Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) galocza


galocza
aktív tag

1. Ramses07
2. Zuchy
3. Bari (bár nagyon irtózom a technikai eszköz+fa kombinációtól, ha nincs ez a fóbiám, valszleg 1.)

(#52) Entryy


Entryy
aktív tag

Bari, Moddingboy és Ramses között fog eldőlni. Ez a három nagyon komoly lett.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#53) Dany007


Dany007
veterán

Mocskosul nehéz dönteni. Ezért most el is halasztom a szavazást későbbre! :)

Bari faegere szerintem is viszi a prímet. Attól függetlenül is, hogy ilyen téren jobb szeretem a modern futurisztikus megoldásokat. De egyszerűen nincs mit tenni. Munkában is kiváló és a szemet is gyönyörködteti az elkészült alkotás.

A bőregér is rohadtul tetszik! :D Főleg hátulról féloldalas nézetben. Ütős lett nagyon.

Aztán ami még nagyon ütős lett az Ramses07 egere / ötlete. A kettő között pl nem tudnék dönteni (A bőregér és Ramses alkotása között).

Moddingboy gymkhana design-ja mellett sem lehet elmenni. Bár megjegyzem, hogy nem értem miért kell ennyire isteníteni ezt a stílust plusz az autóversenyes részét egy egéren. Egy egyedileg kitalált designt ezzel a minőségi kivitelezéssel szívesen megnéznék!
Ettől függetlenül brutál jó lett az összhatás! Szvsz nekem narancsszínű gombokkal jobban tetszett.

Jones egere is bejön. Jól mennek egymáshoz a színek. Meg persze az összes többi ütős. Voltak elborult ötletek. De lényeg, hogy fogalmam sincs melyiket válasszam.
Ahogy írtam is négyet biztosan választanék első helyen. Viszont a négy közül nem tudnám megmondani melyik tetszik jobban. Mindegyikben van valami ami jobban tetszik, mint a másikban. Szakmai zsűri véleményére amúgy kíváncsi lennék.

(#54) MarQs


MarQs
senior tag

Gratula a benevezetteknek!
Igen kevés dolog van, amit nagyobbra értékelek, mint az itt látható egyik-másik kreatív munka!
Mély tiszteletem! :R

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#55) Peterson_


Peterson_
addikt

Ú, hát nem semmi...végigolvastam, és a szavazatomat is leadtam.
Kapásból egyértelmű volt, hogy kire.
Ha nem ő nyer, akkor bunda az egész :DDD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#56) mghltm válasza Polesz (#24) üzenetére


mghltm
addikt

+1 :K

eszterencs aki ervenyes szavazatot kuld, az kap valamilyen visszaigazolast? koszonom! :)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#57) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Azért ilyeneket nyilatkozni, hogy:

azért Bari, mert sok időt vett igénybe a munkája...

Hol van írva, hogy melyik mennyi idő volt, közel sem biztos, hogy hosszabb időt vett igénybe. Ettől függetlenül tetszik nekem Bari munkája is, de lássuk be: nem egyedi ötlet.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#58) PeetR


PeetR
aktív tag

Jó mind ,de nekem Moddingboy munkája tetszik a legjobban :K .
:R

(#59) siti válasza galocza (#51) üzenetére


siti
senior tag

bár nagyon irtózom a technikai eszköz+fa kombinációtól

hö, faék?
:D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#60) petison


petison
tag

Gratula minden moddernek. :R

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#61) rizso


rizso
addikt

Ezúton is gratulálok az egerekhez! Elég erős lett a mezőny, frankó egerentyűk születtek, mondhatni mindegyik tetszik valamiért - kivéve...

...kivéve a kesztyűt és a GRID autót. Az autó még elmenne, csak kicsit precízebb megmunkálást igényelt volna, viszont a kesztyű emészthetetlen számomra. Az valahogy nem illik a versenybe, főleg ilyen alkotások mellé. Ha finoman akarnék fogalmazni, akkor dedós/ovis színvonal. Vagy jót, vagy semmit :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#62) DEJVID


DEJVID
őstag

Csak engem zavarnak a hosszú zsugorcsövek a kábeleken?

(#63) Madn!ght válasza DEJVID (#62) üzenetére


Madn!ght
addikt

Azok kábelharisnyák. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#64) Hisztogram


Hisztogram
aktív tag

A f'egér s a Grind sztem. már nem is modding hanem building:) Nem volt egyszerű dolguk az indulóknak, az egér nem a legklasszikusabb modding alapanyag, kicsi is, kötött is.

Legközelebb hirdessetek PiP-boy készítő versenyt:P

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#65) zone válasza Madn!ght (#63) üzenetére


zone
őstag

Az zsugorcső, nálam is amiatt esett ki a legtöbb.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#66) aram01


aram01
nagyúr

emailben szavazni? ne vicceljetek már,jó hogy nem levelezőlapon :(((

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67) stranger28 válasza aram01 (#66) üzenetére


stranger28
addikt

Gondolom valami mélyebb cél is van ezzel. :)

(#68) aram01 válasza stranger28 (#67) üzenetére


aram01
nagyúr

nemértem,én az alien-esre szavaztamvolna

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#69) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Bari egere nagyon spec.! Macerás lehetett fából megcsinálni. ;)

(#70) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Csak pár blogot követtem figyelmesen. Mivel itt a vége végigolvastam az összeset és muszáj megjegyeznem, hogy nagyon nehéz volt dönteni Moddingboy és Bari alkotásai között.. végül szavaztam, az egyikre... meglátjuk jól döntöttem-e. :) Sok sikert minden egérmágusnak :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#71) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Nos, leadtam a voksomat. :) Hosszas gondolkodás után az döntött, hogy melyik egeret tudnám leginkább saját használatomban elképzelni. :K

Még egyszer gratula mindegyik moddernek, és remélem lesz billentyűzet modding is. :C :R ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#72) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Remélem a gyártó is észreveszi őket és a nyertest legalább megkérik egy egyedi széria megtervezésére. Igazán megérdemelné. :R

(#73) DJ. Ru$y válasza Keeperv85 (#72) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A gyártó viszi őket elvileg a DCMM-re ha jól tudom... ;) :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#74) Keeperv85 válasza DJ. Ru$y (#73) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Lemaradtam erről az infóról vagy nem olvastam elég figyelmesen. Köszönöm, hogy kiegészítetted! :R

(#75) modern


modern
aktív tag

ejj nagyon komolyak lettek a rágcsálók, nem volt könnyű dönteni de "muszáj" volt :D
Úgyhogy tőlem is ment mail. :))

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#76) lujó55 válasza modern (#75) üzenetére


lujó55
őstag

akkor te is benne vagy a kalapban? :DDD

(#77) albert8


albert8
addikt

Nagyon jók lettek, gratulálok nekik, itt is. :K :R

Jah és,ha ezeket nem veszi észre a CM akkor egy bazi nagy reklámlehetőséget, hagy ki.
Én még egy levelet is küldenék nekik erről.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#78) modern válasza lujó55 (#76) üzenetére


modern
aktív tag

:D hát ebbe a kalapba nem nehéz bekerülni :D

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#79) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nagyon ötletes, remek modok lettek. Szívesen megnézném testközelből, netán ki- illetve felpróbálnám őket! :K
Gratulálok az alkotóknak! :C

...elmúlik...

(#80) krizmo_ válasza mghltm (#56) üzenetére


krizmo_
addikt

Erre én is kíváncsi lennék, mondjuk én nem kaptam visszajelzést.

(#81) DJ. Ru$y válasza albert8 (#77) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jó, hogy a hivatalos CM verseny, ők adták az egereket, a Prohardver "csak" lebonyolította!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#82) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nálam a egyenlően tetszik Engineer086, Ramses07, Zuchy és Bari munkái. Végső szavazatomat majd mailben küldöm. :)

Nagyon sajnálom hogy Soccer munkája egy kicsit félresikerült, pedig elég érdekes lett volna, ha nem ebből a szemszögből készíti el a tervét.

BaluC munkáját viszont sajnos nem tudom értelmezni. Elképzelhető hogy télen hasznos (akkor is maximum ha kinn vagy a hidegbe) minden más esetben halott dolog ez a kesztyűs megoldás. Szerintem.

De természetesen mindenkinek gratulálok. Szerintem már több esetben bizonyították, hogy ők az ország legjobb modderei és jó tudni hogy ők is a PH szerves tagjai.

Még 1x gratulálok :)

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#83) modern válasza krizmo_ (#80) üzenetére


modern
aktív tag

Szerintem senki nem kap csak a végén

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#84) prolad


prolad
őstag

Nagyon jók lettek az egerek,egyelőre nem tudok dönteni (fa vs alien).

(#85) csaabz


csaabz
őstag

A kesztyűs egér komoly lett! :D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#86) Keeperv85 válasza csaabz (#85) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Komoly, de -szerény személyemben legalábbis- a következőket vettem figyelembe:

- Lehetőleg elsőre is tetsszen meg a színvilág, mert így működik a marketing ugye: meglátni és kipróbálni >> "ha tetszik megnézem közelebbről is"

- Lehetőleg kipróbálás után minél jobban idomuljon az igényeimhez. Ne legyen rajta olyan dolog, ami miatt a használat kényelmetlen és bár jól néz ki, egy idő után frusztrál pl. a tisztítása (Jó, persze itt nem használatba szánt cuccok vannak felsorakoztatva, de nem tudtam tőle saját értékelésemben elvonatkoztatni)

Így két egérkére szűkült a kör. Ha mindkettőre lehetett volna voksolni, akkor mindkettő kap egy-egy szavazatot, de csak egyet lehet választani, így... majd kiderül mennyire volt volt jó érzékem/érzékünk hozzá. :K

(#87) Cheesy


Cheesy
őstag

Szavazat leadva :)

Bari egere levett a lábamról, fából egyébként is gyönyörű dolgokat lehet alkotni. Precíz illesztések, szép lakkozás, minőséginek hat teljesen.

www.vakbelmutet.hu

(#88) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Döntöttem, de inkább nem mondom meg, hogy kire esett a választás.

Elég legyen annyi, hogy természetes hatást kelt :R

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#89) siti válasza aram01 (#66) üzenetére


siti
senior tag

mondjuk nem lenne hülyeség, hogy classic mailt küldjünk. vagy inkább képeslapot és a szerkesztőség kidekorálhatná az irodákat és nem csak olyan vérpistikés hardveres plakátokat kapnának :)
de nem baj, nem kell szavazni, több esély lesz hogy mi nyerünk :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#90) aram01 válasza siti (#89) üzenetére


aram01
nagyúr

szavaztam :P

megérdemli a srác hogy megkapja a voksot,sokat melózott érte

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#91) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ramses07 fogja nyerni a szavazást, megérdemelten :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#92) aram01 válasza Motion_Blur (#91) üzenetére


aram01
nagyúr

egy húron pendülünk :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#93) Madn!ght válasza Motion_Blur (#91) üzenetére


Madn!ght
addikt

A szombati ötöslottó számokat is megsúghatnád. :B ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#94) Oliverda válasza Madn!ght (#93) üzenetére


Oliverda
félisten

Általában az ilyen tippjei nem szoktak bejönni.:))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#95) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Szép darabok
A fa és a batman-es egeret volt szerencsém élőben látni, mindkettp nagyon szép darab. Kár hogy a többit élőben nem láthatom. Nem egyszerű kérdés eldönteni melyik a legjobb/szebb. Nem is tudom így hirtelen melyikre szavazzak.

(#96) P@ly


P@ly
tag

Nagyon jók lettek az egerek!

Bari neked meg külön gratulálok!
Nagyon jó lett :R

Szavazat leadva, de vajon kire? :DD

(#97) szcsi


szcsi
tag

Egy ideje gondolkozom a szavazatomon, a győzelmet véleményem szerint egynél többen érdemelnék.
Bari munkája talán a legdurvábban jól sikerült, ha lehetne kapni ilyen lenne most is az asztalomon. Vagy Moddingboy-é. Vagy Ramses07-é. Vagy Zuchy-é. A fene tudja. Igazából mind jó.
Kéne még egy forduló, de billentyűzetekkel, és persze a nevezett egérhez illőre csinálva.
Többen befonnák a hajukat mire meglenne a fa vagy kesztyű billencs... :D

A sípcsont egy olyan eszköz, amivel éles szélű bútorokat lehet megkeresni a sötét szobában

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.