Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) emvy


emvy
nagyúr

Csak egy probléma: 300W-os, minimalista tápegység...

Ja, meg mi az a szörnyűség a képen (valami hangfalnak szánt cucc lehet)? :)

while (!sleep) sheep++;

(#2) engusz


engusz
veterán

Tetszik! Bár nálam örök favorit az Alienware és az ő PC-jei. De jó dolognak tartom, hogy az A*ch*n-T*sc* olcsó konfiguráció őrületben feltűnik egy ilyen is. Ahol nem csak a teljesítményre, hanem a minőségre is adnak!

Egyékbént ezt a Chieftec házat hol lehet nálunk kapni?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#3) engusz válasza emvy (#1) üzenetére


engusz
veterán

Nono! Ne tessék alábecsülni azt a tápot! De kétség kívül ebbe a konfigurációba mehetett volna nagyobb is. Már csak a számok miatt is...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4) emvy válasza engusz (#3) üzenetére


emvy
nagyúr

Hát, nem rossz táp az, de 350W-nál többet egy dekával sem bír.
Szóval nem lett volna drágább a konfig, ha mondjuk beleraknak egy 360-asat pl.

while (!sleep) sheep++;

(#5) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Először a kép alapján azt hittem,hogy az én gépemről jelent meg cikk a Ph-n..:D

(#6) Parci válasza engusz (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ház: [L]http://www.kellytech.hu[/L]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) Panther válasza Parci (#6) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Bazz, de jó ''fejed'' lett, Parci :) Rulz ;]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#8) engusz válasza Parci (#6) üzenetére


engusz
veterán

Itt sajnos nincs ez a típus. :(

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#9) _Volkovy_ válasza Panther (#7) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Jah.:)
Vajh' ezeket hol kell kérvényezni?

(#10) zsoltee10


zsoltee10
addikt

nem rossz. :)
pár dolog mégsem tetszik.
1. Nekem se tetszik a táp. ha már ennyibe kerül a gép, legalább egy 350W Aopen, vagy ha már Chieftec ház, akkor min. 360-as Chieftec. mert mi van akkor, ha tuningolni akarja a gépet, vagy még egy vinyó, stb...
2. Szellőzés: ennyi pénzért nem 1 db Enermax venti dukál a gépbe. vinyókat mi hűti?
3. Alaplap: 19'' TFT moncsi, stb. erre csak egy 865-ös lap. :( Akkor már egy 875 Bonanza, 550e Ft-nál nem számít +10e

(#12) intelfan válasza zsoltee10 (#10) üzenetére


intelfan
aktív tag

''3. Alaplap: 19'' TFT moncsi, stb. erre csak egy 865-ös lap. Akkor már egy 875 Bonanza, 550e Ft-nál nem számít +10e''

Ezt rosszul gondolod, ennél a gépnél minden fillér számít ezért van benne 300W-os Enermex táp is. :)

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#13) Adi


Adi
senior tag

Én egy dolgot hiányolok a végéről: hogy erre a gépre a forgalmazó milyen garanciát vállal és mennyi ideig, ennyi pénzért (3 év? Helyszíni?).

Amint fölpakoltátok rá a WinXP-t, átalakult filmhőssé... Black Hawk Down. :DDD

ldm start-reconf primary

(#14) Szeke


Szeke
senior tag

Aki most ilyet vesz annak vagy komoly munkára kell vagy ''buta''....
Álomgépnek álomgép, de ár/értékbe nagyon rossz MÉG, majd 1 év múlva, esetleg :)

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#15) _Volkovy_ válasza Adi (#13) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

:DDD :DDD

(#16) Keitaro válasza engusz (#8) üzenetére


Keitaro
addikt

Javaslom a [L]http://www.chieftec.com[/L]-ot és ott az office seriest és a kis dragonokat. Nézd meg a DG-01BDU-t és ugyanezt DX-ben :)

(#17) gergoke

a legnagyobb hiba ebbe a gyári intel lapba ilyen jó memóriát rakni! :(
bőven elég lenne egy kingston value is. ugyanis tapasztalatból tudom, hogy ezek a hyperx ramok soha nem fognak az intel 865perll lapban cas2-es időzítéssel menni... :( szal felesleges pénzkidobás, bőven elég lenne a cas 2.5-ös bele.

ettől eltekintve nem rossz kis cucc, csak a háza ne lenne olyan nagy randa dög. :D

nekem az xpc az etalon desktop méretben. :))

(#18) gergoke válasza Szeke (#14) üzenetére

akkor buta vagyok... :)
nekem majdnem ugyanilyen van, igaz shuttle xpcből és i875-el valamint vp171b viewsonickal és plextor dvdíróval.

(#19) kbalage2


kbalage2
aktív tag

Rul ez a konfig, csak igy soványak ezek a Specviewpref eredmények, legalább egy softFireGL akciót le lehetett volna rajta zavarni, akkor megmutatná hogy mit is tud. Perpill az ugs eredmény mutatja csak hogy van benne erő...

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#20) engusz válasza Keitaro (#16) üzenetére


engusz
veterán

Amilyen igényes házakat gyártanak, olyan vacak oldaluk van. :( Van pár extrém igényem, de így nem tudom nagyon kibogarászni, hogy melyik kellene nekem a sok ház közül. Azonkívül pedig nem is bizots, hogy azt az adott típust még vagy már lehet nálunk kapni...

[Szerkesztve]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#21) anulu


anulu
félisten

Szerintem gond nélkül bele mehetne egy 360W-os Chieftec táp. A gép maga tetszik, csak azt nem értem, hogy ha már ekkora atomerőművet csinálnak, akkor miért:
- i865
- HyperX (tudtommal a tuning RAM-ok közt közel sem ez a leggyorsabb)
Szvsz nem kerülne sokkal többe egy Bonanza i875 + 2*256 Corsair XMS (na jó, emiatt jópár ezerrel többe kerülne, de nem hiszem, hogy van annyi szívás vele, mint egy HyperX-szel...)

Amúgy küllemre a gép tetszik. :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) joe69


joe69
senior tag

semmi értelme 500e-ért gépet venni, mert egy 300e-s gép is ugyanannyi idő alatt avul el...
és minek fizessen az ember a ennek a rabló cégnek??a két szép szeméért??Ha valaki nem ért hozzá, akkor rakassa össze az alkatrészeket a boltban 2e-ért, és azok is garanciát vállalnak rá...
Szvsz a márkás gépek a legnagyobb parasztvakítások közé tartoznak a számtechiparban

[Szerkesztve]

(#23) Viktor77 válasza joe69 (#22) üzenetére


Viktor77
titán

Ez is csak 300.000ft. A TFT meg plusz legalább 200-ba, ezt elfelejtetted.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Tiszta poén,külalakra olyan mint az enyém(fekete chieftec,neovo tft,logitech bill),belsőre a vga kivételével kb egy szinten van-vinyó több van az enyémben-és 550 ezerért hirdetik?Jóisten :)

(#25) joe69 válasza Viktor77 (#23) üzenetére


joe69
senior tag

oh sorry...
200e-t egy TFT-ért, ami 1,5 év múlva csak a fele lesz??nem jó üzlet

(#26) Keitaro válasza engusz (#20) üzenetére


Keitaro
addikt

Mik azok az extrém igények? :)

(#27) engusz válasza joe69 (#25) üzenetére


engusz
veterán

Ennyi erővel semmit se vegyél meg, mert idővel mindennek esik az ára. Valaminek kevésbé, valaminek nagyon. Enni se egyél, mert úgy is... :(((

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#28) engusz válasza Keitaro (#26) üzenetére


engusz
veterán

Chieftec belseje legyen a háznak. Legelöl, lent legyen legalább 18 cm-nyi hely a radiátornak (magasságban), valamint a ház eleje megfelelő módon szellőzzön. Azért, hogy a radiátorról lefújt levegő normálisan távozhasson a házból. Azonkívül legyen legalább 4 db 5.25-ös hely benne, valamint legalább 3 db winyónak hely. Innentől kedzve már csak olyan apró igényeim vannak, hogy legyen fekete színű, ajtós és legyen felvértezve előlapi USB-vel (Nem hátrány az audio csatlakozó sem.).

[Szerkesztve]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#29) HiperG


HiperG
addikt

Kevés az előre összeállítótott jó gép... ez az... monnyuk pár alkatrészen vitatkoznék... mint pl azon a gyári inteles springdale cuccon...

(#30) engusz válasza HiperG (#29) üzenetére


engusz
veterán

Én meg az IC7-en... :P

[Szerkesztve]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#31) HiperG válasza engusz (#30) üzenetére


HiperG
addikt

Jobb az :)

Amugy egyáltalán ha ennyire atoemrőmű gép akkor ménem A64 került bele ? :)

(#32) gergoke válasza anulu (#21) üzenetére

gyári intel lapba tök felesleges a tunig ram.
nem fog menni cas2-ön... próbáltuk corsairrel és hyperxszel is.

(#33) engusz válasza HiperG (#31) üzenetére


engusz
veterán

Vagy miért nem AFX? Abból is 53-as vagy 55-ös! :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#34) elmo


elmo
aktív tag

Szép cikk így vasárnap délutánra. Megyek eszem valamit, csak hogy ne kelljen a sok nyálat kiköpni. :D
Egyébként külsőre gyönyörű, valami ilyesmit képzeltem el én is (full fekete minden) + vmi Altec Lansing hangzsuga... fincsi. ;]

(#35) detri válasza engusz (#20) üzenetére


detri
aktív tag

.com helyett nézd a chieftec.de -n, sokkal igényesebb, informatívabb, és beszél angolul is.

(#36) 15000 válasza detri (#35) üzenetére


15000
tag

vagy

www.chieftecusa.com

esetleg

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#37) dabadab válasza elmo (#34) üzenetére


dabadab
titán

Ize, az Altec Lansing hangkartyat nem gyart, csak hangszorokat (es mondjuk en barmikor inkabb igazi erosito+igazi hangfalak kombot valasztanam a mindenfele aktiv hangfalak helyett)

DRM is theft

(#38) detri válasza 15000 (#36) üzenetére


detri
aktív tag

Huh ez jó, még nem is láttam. Te nyertél. :)

(#39) elmo válasza dabadab (#37) üzenetére


elmo
aktív tag

Igen, tudom, én épp a hangszóróra gondoltam, mert ugye a szép külsőről beszéltem, és ahhoz kell egy csinos hangszórókompozíció is, ami ehhez a géphez mintha nem tartozna.

(#41) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

És miért nem tudtak valami bikább tápot belerakni?:F

(#42) Qorthral válasza Alvin_ti4200 (#41) üzenetére


Qorthral
őstag

spóroltak :DDD

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#43) Alvin_ti4200 válasza Qorthral (#42) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Végül is, ezzel sikerült 560 ezer alá szorítani a végösszeget:DDD

(#44) Qorthral válasza Alvin_ti4200 (#43) üzenetére


Qorthral
őstag

Mért most gondolj bele ki a franc venné meg ha 570 lenne :DDD ?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#45) MLaca


MLaca
őstag

Ha jól tudom, akkor a konfig összeállításában van némi beleszólása a usernek is. Tehát bárki rendelheti 600 wattos enermax táppal is, ami ugyan tök fölösleges, mert ez az aktív PFC-s is elvinne még egy procit, meg még egy ilyen VGA-t. Ne keverjük az enermax aPFC-s tápját a noname 500 wattosakkal!

http://mlzphoto.hu/

(#46) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Akkor nekem csúcs PC-m lenne? :F Hülyeség, ez nem csúcs PC szerintem ez egy átlag HC gamer PC... :D Attól függetlenül egész jó, csak kár, hogy nem 875-ös.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#47) Alvin_ti4200 válasza Vikthor (#46) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hát nem tudtak volna sokkal jobb cuccokat belerakni szerintem. Jó persze, A64 meg 9800XT meg 250 gigás vinyó:)

(#48) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Ha ennyi pénzem volna gépre akkor inkább A64-et vennék!
Németo-ban kb 70k-ból megvan a proci meg a lap. a többit el leht képzelni.
Ami tetszet az a ház meg az Ati, Ja mért nem Fx5200-vel szerelték, az olcsobb lett volna :DD

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#49) Alvin_ti4200 válasza szasza_xp (#48) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Mert kicsit hülyén nézett volna ki egy 500 ezres gép, amit HC gamer konfigurációnak mondanak és közben meg se nyikkan a jövő játékaival:DDD

(#50) 911


911
tag

''számos ''erőművet'' szerelnek gyengébb videokártyával''

tán azért, mert a számos (nem az összes, csak néhány) erőmű vásárló MUNKÁRA szeretné használni a gépet ...

''be-ba-be-bub-ble''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.