Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sword


Sword
őstag

Jó pár hónapja nyüstölöm, kintről behozattam, nem tudtam tovább várni a hivatalos megjelenésre.

Viszonylag gyakran frissítik, egyre jobb, forradalmi változást hoz majd (elsősorban az Apple usereknek) a Wear 2.0 megjelenése.

Két nagy hibája van szerintem:
- viszonylag kicsi a kijelző, nehezen olvashatóak az apró betűk pl. e-mail szövege, a képek csalókák, a fekete kerettel nagyobbnak tűnik
- nincs hangjelzés rajta, csak rezgés és az is viszonylag gyengén érezhető

Jellemzően konditeremben, biciklizéshez, futógépes és szabadtéri futáshoz használom, bár úszni is lehet benne, azt még nem próbáltam, el kéne végre jutni egy uszodába :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2) slimshady válasza Sword (#1) üzenetére


slimshady
senior tag

Elég csúnya szegény.

üdv.: SlimShady

(#3) macskea


macskea
őstag

Az utolsó bejegyzésnek konkrétan nincs értelme.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#4) Sword válasza slimshady (#2) üzenetére


Sword
őstag

Ez egy sport óra, android wear-en. Nem is a csúnya a legjobb szó rá, bár a Moto 360 2nd GEN-em acél csattal nyilván szebb volt.
Kicsit vastag. Ez az ára annak, hogy akár 3 napig is kibírja, GPS is van benne. Ha egy V800-hoz hasonlítod vagy a saját szintjén lévő órához az M400-hoz, akkor egyáltalán nem csúnya, szép ;)

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#5) sajo13


sajo13
senior tag

Hát ez az óra elég drága a 2 napos üzemidőhöz képest. Sokkal jobbak és szebbek (igaz drágábbak is) a Garmin napokban bemutatott órái: [link]

Azok legalább nem merülnek le 2 nap alatt.
Persze nem Android Wear, de értesítések megjönnek rá, számlapok cserélhetők, kisebb alkalmazások (pl időjárás) tölthetők rá, stb, stb.

[ Szerkesztve ]

(#6) Sword válasza sajo13 (#5) üzenetére


Sword
őstag

Amiatt két napos az üzemidő, mert Android Wear van rajta, akinek ez nem kell és nem Garmint akar, annak ott a több hetes üzemidős V800. Ezt olyannak találták ki, mint én, akinek Wear kell és egy sportóra.
Mert el akarok menni sportolni csak órával, mellkaspánttal, a telefont nem cipelném magammal. Közben szeretnék Bt-n keresztül zenét hallgatni.
Viszont messze nem vagyok olyan "pro", hogy 200-at adjak az óráért. Az igaz, hogy ezért sem 115-öt adtam ;)
A Garminnak van belső tárhelye, amire lehet tenni zenéket?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#7) #16820480


#16820480
törölt tag

Ez jó csúnya lett szegény :N Viszont én biztosan nem vennék Wear eszközt. Semmi haszna számomra, de cserébe elképesztően megrövidíti az üzemidőt.

(#8) BeryBp


BeryBp
csendes tag

Ez olyan, mint egy DOS-os felület a Windows-os/Mac-es világban :) Szépségnek nyoma sincs benne, de az egész olyan, mintha a '80-as években találták volna ki, hogy milyen lesz a jövő 2017-ben :) Funkcionális biztos nem rossz. Egyébként egy Polar Loop aktivitásmérő karkötő tulajdonosaként elégedett vagyok a márkával. De mondjuk a Loop néz is ki valahogy :)

(#9) Sword válasza #16820480 (#7) üzenetére


Sword
őstag

Gondolom bemesz a Mercedes markakereskedesbe is véleményt nyilvánítani, hogy milyen csúnya az a kocsi, ráadásul nem is vennél soha kocsit, mert sokat fogyaszt és csak állsz vele a dugóban. Tényleg nem értem..

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#10) Luck Dragon

Szegény de ronda.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) Sword válasza BeryBp (#8) üzenetére


Sword
őstag

Igen, funkcionálisan ott van. Teljes értékű okosora, nem csak valamilyen félmegoldassal értesítéseket jelenít meg. Használhatod azokat a sport profilokat, amiket a flow-ban is látsz. Van running index, sőt karlenditest is számol futasnal, amiből következtetni lehet a lépésszamra is.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#12) #16820480 válasza Sword (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Neked meg ugyan miért fáj az, ha másnak nem tetszik? Úgy véded, mintha legalább is a te munkád gyümölcse lenne. Ez egy fórum, nem az óra márkaboltja, és bárki írhat ide véleményt egy hír alá. Amint látod, a többségnek egyáltalán nem tetszik. Szerinted ha elkezded hajtogatni, hogy szerinted pedig szép és funkcionális, akkor hirtelen mindenki rádöbben, hogy jé, tényleg, eddig hülye voltam, tényleg milyen szép..?

(#13) Sword válasza #16820480 (#12) üzenetére


Sword
őstag

Nem védem, volt szebb órám, sokkal szebb. Le is írtam.
Gondolom elolvastad a hsz másik részét is ami megjegyzésem volt a hsz-eddel kapcsolatban, máris láthatod, hogy a többiek hsz-ére miért nem reagáltam.
Bocs, de így inkább csak egy trollkodas :)

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#14) Orcsi


Orcsi
aktív tag

Néztem én is ezt mint az M400 utódja de valahogy kézen nem néz ki arányosan ... oylan mint egy felfújt loop ... nagyon széles karpánt kicsi kijelző ... VISZONT egy nagy plusz a Polar óráknak, hogy azokat úgy lehet elszámolni Egézségpénztár terhére, hogy nincs SZJA vonzata :) ezt egyik konkurense se tudja ... ez a feature mindent visz ! :C

Same shit, different day!

(#15) Sword válasza Orcsi (#14) üzenetére


Sword
őstag

Ár szempontjából érdemes kicsit nyugatabbra nézni, néha akcióba is teszik pl. amazonon (EU), így egész brutál jó árért lehet hozzájutni, a 115-öt meg sem közelíti. És a Polar EU garija itthon is érvényes a honlapjuk szerint.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#16) #16820480 válasza Sword (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

Milyen másik rész? Eddig egyet kivéve minden hsz-re te reagáltál, és csak te.

(#17) Orcsi válasza Sword (#13) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Mint használó, menyit bír az aksi mondjuk folyamatos GPS + HRM kombóban ?! kibír egy 2x2órás utat töltés nélkül ?!

Same shit, different day!

(#18) Orcsi válasza #16820480 (#16) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Nem is igaz :)

PEACE

Same shit, different day!

(#19) Sword válasza Orcsi (#17) üzenetére


Sword
őstag

Legtöbbször H7-tel használom, nem minden mozgásformához jó a HRM, de a merüléséből kalkulálva kibírja a 2x2 órát, igen.
A GPS belvárosban gyengécske, gyakran elveszti a jelet. Igaz, hogy utána megtalálja, de pl. a running index kalkulálásba bezavar (12 perc folyamatos futás kell, de ha pl. fél óra futásra van a melóhely és úgy futok be és párszor leakad a dzsumbujban, akkor fütyülhetem a running indexemet).

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#20) Sword válasza #16820480 (#16) üzenetére


Sword
őstag

Az első hozzászólásodra reagáló hsz-em másik részére gondoltam.
Mivel jó eséllyel nekem van itt egyedül ilyen órám és azért jöttem, hogy segítsek annak, akit érdekel az óra infókkal, ebből következik, hogy én reagálok, de azt hiszem, hogy pont eleget reagáltam olyan hsz-ére, akit nem, hogy ez az óra nem érdekel, de még android wear-es sem (és akkor könnyebb lesz beazonítan a másik részét a hsz-emnek ;) ).
Azt hiszem, hogy én miért jöttem ide hsz-elgetni, azt három mondattal előbb leírtam ;)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#21) Orcsi válasza Sword (#19) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Én is H7-tel használnám nagyrészt és főleg bringázásra ... (ahol én megyek ott nincs betontenger :))

Mértél esetleg HRM különbséget óra vs H7 ?! Bringánál elég fix a csukló és lehet hogy elég lenne ...

Same shit, different day!

(#22) Sword válasza Orcsi (#21) üzenetére


Sword
őstag

Bringázásnál, futásnál közel tökéletes a csuklón mérés. Szorosabbra kell húzni, mint a normál viseletnél és nem szabad, hogy a csukló csonton mérjen (azon a kis kidudorodó izén). Néztem mindkettől a HR-t és ugyanazokat az értékeket láttam, a csukló kicsit lassabban reagál. Futásnál és bringázásnál nincs olyan nagy HR változás, ezért a lassabb reakcióidő nem okoz eltérést a H7-hez képest.

Ahol nem, hogy nem tökéletes, de inkább hanyagolandó az pl. a konditermi edzés. Ott nagyon rosszul mér. Egyrészt a csukló mozgása, másrészt az említett reakcióidő miatt.

Egyébként jön a H10-es, amit nagyon hype-olnak Polar-éknál, de az ára 90 euro lesz kb. emiatt nem hiszem, hogy megéri majd az ár különbséget.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#23) Orcsi válasza Sword (#22) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Mit tud a H10 amit nem tud a H7 ?! mondjuk nekem a H7 nem mindig működik sima edzőtermi futógépen ... ha össze van kötve az M400-al ha ezen javítanak akkor érdekes lehet ..

Same shit, different day!

(#24) Sword válasza Orcsi (#23) üzenetére


Sword
őstag

Nem tudom pontosan, még csak beharangozták. Új számítási algoritmust, jobb kompatibilitást ígértek.

Star trac kardio gépekkel megy egyszerre a H7 az órával és a géppel együtt. Telefonon keresztül is működhet, ha Polar Beat-et használsz és a settingsben bekacsolpod a Wear Link-et.
Persze akkor az órához nem kapcsolódik, mert egyszerre csak az egyikhez tud :(

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#25) Orcsi válasza Sword (#24) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Nálunk Life Fitness gépek vannak, és elviekben kéne működniük és néha mintha kapná is a jelett mert kijelzi az értéket de gyorsan el is veszti ami mondjuk egy target HR futásnál nem túl jó húzás mert rendesen belehúz a gép ha nem lát HRt .. :W

Same shit, different day!

(#26) Sword válasza Orcsi (#25) üzenetére


Sword
őstag

Otthon egy viszonylag komoly Decathlonos Domyos futógépem van, ami például össze vissza "látja". Van, hogy 70 van, hogy 240 a pulzus rajta. Erre azt találtam ki, hogy ahhoz valót veszek és a Cardio program úgy fut, a karomon meg méri az M600, hogy a Polar app-nak is jó legyen. Ha nem órával mérem, csak Polar Beat-tel, akkor nincs Recovery Status. Ugyanis ez a funkció csak akkor "jár", ha megvette az ember a drága órát és persze azzal is méri. Nincs kivétel :(

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#27) Orcsi válasza Sword (#26) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Mondjuk az otthoni Reebok pad az 10et csal felfelé de abban legalább konzisztens .... és működik egyszerre a kettő ... szóval ezért nem értem hogy a profi LifeFitness miért szarakodik ami legalább 6xdrágább gép ...

Same shit, different day!

(#28) Sword válasza Orcsi (#27) üzenetére


Sword
őstag

Manó tudja... más rendszer.
H7 nem tud mindent, talán az a ludas.

TC 790-hez a Decathlon ajánlott olyan pántot, ami jó lesz smart bt-s eszközhöz is + a futógéphez is.
Át kéne mennem megvenni, ha ezt megteszem, leírom :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#29) Fejvadi válasza Sword (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Minden vágyam egy ekkora órán mailt olvasni. :D

(#30) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem értem miért látnak még ebben potenciált. Eléggé csúnyácska és nincs annyi funkcionalitása, amiért megérné.

Finn the human

(#31) Sword válasza Fejvadi (#29) üzenetére


Sword
őstag

Nem volt még olyan telefonod, amit egy nap 3x kellett feltölteni? :D
Mindennel spórol az ember, ha tud :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#32) Fejvadi válasza Sword (#31) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Tényleg nem volt olyan. 2 naponta kell csak. :)

(#33) rootmin válasza Matada2.3 (#30) üzenetére


rootmin
tag

Attól függ, kinek. Amúgy ez az egyik legfunkciógazdagabb okosóra :)

Tényleg csúnyácska, de igény azért van rá. Pl nekem tetszik, itt írtam is róla miért. Bizonyára nem vagyok egyedül, sőt, aki szeretne AW órát, és sportol mellette, annál tök logikus...

Csodálkoztam is, hogy miért nincs még PH teszt, hónapok óta kapható. A cikk megadta a választ :D

(#34) Sword válasza rootmin (#33) üzenetére


Sword
őstag

Jó kis összefoglaló, sokunk érzéseit beleírtad.
Én nem vagyok egy türelmes tipus, ezt mások úgy hívják, hogy early adopter, most néztem vissza 2016.09.18-n rendeltem meg az amazon.co.uk-ról. Tehát lassan 4 hónapja megvan EU-s forrásból, komolyan nem értem a magyarországi helyzetet. Lehet, hogy lejár a garija, mire itthon lehet kapni :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#35) Sword


Sword
őstag

Polar M600 Android Weare 2.0 megjelenés

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.