Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Mi ez a haj a főszereplőnél? Nem várok egy TressFX-et, de azért ez már gáz.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) XuChi válasza alevan (#1) üzenetére


XuChi
addikt

Én a spoiler miatt nem nézem meg a videót, de ennél a játéknál pont lesz@rom hogy milyen a haj grafikája. Aki vérbeli castlevania fan mint én is azt nem ez fogja érdekelni !!!

(#3) Kvelstadt válasza XuChi (#2) üzenetére


Kvelstadt
veterán

hang nelkul neztem igy meg egy sima bossfight volt, szoval biztos a parbeszedbe lett volna a spoiler. de ennek ellenere is elso meg utolso ingame video amit megneztem.
a hajan meg annyit figyeltem csak hogy mar nem barna hanem fekete. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4) hommeros válasza alevan (#1) üzenetére


hommeros
őstag

MIntha beta lenne. Érthetetlen.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#5) alevan válasza XuChi (#2) üzenetére


alevan
őstag

Hidd el, én is Castlevania fan vagyok, de az a gond, hogy az ilyen részletekre érzékeny vagyok.

Mondjuk nekem alapból nem tetszett, hogy a reboot 3D lett (ehhez a játékhoz jobban illik a 2.5D szerintem). De egyéni preferencia kérdése.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.