Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Szavazást megkönnyíthettétek volna valami webformulával. De így is kivitelezhető :)

⭐ Stella

(#2) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Nincs könnyű helyzetben a "zsűri". Nagyon szép alkotások születtek. :C :R
Gratula a srácoknak!

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#3) KillHates


KillHates
nagyúr

Végre! Átolvasom és savazok! ;)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4) eszterencs válasza radi8tor (#1) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Valóban kicsit komplikált, de ennyi erőfeszítés talán belefér a nyeremények reményében... ;)

A gépszavazásunk meg sajna nem rögzíti, hogy ki szavaz.

[ Szerkesztve ]

(#5) pomk válasza radi8tor (#1) üzenetére


pomk
őstag

Egyetértek, de talán a kisorsolandó ajándékok miatt választották ezt a módszert.

(#6) petata


petata
őstag

Cikk elolvasva, szavazat leadva. :R

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#7) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Ilyenkor felmerül a kérdés, hogy az ötletet és kreativitást kell nézni vagy a design-t. Vagy azt, hogy melyikkel mennyi időt foglalkoztak.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#8) radi8tor válasza pomk (#5) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na, ezt nem értem. :U
Sorsoltak már HD7700 CF-et is sima szavazós eljárással itt.

Mindenesetre leadtam a voksomat emailben. :K

⭐ Stella

(#9) Ł-IceRocK-Ł válasza Inv1sus (#7) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ezen dilemmázok jelenleg.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10) rudi válasza Inv1sus (#7) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem azt, hogy melyik mennyire tetszik ;)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nálam egyértelmű a győztes
De ez titkos szavazás ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12) rudi válasza radi8tor (#8) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem érteni kell, hanem szavazni mailban ;) Egyébként azért ilyen szavazás, mert a normál egyszerű szavazós rendszerünk nem rögzíti a szavazókat (kuki alapú), amivel meg sorsolni lehet, az a nyereményjátékhoz kötődik, és teljesen más megvalósítást igényel. Szóval egyelőre ez van, ezt kell szeretni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) Daniford


Daniford
tag

Szavazat ment! Kíváncsi leszek a végeredményre.
Mindenesetre szeretnék gratulálni a versenyben résztvevőknek mert szép munkát végeztek! :C

(#14) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Szavazat leadva! A moddereknek gratula. :C

<< Heimdal >>

(#15) Keksz03


Keksz03
senior tag

hát nekem Bari faegere nagyon tetszik úgyh szavaztam is, de Moddingboy egerén is sokat vaciláltam mert nagyon eltalálta a Gymkhana style-t!

viszont Soccer művét nem tudom hova tenni...az ötlet jó de a megvalósítással ÉN nem vagyok egyáltalán elégedett! én így nem adtam volna be! :(

gratula mindenkinek egyébként, kár h nem volt rá több idő, akkor biztos vagyok benne h páran meg mernek lépni pár merészebb ötletet! :R

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#16) shaft72


shaft72
tag

Nálam a ráfordított munkaóra versenyzett az összhatással, de végül az utóbbi győzött. :D

(#17) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Gratulálok a moddereknek, még nem sikerült választani :R

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#18) copass


copass
veterán

bari faegere a legjobb szerintem, az alienes még ami szép lett.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#19) SP!T


SP!T
addikt

Hajrá Rames07! Szerintem ötlet/kivitelezésben az lett a legjobb! :R

There's a device that I've been using called a whoop.

(#20) Beri78


Beri78
őstag

nagyon jók lettek - gratulálok :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#21) krizmo_


krizmo_
addikt

Mikor megláttam a faegeret, már tudtam, hogy arra szavazok, nagyon szép munka!
De a többi is érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#22) zone


zone
őstag

Minőségben és látványban csak két mod emelkedik ki igazán - a faegér és a gymkhana, nehéz lesz dönteni.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#23) engusz


engusz
veterán

Nálam a top3 munkát a következők alkotják: Bari fából készült egere, mert iszonyatosan sok munka van benne, rettentően kreatív. Aztán Moddingboy Gymkhana alkotásán is csak ámulok és bámulok, mert nem csak fejben lett komolyan megtervezve, de a kivitelezés is az utolsó négyzetmilliméterig profi. Végül pedig Ramses07 sci-fi projektje az, ami szintén a végletekig kidolgozott, részletes és megnyerő.

Mindhárom rágcsálón látszik, hogy szinte gyári megoldások, akár lehetne is őket csomagolni és árulni. És ez bizony nagy szó. Valami olyat alkotni, létrehozni, ami akár kereskedelmi forgalomba is kerülhetne, mert gusztusos, részletgazdag és 100%-ig használható a hétköznapokban is.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#24) Polesz


Polesz
addikt

Az évezred birkája megkapja a szavazatomat az évezred faegere miatt! :))

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#25) ricshard444 válasza Inv1sus (#7) üzenetére


ricshard444
veterán

Bennem is ugyanez merult fel.

Vannak dolgok...

(#26) Keksz03 válasza engusz (#23) üzenetére


Keksz03
senior tag

+1

kár h jones-nak nem jutott rá sok ideje, kíváncsi lettem volna mit hoz ki belőle!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#27) emmm


emmm
senior tag

A fából készült, meg az alienes egér viszi a pálmát.

Amúgy mindegyik jó lett :C , egyedül a kesztyűs, ami nagyon kilóg a sorból.

(#4) eszterencs

Az időnkénti nyereményjátéknál hogy rögzíti a válaszokat? Hasonló megoldás kell ide is.

[ Szerkesztve ]

(#28) Normi™


Normi™
őstag

Megtörtént a szavazás,sok sikert a versenyzőknek! :K

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#29) Madn!ght válasza engusz (#23) üzenetére


Madn!ght
addikt

Osztom a véleményed, nálam is az általad említett egerek vannak a top 3-ban. :K ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#30) ricshard444


ricshard444
veterán

Nehez dontes volt de atgondolva mar egyertelmu volt kinek a munkajara kell szavaznom:)

Vannak dolgok...

(#31) stb123


stb123
tag

mindegyikkel volt meló, de szerintem is a faegér a legötletesebb, legjobban kivitelezett

(#32) hemaka


hemaka
nagyúr

Nálam nem volt kérdéses, hogy melyikre szavazzak. Igényes, szép, használható és fából készült. ;)

(#33) nyunyu válasza eszterencs (#4) üzenetére


nyunyu
félisten

A gépszavazásunk meg sajna nem rögzíti, hogy ki szavaz.

Nyeremenyjatekok feleletvalasztos felulete sem jo?

Gondolom ott sem kezzel osszesititek, hogy ki az, aki mindenre helyesen valaszolt.
Max a queryt kell atirni, hiszen most csak egy 'kerdes' van, es az egyes 'valaszokra' adott pottyok eloszlasa az erdekes.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34) D1Rect


D1Rect
félisten

Egyértelműen Barié a legjobb modding, viszont Moddingboy egere akár mehetne sorozatgyártásba is, az is nagyon ütős lett. :R

(#35) DemonDani


DemonDani
addikt

Nálam Moddingboyé a nyerő, az az egyetlen, amire azt tudnám mondani, hogy ez bizony a gyárból jött ki így. Én legalábbis nem látok rajta semmilyen alakításra utaló nyomot.

Ez persze nem vesz le semmit a többivel szemben érzett tiszteletből. Itt mindenképpen Bari egerét emelném ki, hiszen elképesztő sokat dolgozott rajta és tényleg minden ízben új. (ráadásul barátnőm biztos nagyon örülne neki a sok barika miatt ;] )

számomra ez a kettő az etalon, de teljesen más megközelítésből

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#36) Horbal


Horbal
őstag

Egyértelműen Bari és Moddingboy (remélem nem írtam el egyiket se) egere a legszebb és legjobban kidolgozott.

Az Alien dizájn is elég jól sikerült.

Soccert nem akarom megbántani de nem is értem miért/hogyan kerülhetett be ebbe a keretbe. Az ötlet dicséretes de a kivitelezés hát hm. hagy maga után kívánnivalót bőven.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#37) Gude


Gude
senior tag

Voksot leadtam az általam legjobbnak vélt egérre,de mindenkinek gratulálok aki részt vett a versenyben :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#38) Dominó85


Dominó85
veterán

Voksomat leadtam, számomra könnyű döntés volt, mivel egy valaki munkája megint messze kiemelkedett meglátásom szerint. :R

* Péter - 06302461862 *

(#39) Csabulator


Csabulator
tag

Tudom, hogy a vélemény olyan mint a s*gglyuk, de azért leírnám. A legjobb a közönség szavazatában, hogy nyugodtan lehetünk elfogultak, és érzelmeink irányíthatnak. Nem volt egyszerű a döntés még így sem, így inkább levezetem, hogy mi miért tetszett vagy épp mi nem. Mindenesetre gratulálok a résztvevőknek, aki pedig csalódott a munkája miatt annak fel a fejjel!

Nagyon sajnálom Atkét, hogy nem sikerült bőrrel bevonnia az egeret, pedig attól biztosan iszonyat jól nézett volna ki és a szavazatomat kapta volna. Sajnos nálam nem nyert ez a szimpla króm fényezés, túl egyszerű. Majd máskor!

BaluC kesztyűs megoldása nagyon egyedi, elborult, de szerintem ez egy picit túlságosan is alternatív megoldás. :)

Bari munkája elképesztő, hogy mennyire részletesen és ízlésesen csinálta meg az egeret, a cipőfűző kábelharisnya megoldás egyszerűen pazar, nagyon retró érzése támad az embernek, ha ránéz az egérre. A fához nem értek, de az anyagválasztás is pazar, tényleg egy rossz szavam nem lehet rá. Nem rá szavaztam, de biztos vagyok benne, hogy ő nyeri meg a versenyt.

Engineer086 egere egy letisztult egér, nagyon jó megoldással. A Batmenes témát nem szeretem (kifejezetten rühellem) de szerintem nagyon jól megoldotta a dolgot, még az ilyen témában kevésbé jártas ember is a bőregérre tud asszociálni. Amilyen visszafogott, olyan jó!

jones965 egere vegyes érzelmeket vált ki belőlem. Nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy nem szeretem. Ez is inkább túl egyszerű nekem.

Moddingboy egere ezzel az éles kontraszttal nagyon belopta magát a szívembe. Fekete-fehér, és aztán ez a gyönyörű naranccsárga, egy kis szürkével kombinálva... Egyszerűen gyönyörű! A kivitelezés is nagyon precíz, igényes. Nem vagyok Ken Block, vagy DC vagy egyáltalán rally fanatikus, de végül ő kapta meg a szavazatomat, ezt az egeret szívesen látnám az asztalomon. (Nem akarod kipingálni az enyémet is ilyenre? Pont Xornetem van :DD )

Ramses07 egere szuper kivitelezésű és a másik borzasztóan egyedi kinézetű a mezőnyben. Az alienes téma a gyengém, imádom! A színnel viszont bajom volt. Túl matt és túl egyhangú. Ettől függetlenül nagyon vaciláltam, hogy neki adjam a szavazatomat.

Soccer egeréről olvasgattam pár sort, jól össze is kaptak rajta. Nem kommentelném. Sajnos ez most nem jött össze.

Zuchy egere egy nagyon kellemes és üde színfolt a mezőnyben. Tényleg a márkára jellemző színösszeállítást sikerült összedobnia, ami nagyon látványos. Egy ilyen egeret is szívesen látnék az asztalomon. Ahogy elnézem a festés nem a legtökéletesebb, sajnos ez belerondított az összképbe és az értékelésbe. Ha a logó feketében visszakerült volna az egér popsijára, akkor tutira nyerő lenne nálam. Letisztult, mégis szép. A boltok polcain lenne a helye!

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#40) lujó55


lujó55
őstag

két mű nagyon odavág, de megosztott elsőhely nem lehetséges. ezért arra adtam le a szavazatomat amelyik munka megitélésem szerint nehezebb volt.
grat mindenkinek! :R

(#41) fkenny válasza Polesz (#24) üzenetére


fkenny
senior tag

Osztom a véleményed! :)

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#42) eszterencs válasza nyunyu (#33) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Zárjuk le légy szíves a szavazás mikéntjének a témáját meg a jótanácsosztást. Nyilván jól ismerjük a saját lehetőségeinket, és nem véletlenül döntöttünk az e-mailes szavazás mellett.

(#43) simsonbetyar


simsonbetyar
csendes tag

Szavazat leadva! Nálam egyértelmű volt a döntés, de mindenki nagyon szépen helyt állt ezen a kis megmérettetésen!
A második helyen nálam Ramses07, a képzeletbeli dobogó harmadik fokán pedig Moddingboy áll.
Mivel szeretem az egyszerű letisztult dolgokat nagyon tetszik még jones965 és Zuchy egere is. Viszont Zuchy-nál sajnálom a világítást ill. annak hiányát. Jó ötletnek tartottam és tetszett is.
Nagy gratula mindenkinek és remélem máskor is lesz valami hasonló verseny!

"Na emberek! Az van ,hogy se nem van gond meg pénz!"

(#44) Engineer086


Engineer086
Modder

Társaim nevében köszönjük a gratulációkat, győzzön a jobbik egér! :)

[ Szerkesztve ]

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#45) fpeter07


fpeter07
veterán

Erős a mezőny, erős. Még a legjobb 3 egeret is nehéz lenne kiválasztani, pláne a győztest.

(#46) Apika


Apika
Közösségépítő

Nagyon szép munkák születtek! Gratulálok minden indulónak! :C

(#47) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Mindegyik jobb, mint a gyári, nem kétséges, de Bari messze felülmúlja a többit befektetett energiában. Minőségben talán egyedül a GRID-es móka ami lemaradt a többiekétől.

(#48) Napfénysüti

Gratulálok a készítőknek. :K

Més que un club!

(#49) hardline válasza fpeter07 (#45) üzenetére


hardline
senior tag

Szerintem azért Top 3-at választani nem olyan nehéz, de ezek közül kiválasztani azt a bizonyos legjobbnak megítélt alkotást annál inkább.

(#50) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Gratulálok az összes moddernek. Időt és pénzt belefektetve megint csak győzött a kreativitás. Nem mondom meg kire voksoltam, de látom jó ízlésem van az előzetes várakozásaimmal szemben, ugyanis egyetértésben vagyok több véleménnyel itt. Srácok, szép munka volt! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.