawnoló bantukat meg lője le valaki, kérem lője már le valaki mindet.. :O

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#15) cskamacska válasza Csiborbogár (#10) üzenetére


cskamacska
addikt

Gémerpistikék általában nem ideologizálnak, ők csak nyomják. Rosszabb esetben a játékból értesülnek az adott történelmi esemény bekövetkeztéről.. ;]
Éppen ezért érzem hogy a játékipar nagy része gusztustalan polkorrekt megfelelési kényszerben fetreng. :(((

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#16) marcias


marcias
őstag

Nos, mivel épp ez a játék áll a fókuszban nálam, ezért muszáj írnom róla pár sort. Jórészt egyetértek a fent írottakkal.
Pozitív változás a korábbi részekhez képest, hogy nagyon naturálisra sikerült, és ezt elég jó minőségben is nyújtja. A ballisztikus becsapódások, a roncsoló géppuskák, kés-bajonett, gránátok hatásai, a tűz, robbanások. Szóval, ami szorosan a harchoz kötődik, az nagyon szépen, igényesen lett elkészítve, le a kalappal. Továbbá, értékeltem a sok használható fegyvert, pl meglepődtem amikor egy lakásban fűrészelt csövő vadászpuskát találtam, és azt is lehet használni. Sajnos, evvel véget is érnek számomra az egyértelműen pozitív dolgok.
A grafikai megjelenítés vegyes. Nem várok crysis szintű poligontengert, de 2008 végén azért már gázos néhol a csúnya formák, textúrák alkalmazása. Sajnos sok helyen kikandikál a COD1 óta fejlesztett grafikai motor, ugyanis pár részhez szinte nem is nyúltak. Ilyen pl a különféle pályaelemek, és a rajta mozgó emberek interakciója. Gyakran akadtam el húszcentis, bebetonozott faládákban, vagy képtelen voltam átmenni olyan helyeken, ahol meggyőződésem, hogy átfértem volna. Ezen a téren még sok fejlesztenivaló van. Továbbá bosszantó a szintén COD1-es ugrásmodell, szinte lépcsőkön kívül semmit nem lehet átugrani. Az írásban meg van említve, és valóban nagyon zavaró, a túlzottan lineáris, agyonscriptelt játékmenet. Azt lehet mondani, hogy ami nincs lescriptelve, az nagyon bugyuta, itt főleg az ellenfelek AI-jára gondolok. Szintén bosszantóan monoton, ahogyan újratermelődnek. Nem lenne baj ez, de legalább ne mindig ugyanonnan, ugyanolyan, ugyanannyi katona csinálná ugyanazt.
A kedvencem az egész játékban, hogy Private Dimitri (akivel játszunk) gyakorlatilag nélkülözhetetlen alakja a II. VH-nak. Nélkülünk nem indulnak rohamra a reichstag ellen, még egy ajtón se mennek be, becsülettel várnak ránk, és nagyon fagyott levegő hangulat van, mintha az ellenfél is azt várná, hogy Dimitri úr méltóztasson támadni. Ez sajnos rendkívül gagyivá teszi a játékmenetet.
A küldetések igen változóak. Alapjában véve a japán részeket jobban élveztem, a német helyszínek nagyon rókabőr szagúak. Továbbá, néhol nem tudtam eldönteni, irronikus, vagy komoly szövegeket nyomnak-e az oroszok, az viszont biztos, hogy (a cikk írójával egyetértek ebben) tényleg szerencsésebb lett volna más helyszíneket, és időpontokat választani. Gyakorlatilag egy győzelmi menetnek vagyunk tanui, egy olyan történelmi pillanatban, ahol már fel sem merül a kérdés, mi lesz a háború kimenetele. Ez valahol súlytalanná teszi a játékot, és értelmetlenné a szereplésünket. Persze egy II. VH-s játékban nehéz elhitetni, hogy rajtunk múlik az egész, és ezt a fejlesztők is érezhették. Pl. az az esetlen, de drámainak tervezett rész, amikor nekünk kell kitűzni az orosz zászlót a reichstagra... úgy érzem, ezekkel próbálták éreztetni, hogy fontosak vagyunk, de nem jött át ez nekem.
A co-op móka viszont nagyon húz az egész játékon, 2-4-en tudjuk végigvinni a küldetéseket, sztem nagy ötlet, és egész jól működik. Szintén jó pont a Nazi Zombies (a kiejtéssel gondban voltam, náci combiz? vagy nazi zombiz :D ), coopban kifejezetten jó szórakozás. És várhatóak hozzá új pályák is.

Összegzésként, úgy érzem, a COD5 azért készült el,hogy a COD 1-2 játékosokat rávegyék, hogy vegyenek meg egy új játékot, és evvel multizzanak ezentúl. A kissé súlytalan német front szerepeltetése pedig talán csak azért kellett, hogy multiban lehessen német és orosz fegyvereket is választani. Szóval épp ezért ketté is kell választani az értékelésnél a single és a multi módot, elsőre jóindulattal 6/10-et, a másodikra pedig 8/10-et adnék.

Steam: marcias88

(#17) cskamacska válasza Bluegene (#13) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért a ruszkikat sem kellett félteni, ha fanatizmusról volt szó. :( Diktatúrák így egymás között..

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18) Csiborbogár válasza Bluegene (#13) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Felületes ismeretekkel nézve a dolgokat ez az igazság.
Olvasd el ezt, és utána tudunk tovább beszélgetni.
Az, hogy a közvélemény milyen információval van ellátva, az még nem garantálja azoknak a hitelességét.
Nagyapám fiatal és katona volt abban a háborúban, és nagyon sok német fiatal katonával szolgált együtt.
Mikor megkérdeztem róla, azt mondta, hogy ők is csak "katonák" voltak...

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#19) marcias válasza Bluegene (#13) üzenetére


marcias
őstag

Nézd ez egyszerűen nem igaz. Amit írsz, az már azért van, mert így tálalják. Az én mamám a felvidéken élt, és voltak német, és orosz megszállók is. A németek teljesen normális viselkedtek, fizettek a kajáért, nem bántottak senkit a faluban. Amikor bejöttek az oroszok, a fiatal nőket pincébe kellett rejteni, az orosz katonák minden kaját felfaltak, még a kölnit is megitták, mert van benne alkohol. A tankokkal bejártak az udvarokba (persze a kapukat nem nyitották ki előtte), és egy nőt pl lelőttek amikor ment a kútra vizet hordani, csak úgy. Egyszóval elhiheted, hogy az oroszok általánosságban sokkal kulturálatlanabb, szedett-vedettebb népség volt, szinte állatként viselkedtek. A mamámék házában pl elszállásoltak kb 10-15 orosz katonát szó nélkül, majd megfulladtak, annyira büdösek voltak.

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#20) edward2 válasza marcias (#19) üzenetére


edward2
addikt

fölösleges vitázni erről. a történelmet a győztesek írják főleg egy fajta. akkora hazugságokat írtak ebbe bele, hogy életben le nem mossuk.

(#21) Bici


Bici
félisten

Egyetértek a három elöttem szólóval.

Már az is a jelenlegi helyzet igaztalanságát jelzi, hogy az egyik szemszögű "művekkel" (film, játék, könyv, stb.) Dunát lehet rekeszteni, a másik oldal meg tiltott, holott a két fő diktátor tetteit alaposabban megvizsgálva legalább egálra jön ki az állás.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#22) feka007


feka007
nagyúr

mod gombot akartam nyomni, sry... :(

[ Szerkesztve ]

(#23) feka007


feka007
nagyúr

szintén

[ Szerkesztve ]

(#24) feka007


feka007
nagyúr

Szerintem rossz nem lett, de a 2. és a 4. részhez képest elég gyenge. Singlere azt mondtam hogy szar, eddig csak a 4. singlejét csinálták meg normálisan, nagy visszalépés történt ebben ahhoz képest. A multija is jobb a 4-nek, de ideig ellehet vele lenni, mondjuk jobbat vártam. Coopban a zombi mód kiemelkedő, most is azt nyomtam haverral, ez nagy ötlet volt. :D De összzességében a 4 sokkal jobb volt, mondjuk ebbe az is közrejátszik, hogy már rohadtul unom a 2. vh-t, kár volt erőltetni.

Viszont ahhoz képest, hogy csak 1 éve jelent meg a 4, elég szépen megcsinálták a motort, végre van normális fizika, szebbek lettek a fények stb. Bár grafikában annyival nem fejlődött a 4-hez képest, de ideje volt már csinálni normális vízet, meg fizikát.

Összességében nálam olyan 7,5/10 mint játék, 6,5 mint CoD

[ Szerkesztve ]

(#25) JanR


JanR
addikt

Nekem errol a jatekrol az a velemenyem, hogy egy gyorsan kiadott beta verzio. Valahogy ezt az erzest kelti bennem. Ennek ellenere tetszik :)

(#26) cskamacska válasza marcias (#19) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért nem kell keverni a sezlonyt a..
Akik nálunk voltak azok jó esetben orosz nyelvű jómunkásemberek voltak, de sok közük nem volt a nyugati kultúráltabb oroszsághoz. Az eredeti városi oroszság egy jó része elesett a háború kezdeti szakaszában, utána már a szovjetunió legtávolabbi szegleteiből is szedegették össze az embereket. Mongolok, kazahok, afgánok, meg mindenféle "vademberek" látogattak el hozzánk, akik rácsodálkoztak a csapra, hogy a falból folyik a kúti víz, és a zsebóra valóságos csoda dolognak számított náluk. Persze, folymatosan ment a propaganda, a genfi egyezmény rendelkezéseiről meg véletlenül elfejtettek a komisszárok beszámolni nekik..

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#27) twollah válasza cizoe (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Uj avatarod van?

(#28) cizoe válasza twollah (#27) üzenetére


cizoe
őstag

Amint láthatod. :)

(#29) marcias válasza cskamacska (#26) üzenetére


marcias
őstag

Lehet magyarázni hogy miért, a lényeg nem változik.

Steam: marcias88

(#30) twollah válasza cizoe (#28) üzenetére


twollah
nagyúr

Kis tolos...

(#31) cizoe válasza twollah (#30) üzenetére


cizoe
őstag

:K Hát hogyne.

(#32) Anubiss


Anubiss
tag

Szerintem hihetetlen jó lett ez a game. Nekem az tetszett a legjobban, hogy leszakadnak a végtagok. (Shotgunnal a legkönnyebb ezt elérni)

[ Szerkesztve ]

(#33) Eagle16


Eagle16
addikt

A sztálingrádi pálya legelején meg rögtön egy Királytigris roncsa van előttünk...legalább erre figyelhettek volna a készítők, ekkor ez a páncélos maximum a tervezőasztalon létezett.
Látszik rajta hogy nem a szokásos csapat készítette.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#34) Anubiss


Anubiss
tag

Pár kép amit lekaptam játék közben:
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#35) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Szerintem jó játék, de a hangokra a Sokol Digital feliratot is sajnálnám, nemhogy a Dolby Digital 5.1-t.
Láttam videót, hogy hogyan rögzítették a hangokat, ez igen meggyőző, kár, hogy utána kb. 32kbit-es mp3-ban rakták fel a lemezre.

Jah és a gyűjtői változatom kulacsának a kupakját le sem lehet tekerni. És egyikét sem, több barátom is ezt vette és az övékét sem lehet kinyitni.

Összességében szerintem jó, csak a multit megölik a hangok (ha komolyan akarod tolni).
De biztos ezt is sokáig fogják nyomni, mint ahogy a cod3-at is. Nem olyan rossz csapat azért ez a Treyarch.

[ Szerkesztve ]

(#36) bullseye válasza Myers (#5) üzenetére


bullseye
addikt

speciel a Battlefieldben legtöbb embert nem zavarta, hogy melyik oldalon áll.
Én is szívesen mentem németekkel meg oroszokkal is... igaz, akadt pár fura név a német oldalon, ami valahogy mindíg az ő oldalukon maradt... viszonylag ritkán voltak német játékosok "avatárjai"... és még ritkábban éltek túl 1-2 pályánál többet, miután feltűntek a többieknek. (szegények, biztos futottak az ombucmanóhoz utána, mint üldözött kisebbség)

szóval egy sima játékba bel elehet látni többet, némi fantáziával, de sokkal többet belelátni, ugyanazon cső mentén már kissé káros

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37) F e Z o


F e Z o
veterán

Szép írás, tele igazságokkal
Mondjuk én csak a multi részről tudok szólni, mivel csak azzal játszom. Szomorúan kell mondanom, hogy bár eltelt egy hét, de még mindig nincs magyar HC szerver. (vannak akik kiírják, de valójában kamu az egész.) Kicsit undorító, hogy pl. mp40-el sorozom, s egy féalutomata fegyverrel fejbelő, mikor én már 3-4 lőszert belélőttem. Szal nagyon várom az első magyar HC szervereket. Pozitivumnak a kutyákat tudom megemliteni, nagyon keményen támadnak.
Összegezve nekem jobban bejött mint a 4...
COD forever!!! :R

H2O über alles!

(#38) Klemens


Klemens
őstag

Az írás teljesen jó. Pár képet én is hiányolok.
Azzal a másik szemszöges dologgal teljesen egyet értek. Szívesen játszanék olyan gémmel is ami mondjuk a németek szemszögéből játszódik és akár nyernek is a 2. világháborúban.
A járműveket tényleg jó lenne, ha lehetne vezetni, csak úgy beugrani egy harckocsiba és úgy csapatni tovább. :D
Grat! :C

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#39) Bluegene válasza Csiborbogár (#18) üzenetére


Bluegene
addikt

nem azt mondtam h mindenki, azért a Waffen SS harcosai elég fanatikusok voltak, és az egyszerű német katonák is követtek el borzasztó dolgokat az alsóbbrendű "slávokkal" szemben, lengyelek, oroszok, és zsidók

a Wehrmacht között is sok fanatikus náci volt, persze van aki nem, mindenhol vannak normális emberek, de hót mind1 a parancsot végrehajtották

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#40) feka007 válasza Eagle16 (#33) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát igen, az IW azért gondosabb munkát végez. Pl CoD4-ben az AK47 tényleg pontosabb és erősebb mint pl az M4, ahogy a valóságban is jobb.

(#41) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Képeket, könyörgöm, képeket!!! :U

(Akár minden bekezdés előtt.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#42) Csiborbogár válasza Klemens (#38) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Köszönöm! :B
Képeken dolgozom, de kepfeltolto nem akrja engedni a feltöltést, állandóan hibát jelez.
Másik képfeltöltő oldalt tudtok ajánlani?

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#43) Klemens válasza Csiborbogár (#42) üzenetére


Klemens
őstag

Nézd meg ezt. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#44) Csiborbogár válasza Klemens (#43) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Frissítettem, egyenlőre csak linkek mentek bele, mert a képbeszúrás túl nagy lett, és most nincsen időm kisebbre venni.
Hogy lehet kicsibe betenni, hogy utána rá lehessen kattintani a felnagyobbításhoz?

Ja, és még egy érdekes bug:Megöltek, de mégsem játék megy tovább, én meg semmit nem tudok csinálni...

[ Szerkesztve ]

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#45) Klemens válasza Csiborbogár (#44) üzenetére


Klemens
őstag

Azt úgy tudod, hogy a szöveget kijelölöd, rányomsz a kép gombra és belinkeled a kis képet, utána kijelölöd az egészet és utána pedig a link gombra és belinkeled a nagy képet. Utána a kép megfog jelenni az írásban és ha rákkintasz és nagyban jelenik meg a kép.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#46) samfishR


samfishR
senior tag

A pályák nagyon lineárisak, álltalában nem tudunk bolyongani a folyosókon, dszungelban. Még egy fél méteres kövön sem tudtam átugrani, ha az csak egy kicsit is máshol volt, mint a csapás.
számból vetted ki a szót.

[ Szerkesztve ]

(#47) Kagemusha válasza Myers (#5) üzenetére


Kagemusha
csendes tag

"Játék a másik oldallal" kérdésre: érdekes módon a Panzer General sorozatot senki nem akarta betiltani... (Pedig ott minden a németekre volt kihegyezve, a szövetséges hadjáratok elég unalmasra sikeredtek.)

(#48) Anubiss válasza Csiborbogár (#44) üzenetére


Anubiss
tag

Ilyenkor Pause/Save & Quit utána meg visszatöltöd a mentést (nem fog az elejére rakni, csak a legutolsó checkpointhoz)

(#49) Sanyix válasza Bici (#21) üzenetére


Sanyix
őstag

messze nem egál... hitler sztálinhoz képest semmi volt... legalább 10x annyi ember halt meg sztálin gulágjaiban, mint pl a német haláltáborokban. De a démonizálás a németekre irányul, azóta is, mert ugye "a történelmet a nyertesek írják"...

Ja és a máig tartó sírást követelő nagy áldozatok is, csináltak szépeket (palesztinok módszeres irtása, tömegsírokba temetése, terrorakciók az angol hatoságok ellen, stb).

pl a németek nagyon kegyetlensége: az angliai csata sorén göring felvetette, hogy le kéne szedni az ejtőernyőn lógó pilótákat, mert új gépet kapnak, és újra felszállnak. A német pilóták kb elküldték a picsába, mivel volt egy iratlan becsületkódex, valószínűleg az 1. vh-ból, hogy ilyet nem csinálnak, és ehhez az angolok is tartották magukat... viszont az amcsiknak, és ruszkiknak alapból parancsba adták hogy lőjék ki az ejtőernyős ellenfeleket. Meg is tették, nem egy magyar pilótát is ejtőernyőn lőttek agyon(de ők nem tették soha). Persze a háború vége felé, a németek az ilyen szemét dolgokon feldühödve szintén elkezdték az ejtőernyősöket lőni (meg is értem őket).

De szerencsére van olyan játék ahol nem egy oldal van. Én az il2 sorozattal játszom, és ott mindig német/magyar/japán oldalon játszom, mert nagyobb kihívás, és jobban is szeretem a német, és japán gépeket (pedig nem azok a legüberpwnzorabbak...).

(egyébként itt is azért a horogkeresztet ki le kellett venniük a gépek függőleges vezérsíkjáról, csak a sima fekete kereszt maradhatott meg).

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#50) bullseye válasza Sanyix (#49) üzenetére


bullseye
addikt

igazad van, a III. birodalom csupa tündér-cuki fürcsi-törcsi volt, ellenben a rohadt öszes többi országgal, akik tettei mellett amúgy is kit érdekel bármi más...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.