Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boost


boost
addikt

Áráról lehet tudni valamit?

(#2) [CsuCsu] válasza boost (#1) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

F2P-P2W :D (legalábbis szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#3) saelin válasza [CsuCsu] (#2) üzenetére


saelin
veterán

Csak nem... :( Inkább legyen 2 ezer forint, de tartalmas és iap nélküli.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) [CsuCsu] válasza saelin (#3) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Egyébként én azt a modellt szeretném látni, hogy az app prémium részét havi 500-1000 Ft-ért lehet feloldani, és így a játék még hosszú életű lehet rendszeres frissítésekkel. (Egyszeri vételesek gyorsan lehalnak mobilon.)

Ellentétben a lenyúlós, 0.1% eséllyel félisten egységeket dobáló méregdrága zsákbamacskákat áruló fertelmekkel szemben. Utálom, gyűlölöm azt amikor jó játékokat ilyen módon tesznek élvezhetetlenné.

(#5) boost válasza saelin (#3) üzenetére


boost
addikt

Az első részt anno egydolláros akcióban vettem meg. Annyit bőven megért, egy játékot megnyertem vele.

(#6) Ipszilon


Ipszilon
csendes tag

Nagyon hiányzott már a Civ Androidra.

Az iTunes szerint az első rész 3 USD-be kerül.

(Én soha az életben nem fizetnék havi ezer forintokat egy mobilos játékért. Ne vicceljünk már. Nem is lenne jó, ha ez lenne az általános hozzáállás, mert akkor a 2K tényleg ennyiért adná 3 USD helyett.)

(#7) [CsuCsu] válasza Ipszilon (#6) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Az az 1000 forint az USA adókkal 4 dollár. 1 sör. Méghozzá a prémium feature-öké, a f2p része megmarad. Ne magyar árakban és pénztárcában gondolkozz mert ők sem azt teszik. A havidíjról pedig: inkább legyenek rendszeres tartalombővítések, ugyanis ilyenkor a játékosközösség sokkal tovább marad aktív. Viszont ezt finanszírozni is kell...

Mobil ide vagy oda, ezek a játékok már nem a nokiás Snake. A teló lassan teljes értékű játékplatform, és ha van olyan jó a játék, hogy havi sok órát beleöljek akkor nem fog fájni az az 1000 ft, ha ez kell a lejmolós P2W mikrotranzakciók nélküli játékhoz.

[ Szerkesztve ]

(#8) Bingisz válasza [CsuCsu] (#7) üzenetére


Bingisz
addikt

"A teló lassan teljes értékű játékplatform, és ha van olyan jó a játék, hogy havi sok órát beleöljek..."

Nem azért de szerintem a mobilos játékok 99%-a pár óra alatt unalmassá válik. A maradékot meg végigjátszod 3 óra alatt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9) r0ach válasza Bingisz (#8) üzenetére


r0ach
tag

Talán (remélem) ez a közeljövőben megváltozik. Az egyik első jel erre az X-COM megjelenése Andoridra (és iOS-ra). Na ez már nem egy rövidke játék, csak legyen vas ami elviszi :)

Egy teljes értékű civilization hatalmas lenne. DLC-kkel tarkítva. Aztán jöhetnek az Age of Empires, HOMM, Anno, Total War-ok megfelelő változatai. :DDD én pedig vennék egy 30k-s powerbankot... :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=r0ach

(#10) ilyen_85 válasza Bingisz (#8) üzenetére


ilyen_85
senior tag

megint csak a kedvenc játékommal kell példálóznom, azért egy real racing 3 nem nevezhető 3 órás játéknak, jelenleg 68%-nál tartok a játékban és már 271 óra 33 perce játszom vele...

jó lesz ez, csak jöjjenek még ilyen remek játékok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.