Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wdtv


wdtv
tag

vegyel konzolt ember, ez a grafika a ps2 szintet se eri el , amit 10 ezerer hozzad dobnak ujan

(#2) bbazs96 válasza wdtv (#1) üzenetére


bbazs96
csendes tag

Van egy olyan érzésem, hogy nem te vagy a célközönség ^^

(#3) tDr1v3r válasza wdtv (#1) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Kit "tisztelhetünk" benned? Vers-t HWSW-ről?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) angyalpc2 válasza wdtv (#1) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Ha lesz a a PS2-nek laptop funkciója(billentyűzet Win7 word excel filmlejátszás aksi kijelző mindezt úgy hogy 2 kg) , majd szólj :K

bár én speciel meg nem vettem volna azt a laptopot...bár alapvetően nem rossz a proci, mert egy T7100 körül van ami pár éve még nem volt egy szar darab...de a jelenlegi procik közül Intel Pentium B940 lazán veri pl ami meg pl a sandy alja és abba alaptopba amibe belerakták a Intel Pentium B940-t abba később belemegy core i5 is...

(#5) big-J válasza wdtv (#1) üzenetére


big-J
őstag

mmo játékot hol játszol konzolon ? ... epic fail

(#6) infectedmann válasza wdtv (#1) üzenetére


infectedmann
őstag

Minek kell idejönni trollkodni?

(#7) bbazs96 válasza tDr1v3r (#3) üzenetére


bbazs96
csendes tag

nem vers vagyok, és kösz, hogy segítetek a trollt szétoltani ^^. A laptop még tavaly nyári vétel, akkor nem voltam ennyire belemászva a dolgokba... Majd amikor fősuli/egyetem lesz tuti szerzek újat, de akkor meg időm nem lesz játszani :DDD

(#8) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Grat! Igen hasznos cikk, a gyengébb géppel rendelkezőknek :) :R

@wdtv : Vegyél agyat, mert a színvonalad egy 10 évesét sem éri el.
A kollega legalább csinált valami konstruktívat, nem a cuccaival van nagyra.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) enginev3.0 válasza wdtv (#1) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mi van, tán a tízezres PS2-dön nincsen ékezetes betű?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) x6radio


x6radio
tag

Jó írás. Azért a grafika rendesen butított.

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#11) bbazs96 válasza x6radio (#10) üzenetére


bbazs96
csendes tag

Egyébként hogy a butítottságot elkerüljük, a legjobb teljesítmény-kinézet arányt a visual treatment, autótükröződés, és textúrák felkapcsolásával érhetjük el

(#12) Graphics válasza wdtv (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lelkes újonc... ez sokmindent elárul. Trollkodás.

@Szerzőnek: Amúgy meg szerintem nem is rossz ez a grafika, milyen laptop is ez pontosan

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) ceia


ceia
őstag

Jó az írás, köszi! +1 olvasó a többire is :)

        it's more fun to compute

(#14) bbazs96 válasza Graphics (#12) üzenetére


bbazs96
csendes tag

http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/packard-bell/tm81-rb-115hg-p43096309/ ilyen a laptop, mostmár meg ne vegyétek, avul, és eltűnik a boltokból

(#15) randomhaver


randomhaver
csendes tag

hasznos írás, köszönöm szépen! :R

(#16) soldierboy válasza wdtv (#1) üzenetére


soldierboy
tag

Legalább lenne pofád válaszolni. Amúgy, részben igazad van. Egy PS2 lehet, hogy jobban megéri JÁTÉKRA, sőt az még jobb is, hiszen barátokkal is tudsz játszani. Annyiban rosszabb ugyan, hogy stratégiai és MMO játékokat nem tudnál vele játszani, de az Age of Empires 2 úgyis elfut a laptopon :) :) Annál meg minek több. Igazad van, csak legközelebb írj egy kis indoklást.

(#17) bbazs96 válasza soldierboy (#16) üzenetére


bbazs96
csendes tag

Am. ne vegye senki sértésnek, van egy olyan érzésem, hogy vagy ténylegesen, vagy csak lelkiekben jóval fiatalabb az első hozzászóló mint én, és van egy olyan érzésem, hogy az ő "tízezres ps2"-jét sem a saját fizetéséből szponzorálta.

(#18) beefjeez


beefjeez
senior tag

Jó cikk :R

(#19) lócitrom válasza wdtv (#1) üzenetére


lócitrom
őstag

egyéb f*szság nem jutott eszedbe? :)

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#20) gold007


gold007
tag

Csak egy kis észrevétel: "hogy legalább natív felbontásban fusson játszhatóan" Ez így elég vicces mivel a natív felbontás az a legmagasabb, tehát ez annyit jelent hogy "legalább max felbontáson fusson" :))

Amúgy jó cikk! :R

[ Szerkesztve ]

Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

(#21) Padree


Padree
senior tag

Kép a végeredményről nincs?

A vsync bekapcsolása tudtommal csökkenti az FPS-t, ha jól értelmezem az 1 = true azaz igaz, tehát te bekapcsolod?

Anno én a Crysis-szel mókoltam hasonló módon, próbáltam maximalizálni a képi világot a VGA-hoz, illetve alacsonyabb "általános" beállításon, idegesítően közelről levette pl. a tengerparti szikladarabokat: látszott az ellen de a kő ami mögött állt az nem, persze lelőni se lehetett, na ezt felhúztam maxra, és nem esett tőle komolyabban az FPS, abszolút megérte. Ebből is látszik: van értelme az általad is írt "optimalizálásnak". Akinek nincs lehetősége komolyabb gépre ahol nincs erre szükség.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#22) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Jó cikk, így tovább. :C

essexboy

(#23) bbazs96


bbazs96
csendes tag

Köszi emberek, csak egy kis iránymutatásra van szükségem, az LFS-t emlegetik, hogy kellene vele kezdenem valamit, de értelmét nem látom, mert maximumon fut... vélemény?

(#24) beefjeez válasza bbazs96 (#23) üzenetére


beefjeez
senior tag

Minden élsimítással? Ugye viccelsz? :)
Bátr phenom x4en futott maxon, de 1156os i3on durván szaggatott...
Azért procit írtam, mert lfs nek eléggé csak proci számít :)

(#25) bbazs96 válasza beefjeez (#24) üzenetére


bbazs96
csendes tag

LFS egy korlátozott verzióját próbáltam, és még az én kutyagumitisztító egérmontázs procim is elviszi ha csak én vagyok a pályán. Több versenyzővel nem próbáltam, meg kontrollrem sincs nagyon... Á, nem fűllik hozzá a fogam...

(#26) szente80


szente80
aktív tag

És minden régi játéknál,amiben a menüben mondjuk nem állítható be a monitorhoz illő felbontás,pl.1920x1080, az screenheight: A monitor magassága pixelben
screenwidth: A monitor szélessége pixelekben átírva jó lesz?

[ Szerkesztve ]

(#27) Jim Tonic válasza gold007 (#20) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

A natív felbontás az az, amikor a játék felbontása megegyezik a kijelződével...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#28) Lenry


Lenry
félisten

mi az a CFG?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) beefjeez válasza Lenry (#28) üzenetére


beefjeez
senior tag

Config talán? Nem tudom pontosan :)

[ Szerkesztve ]

(#30) bbazs96 válasza Lenry (#28) üzenetére


bbazs96
csendes tag

CFG mint szó a Call of duty-s nagyonmulti játékosok szlengjéből került hozzám, akik már szinte sportot űznek a dologból, hogy eltalálják gépük határait, és hogy "jobban adja" a belövéseket a szoftver. Én azt a (legtöbbszöt cfg, ini, xml) fájlt, amiben a játék beállításai megtalálhatóbbak, és valamivel többmindenhez férünk bennük hozzá

(#31) gold007 válasza Jim Tonic (#27) üzenetére


gold007
tag

Tudom, ezért írtam hogy a legnagyobb. Tehát az hogy legalább natív felbontáson fusson ez elég vicces, mert ennél nagyobb felbontásban nem futhat csak ha jobb felbontású monitort vesz.

Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

(#32) Balathruin


Balathruin
veterán

2 év eltelt, de hasznát vettem. :) Köszi a segítséget, eléggé zavartak a matt autók, meg így részletesebbre állítottam őket. 8-12 FPS mellett (nekem) már nem számít az a kicsi akadás. :D

(#33) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

"Basetexturemaxani: Anizotróp szűrés mértéke, nem vagyok biztos az értékek felől. Akinek van tippje, ossza meg bátran! (:"

Oda lehet írni a következő értékeket: 0,2,4,8,16 mivel ezek az AF értékei általában minden játékban.
És ez az érték mehet a roadtexturemaxani-hoz is.

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.