Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Volt már olyan, hogy lementünk Bp-ről Hódmezővásárhelyre kocsiért, és az égvilágon semmit nem engedett az autó árából. Volt mibe belekötni, de az ár eleve nem volt rossz. Már a végén röhögtünk, hogy csak egy 10-est engedjen az alku miatti sikerélmény miatt, de nem tette. Nyilván tudta, hogy 2x200km-t nem fogunk utazni feleslegesen, ha tetszik a portéka, minek is engedne 1 árva forintot. Elhoztam. Haverom mondta, hogy Ő ott hagyta volna, rohadjon rá, ha ennyire rugalmatlan.

Másik. Kerestem egy bizonyos típusú autót. Láttam egy leányzó minden facebookos fórumon pusholja az autó eladását. 1.250-be árulta, nekem nem volt ennyim. Ráírtam, hogy se nepper, se rejtett erőforrás nem vagyok, kerek 1 lepedőt ajánlok az autóért. Ez a helyszínen sem lesz kevesebb, max ha szar a kocsi, ott hagyom. Rohadt jó bizniszt kötötöttem, mikor meguntam pár hónappal később, eladtam 1.4-be.

Nálam is lehet alkudozni, bár egyre makacsabb vagyok. Néha csak túl akarok esni rajta, úgy vagyok vele, hogy ígyis masszívan bukok az autón pár hónap játék után, ez már nem oszt nem szoroz.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.