Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) pufi válasza Parci (#38) üzenetére


pufi
tag

Az én olvasatomban egy áttekintő TESZT cikk írása során valószinű, hogy legalább a betekintés szintjén használnám minimum ezeket a progikat is:
Aida32 (mem és 3d video teszt)
A már emlegetett Sandra
PcMark2002
AMD Nbench
Intel Applicaton Benchmark
3Dmark2001 SE (ez volt is)
és vannak még jó teszt programok amikkel a már szintén emlegetett objektivitást meg lehet közelíteni, és használatuk nem tart napokig, sőt az eredmények közlése sem igényel, max. 2-3 oldallal többet

ezek mellet jöhetnek még
UT
Q3

bár nem vezetek hw site-ot, de ugye ez az írás nem egy szponzorált riport volt az 1Ghz-es procikról ugye? Ráadásul e programok használata nem igényel hosszas kutatómunkát. De látom a 15 oldalas példám azért megragadt.. :)

Örülök, hogy higgadtan reagáltál a véleményemre és ahogy látom a lényegét is megértetted. A hozzászólásodig bezárólag folyamatosan idegesített, hogy a kedves cikkírónak meg sem fordult a fejében, hogy talán ennek a nyamvadt olvasónak csak egy kicsit is igaza lehet és megfontolom (legalább egy kérdés erejéig:pl_,,...MIK azok a tesztek, amiket hiányolsz, pedig csak így tudjuk legközelebb betenni őket...,,) amit ír. Csak azt éreztem, hogy márpedig csak nekem van igazam, merthogy én egy hw site-nál cikkeket írok.

Köszönöm.

A cél maga az ÚT (ősi buddhista tanítás)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.