Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) viktorhu válasza vandor01 (#50) üzenetére


viktorhu
veterán

A Hi10-et simán lehet 2 amperrel tölteni (annak a gyári töltője is 2A-es, orico 2,4A-es töltővel és fél méteres ugreen kábellel vitte az 1,9A-t, ami már nagyjából kettő, ha a műszer bezavarását is figyelembe vesszük. A Hibookot még nem mértem. Szóval ez a 0,8 sehogyan sem oké.

(#52) vandor01 válasza viktorhu (#51) üzenetére


vandor01
őstag

Nos...
sajat töltő+sajat kabellel viszi a 2A-t

4 töltőt es 5 kábelt probaltam
masik toltovel masik kabellel 0,4A es max:1.5A között
függ, hogy mi a párositás?

hiaba a blitzwolf... meg 2.4A kabel....
sajat cuccaval a legjobb....
??????

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#53) viktorhu válasza vandor01 (#52) üzenetére


viktorhu
veterán

Az is lehet, hogy mégsem olyan minőségűek azok a kábelek, mint gondoltad, csak eddig nem derült ki, mert nem volt még ekkora akkud usb töltéssel. Én is így jártam, amikor nagy akkus mobilt vettem tavaly, hogy semmi nem töltötte rendesen, csak a gyári kábel + töltő kombó - aztán addig vettem az új töltőket meg kábeleket, amíg ki nem derült, melyik a jó :)

(#54) vandor01 válasza viktorhu (#53) üzenetére


vandor01
őstag

A kabelek nem okoztak csalodast.... de a toltok? 😭

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#55) Halkow.


Halkow.
senior tag

Nem rossz gép, valami spéci cerkával lehet rajzolni rajta?

(#56) intelMMX válasza Halkow. (#55) üzenetére


intelMMX
senior tag


:U

(#57) kenand válasza Halkow. (#55) üzenetére


kenand
veterán

Több modell is van, pl Cube iWork 10 ami enged cerkát, de nem tökéleset, lassan reagál. A CoreM procivel felvérzetettek Cube másik modellje az jobb, de más árkategória 300USD felett. Youtube-on vannak videok engem nem győztek meg.

(#58) vandor01


vandor01
őstag

Ajanljatok nekem kabelt!
USB - micro USB viszonylataban

szeretnek közel 2A körül vagy az felett tölteni
van 1.5méteres 2.4A PISEN kabelem... leszerepelt! :F

a gyári töltő (max 3A) +gyári kábel 2/2,1A tölt a tabletbe (Hi12)
a gyári töltő+PISEN 1.2A-al :(

igaz a BlitzWolf töltő 2.4A oldala sem tolta 2-2.1A al a gyari kabellal!
csak 1.5A magasságát tudott?... furcsa....

Melyik az a márka amelyik hozza a ráirtakat!
a BlitzWolf 2.1A .. nos ez hozza ezt az értéket?
parba rakom BlitzWolf töltövel akkor összehozzak a 2/2,1A?

a kabel hossz?
- kellene 1db 500-800mm körüli... azaz 1M alatt
- valamint kellene 1db 1,5M kivaltani a PISEN-t

ki mit ajánl?
kinek mi vált be?
mi a tuti?

thnx

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#59) viktorhu válasza vandor01 (#58) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem kábelben a ugreen vált be.

http://www.aliexpress.com/item/Ugreen-Micro-USB-Cable-1m-2m-3m-Sync-Data-Charger-Cable-for-Samsung-Galaxy-S3-S4/32391749504.html

Töltőben az Orico.

Minél rövidebb a kábel, annál kisebb a veszteség.

(#60) PPatrik válasza vandor01 (#58) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Anker Powerline. Amazonról 6 darab szállítással mondjuk 7k. Egyesével meg darabja 3k... Szerintem a csomag megéri. Vágtam szét ilyen kábelt, tudom mi van benne, garantálom hogy lesz benne anyag. A finnyás Lg G2-őm ugyanúgy tölti mint a gyári kábele, és ez nagyon érzékeny a fesz esésekre, csak minimális esésnél engedi a max áramerősséget.
Szerintem ebből az 1.8 méteres is korrekt, de inkább használj 220as hosszabbítót vagy old meg máshogy. Amúgy 0.3, 0.9 méteresek vannak még belőle. Amit már másnak is mondtam, megérhetné az Lg G szériához adott kábeléből szerezni, mert az 1.2 méter, nagyon strapabíró és ebben is van anyag. Csak hát nehéz eldönteni melyik eredeti, ha túl drága az a baj, ha túl olcsó akkor meg gyanús hogy hamis. :W

(#61) vandor01 válasza PPatrik (#60) üzenetére


vandor01
őstag

na ez tetszik...
nem vmi csili vili szines, megfordithato, vilagitos, hulyeseg kinabol!
azt ki tudja mennyi az anyag benne? lasd pisen: 2.4A azt a felét tudja :F
már pont összeállitottam egy hasonlo csomagot kinaibol
de inkabb azt rendelem az amazonrol
10font a csomag! occobb mint kina! :D
köszi

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#62) viktorhu válasza PPatrik (#60) üzenetére


viktorhu
veterán

Pont az ilyen hamisítások miatt álltam neki megkeresni, hogy kínai márkákból mi a jó, mert ha valaki hamisít, akkor már inkább tesz rá Anker vagy Samsung vagy akármilyen márkanevet, mint kínait :) Egyébként ez a ugreen tényleg nem olcsó márka, de átnéztek a régebbi Chuwi Hi10 fórumba, ott írtam pár mérési eredményt is hozzá. A másik előnye, hogy elég masszív, nem megy szét pár hónap alatt sem a csatlakozónál, sem a fejnél, már ránézésre is jobban "van benne anyag", mint egy átlag gyári mondjuk Samsung kábelben.

(#63) vandor01 válasza viktorhu (#62) üzenetére


vandor01
őstag

megrendeltem az angol amazonrol...
gondolom az amazonon eredeti cuccok vannak? :F

amugy nekem lovesem nincs ez jo marka "ANKER"
nem mond tobbet mint a brandelt kinai (BW, Ugreen, etc etc)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#64) h815


h815
csendes újonc

Chuwi termékek száámomra a nem ajánlott kategória.Amíg működik fasza DE!
Egy év után meghalt a vi8 am aksija
Írtam chuwiéknak a válsz vegyek bel alin ,keressek kinai websohoppokban...LOL
Természetesen nem találtam írtam nekik ismát ezután már válaszra sem méltattak.Szóval óvatosan aki hoszabb távra tervez pár hónapnál.

(#65) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

Szolgálati közlemény: a mai napon megrendeltem egy Chuwi Hi10 Pro gépet, ha minden jól megy, jövő héten meg is jön, reméljük problémamentesen.

Szeretnék majd írni róla egy tesztet, biztos lesz olyan, akit majd érdekelni fog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.