Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D.Orion


D.Orion
veterán

A legtöbb ventilátorhely a könnyű tisztíthatóság elősegítése érdekében eltávolítható porszűrőt is kapott.

Pontosan akkor hova nem jutott porszűrő? :U
A hátsó esetében ez teljesen érthető, mert az amúgy is kifelé szállítja a levegőt, de remélem azért alulra raktak. Bár oda meg ki az aki ventilátort rak. Gondolom az oldallapokra sem jutott, az pedig kisebb hiányérzet.

(#2) #16939776


#16939776
törölt tag

"kicsit" az első álló ATX házamra emlékeztet, ami annyit tudott, hogy: bele lehetett csavarozni a tápot és az alaplapot.

Ha van lelke a kedves vásárlónak, nézzen valami m-ATX-et amibe kevesebb levegő és arányaiban több anyag elfér ugyan ilyen össztömeggel.
Hogy ne kelljen elkezdeni vadászni a remegő, teljesen sík oldalakat, egy HDD/venti bővítés, vagy új vga után ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Net weight: 3.36kg (PS13B), 3.26kg (PS13B-W) - a minőségi toronyház, 15-20k HUF-ért! :Y

Röhej! Technika órán masszívabb cuccokat hajtogattunk általánosban... ;]
Értem én, hogy a SS egy bejáratott márkanév, és sokszor már az is eladja a terméket, de egy bizonyos szint alá nem kellene süllyedni. :(((

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) scope2007 válasza AxBattler (#3) üzenetére


scope2007
addikt

Nagyon nem győzött meg engem sem

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#5) Peet91 válasza scope2007 (#4) üzenetére


Peet91
aktív tag

Pláne úgy, hogy nincs cable-management... :((( Überdizájnos lesz a plexioldalú házba bekukkantva, tyúkbél orgiába botlani....

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#6) scope2007 válasza Peet91 (#5) üzenetére


scope2007
addikt

Plusz, az nem is normális ház, ha ráülsz és osszerogy
Ez feltétel ;]

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#7) ViZion


ViZion
félisten

Ez egy sablon kocka ház, drága céges logóval. Ráadásul ezt max átmeneti megoldásnak, vagy mittomén irodai gépbe ajánlanám, ahol csak pasziánsz fut és soha többé nem lesz megbontva... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) Because


Because
őstag

akkor visszatérünk a felső tápos házakhoz :)

[ Szerkesztve ]

(#9) 04ahgy válasza AxBattler (#3) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Kár a nála nagyobb házakhoz hasonlítani, hiszen kicsi. Kár akár egy alumínium nagytoronyhoz hasonlítani (pl. a GIGABYTE Sumo 5115, [link]), ahol a tömeg harmadát az öntött alu első ajtó adja. És nem is a békebeli, másfél-két mm lemezvastagságú Chieftec házakkal akar versenyezni.

Egy harisnyázott, fekete kábeles táppal szvsz. jól belakható és jól elrendezhető.

Tény, hogy a név mindig jelent felárat, ez bármelyik konkurensnél is így van, azonban van ennél rosszabb minőség, nem sokkal kevesebbért.

Sajnos a jelenlegi forint árfolyam az aktuális trendekkel karöltve sem arra mutat, hogy ebből váljon egy olcsó slágerház, de már az is előny, ha emiatt más termék lesz olcsóbb. Ha nagyon nem fogy, akkor meg ez a gyártó viszi le ennek az árát.

A bejelentéskori árak szoktak általában rendeződni.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10) AxBattler válasza 04ahgy (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Aktuális kedvencem: Aerocool Aero 800

Minőségibb, jobb elrendezésű, felszereltebb, 2*annyit nyom, és kb. ugyanaz az ársáv. Persze a márkának nincs akkora súlya, mint az SS-nél...

De olcsóbban a Zalman Z3 Plus még mindig sokkal jobb vételnek tűnik, már 13k-tól, és az is 6kg-ot nyom.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) ViZion válasza AxBattler (#10) üzenetére


ViZion
félisten

Az Aerocool bele nem kicsit NZXT koppintás... persze hogy olcsó, ha a tervezési idő 0 körül megáll... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12) AxBattler válasza ViZion (#11) üzenetére


AxBattler
félisten

Az alapokat minden márkának OEM gyártók szállítják, nem ördögtől való dolog.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) ViZion válasza AxBattler (#12) üzenetére


ViZion
félisten

Nem minden csak feliratozott, sok van, amit pl. németben terveznek, majd kínában gyártják. Nem ugyan az, mint az OEM címkézése.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14) AxBattler válasza ViZion (#13) üzenetére


AxBattler
félisten

Lehet, de nem ez volt a kérdés. Ettől függetlenül még mindig jobb, mint a cikkben szereplő SST... :U

Hétről-hétre futnak be koppintott házak, lásd pl. a Corsair legutóbbi, micro ATX próbálkozását. Pedig náluk biztos lenne lé tervezésre. Nem mondom, én is húztam a számat, de hát c’est la vie.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) F34R válasza AxBattler (#10) üzenetére


F34R
nagyúr

Tipikusan olcso haz, engem ez a coolermaster vekony lemezhazaira emlekeztet. Toldaskent hozzadob meg 5-6k-t es jelentosen jobb hazakat kap az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.