Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Ilyen áron teljesen korrekt, csak az embernek ne legyenek irreális elvárásai, mert ennyiért nem kap gémer perifériát. De az árkategória legjobbja.

[ Szerkesztve ]

(#2) Mate


Mate
nagyúr

Devastator szett után nem várok tőle túl sokat. Az is olcsó volt, de használhatatlan. Egér vicc, hamar tönkremegy, billentyűzeten meg selejtes a világítás és se nappal, se éjszaka nem látni a betűket, mert felfestve sincs....

(#3) cimabue


cimabue
tag

Az egér IRON-MAN fanoknak kötelező... :DDD Amúgy az ár (még ha netto is) jónak tűnik, kérdés a minőség...

(#4) HussarF válasza Mate (#2) üzenetére

+1

(#5) nap


nap
addikt

Ezek elég jól néznek ki. Vajon mennyire ergonomikusak?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#6) h-yle


h-yle
addikt

Az egér+bill 33 euró + áfa? Azért nem lehet nagy kaland. :/

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#7) monchichi20


monchichi20
aktív tag

Hát kíváncsi leszek hogy milyen lesz mert ha megéri akkor erre váltom a Logitech MX110 es billentyűt az egér meg jó lesz tartaléknak ha esetleg a mostani beszarna és egy ideig nem telne normálisra :)

(#8) D1Rect válasza Mate (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha hamar tönkrement, miért nem gariztattad?

(#9) Garada válasza h-yle (#6) üzenetére


Garada
őstag

Hát biztos is, hogy nem az.

(#10) SyMbioTe

Nekem nagyon tetszik a szett főleg a billentyűzet világítása. Ha itthon is kb 10.000Ft- körül lesz biztos beszerzem :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#11) HussarF válasza D1Rect (#8) üzenetére

Én már 2x gariztattam, ez a harmadik garnitúra ami nálam van, 4 hónapon belül. Elsőre nem egy másik ugyanilyet küldtek helyette, hanem felajánlották, hogy levásárolhatom az árát. Akkor voltam jó hülye, hogy kértem egy ugyanilyet. Másodjára viszont nem kérdeztek semmit, csak küldték az új szettet, pedig már bekészültem, hogy mit veszek helyette... Na mind1, nem hiszem, hogy sokat kéne várnom a következő gariztatásig...

[ Szerkesztve ]

(#12) zovifapp111


zovifapp111
aktív tag

Nagyon szép kombó,igazi gémer dizájnnal!Aki tényleg játszani akar és nem villogni,annak szerintem tökéletes választás lessz ennyi pénzért! :C

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#13) kohai


kohai
tag

kb 10 eurot ér az egész

(#14) zovifapp111 válasza kohai (#13) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Próbáltad?

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#15) kohai válasza zovifapp111 (#14) üzenetére


kohai
tag

ezt nem ,de nyuztam 3 évet egy CM storm inferno egeret nekem valahol ott kezdödik a gémer egér,
a billenytyűzetet meg inkább nem is mondom.

(#16) zovifapp111 válasza kohai (#15) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Ok,vettem,de a mai kínai-müanyag világban ennyi pénzért(álltalános játékosnak)nem éri meg ez a kombó?Ezért a pénzért nincs is konkurencia jelenleg!Ha valaki durvát akar,határ a csillagos ég,de sokaknál fölösleges,mert ugyse használják ki!Szóval még mindig úgy gondolom....."ennyi pénzért" :)

[ Szerkesztve ]

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#17) kohai válasza zovifapp111 (#16) üzenetére


kohai
tag

itt valószinüleg a súlyt kell megfizetni :)

(#18) zovifapp111 válasza kohai (#17) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Na,az lehet! :) Mindenki döntse el maga!(kinek éri meg és mire használná?)nálam +1.Egy pár hét múlva úgyis lessz visszhangja,kiváncsi leszek rá! :))

[ Szerkesztve ]

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#19) D1Rect válasza HussarF (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Örökké új billentyűzet! :))

(#20) #97716736


#97716736
törölt tag

Jól néz ki, de nem egy minőségi darabok :DDD

(#21) ViZion válasza zovifapp111 (#12) üzenetére


ViZion
félisten

Fordítva inkább: ez villogni jó, nem játszani... :DD

"Devastator család sikerei" - miféle sikerek? Mindenhol panaszkodtak rájuk... :U
Ehh, nem tudom... Nekem olyan biil. kellene, ami csendes és olyan a bevonata, mint az Aiviának, olyan okos, mint az Isku és olyan a világítása, mint az SS RAW-nak... :DDD Sajnos eddig mindben találtam valamit, ami miatt nem tökéletes. :N

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22) HussarF válasza D1Rect (#19) üzenetére

Azzal nem lenne baj, de az örökké szar már jobban zavar :DDD

(#23) hemaka


hemaka
nagyúr

Jol nez ki, de penzt nem adnek ertuk. :)

(#24) monchichi20 válasza ViZion (#21) üzenetére


monchichi20
aktív tag

Hát az akkor milyen drága bill lenne :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.