Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) dutrás válasza H.Istvan25 (#50) üzenetére


dutrás
őstag

A probléma ott kezdődik hogy már 4.4-nél is karcsú volt a 210 nem még 5.1 hát még esetleg 6.0- hoz. Főleg ekkora kijelzővel.

P50 pro/P40 Lite

(#52) H.Istvan25 válasza dutrás (#51) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

De ez egy full alap teló. Nem mi vagyunk a célkönsége. Aki semennyire nem ért hozzá, azt nem zavarja ha kicsit akad.

Huawei Mate 9

(#53) dutrás válasza H.Istvan25 (#52) üzenetére


dutrás
őstag

Az rendben van hogy ez egy teljesen alap készülék. De mivel azt mondjuk hogy nem mi vagyunk a célközönség és megegyeztünk abban hogy aki ezt veszi az nem ért hozzá és neki mindegy hogy akad a rendszer.
De...
Ha csak karikázik az még a jobbik eset. Én azt mondom hogy ez nem csak karikázni fog hanem egyszerűen kifagy a készülék sok esetben amikor több folyamat fut a háttérben (főleg ha az alkalmazásváltóban is megy egy rakat applikáció) plusz még megnyitsz egy 60-70 képből álló galériát. Ez olyan lenne mintha P3-as gépen akarnál Crysis-t játszani. Maga a megjelenítés megeszi a hardver döntő többségét és még nem csináltál semmit.
Az Alcatel meg telepakolja egy rakat saját alkalmazással amik szintén külön életet élnek és eszik az erőforrást. Nagy részét meg le se lehet tiltani.
Te úgy gondolod jó ez folyamatos Facebook jelenlétre. Nos az fb olyan szinten optimalizálatlan hogy képes 3 giga ram-on is döccenni nemhogy egy 1 gigán főleg nem 210-es Soc-al.

Hidd el van tapasztalat Alcatelben bőven. Valamelyik fórumban már összeakadtunk ahol jeleztem belépőszinttől középkategóriáig használtam készülékét a gyártónak. A blépőszint még telefonálásra sem volt mindíg képes . Ot 995 az első frissítés után gyakorlatilag folyamatosan laggolt szinte használhatatlanná vált.Idol 2s (a kedvencem) nagyon jó készülék lehetett volna de iszonyatosan elcseszték a szoftvert rajta.Itt nagyon sok vevőt szerezhetett volna de én úgy gondolom nagyon sokat veszített. Meg sem próbálták kijavítani azt a bughalmazt amivel a készülék rendelkezett. Egy frissítés érkezett amivel megoldották hogy ne lásd a memória használatot. Sőtt sok esetben rosszabb lett a készülék. Hát ezért kezelem én fenntartásokkal ezt a gyártót.

P50 pro/P40 Lite

(#54) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

A 6 colos megjelent a MediaMarktban 36 ezerért. Ez korrekt ár nagyon. Remélem le lesz tesztelve :)

Huawei Mate 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.