Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) domos


domos
senior tag

Nem akarom védeni az öreget, de az éremnek két oldala van. Sajnos van nagyon sok kirafinált, rosszindulatú kölyök, és sok buta, hiszékeny felnőtt is, akik bármit bevesznek. Volt "szerencsém" a saját bőrömön tapasztalni.

2009-ben érettségiztem, 2010 januárjában pedig el kellett mennem dolgozni, mivel a helyzet úgy kívánta. A helyi általános iskolában kaptam állást, mint tanársegéd.

Persze a sok buta kiscsaj meg volt zavarodva, röhögcséltek, néha "beszólogattak", de nem igazán foglalkoztam a dologgal. Viszont volt egy 11 éves kislány aki teljesen normálisan viselkedett, és megkérdezte hogy néha beszélhetnénk-e MSN-en (akkoriban ez volt a divat facebook helyett). Én beleegyeztem, mivel nem láttam bele semmi rosszat. Történt viszont, hogy a kislányhoz átment az egyik barátnője, aki észrevette hogy én is fent vagyok MSN-en. A kedves barátnő ezt otthon elmondta a saját anyjának, aki másnap letámadott az iskolában, hogy mekkora pedofil perverz barom vagyok, meg hogy hagyjam békén a gyerekeket mert feljelent, stb.

Én meg nettó meg sem tudtam szólalni, hogy most akkor miről is van szó...

Szóval vannak ilyen idióta felnőttek is, akik bemondásra beszopnak bármit egy gyerektől...

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.