Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nekem egy picit olyan érzésem volt, ahogy hallgattam John-t, hogy úgy hadart, mint amikor valaki éveken keresztül nem jut szóhoz, és hirtelen kell neki elmondania meghatározott időn belül mindazt, ami történt vele az elmúlt években. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) Xelo


Xelo
addikt

már meg se nézem.. mindjárt jön a suli, ott is ülnöm kell majd és hallgatni (jobb esetben). de nem várom :W

(#3) rybank


rybank
senior tag

van valamie lőzmény?, nem tudok angolul, hol olvashatok róla?

(#4) Vistaboy válasza rybank (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lényegében arról van szó, hogy milyen játékokon és technológiákon dolgozott (dolgozni fog) az id Software a továbbiakban, valamint hogy mennyiben másabb az életük, amióta megszűntek független kiadónak lenni.

Hosszú lenne elmondani, reméljük, lesz belőle feliratozott változat. Én értek ugyan angolul nagyjából, de még nekem sem volt türelmem végighallgatni teljesen, majd azok a részek fognak érdekelni, ahol a konkrét játékokat mutatják be.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) rybank válasza Vistaboy (#4) üzenetére


rybank
senior tag

, köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.