Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Narxis


Narxis
nagyúr

Ott leszünk veled lélekben minden lépésnél. Gondolj a PH! közösség erejére! Kitartást!

Thanos was right.

(#52) UnA válasza D1Rect (#38) üzenetére


UnA
Korrektor

Mint gyakorló kuruzsló csatlakoznék: nagyon igazat szóltál. :K

(#53) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Most egyelőre esti sétákat iktatunk be parkokban. Az érdekes az ,hogy semmi szervi problémám nincs és ha csak elkezdek sportolni rámjön egy fulladásérzés.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#54) janeszgol válasza Carlytoo (#53) üzenetére


janeszgol
félisten

Oltás mellékhatása? Erről többeknél olvastam. Pulzus az egekben néha a semmitől például. Vérnyomsáingadozás.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#55) UnA válasza Carlytoo (#53) üzenetére


UnA
Korrektor

Visszanéztem az írásaidat, és rájöttem, mi váltotta ki ezt nálad: a BMW.

8 hónappal ezelőtt még te javasoltál módszereket másoknak a mentális problémákra, utána jött az autóvásárlás... Szóval nincs más megoldás, el kell adni a bajorok büszke batárját. Vagy esetleg felgyújtani - a gyógyulás garantált. ;)

(#56) tserrof77 válasza janeszgol (#54) üzenetére


tserrof77
senior tag

..és még azt mondják, a nagytestvér mindent lát/hall. És IGEN. Nekem másfél hete jöttek ilyesmi tüneteim, az előtte bő egy héttel megkapott második oltás után. Első este kiütött, reggelre semmi bajom nem volt. Aztán bő egy héttel később egyik este nekem is ezek a (akkor még nem tudtam, hogy) pánikrohamok, halálfélelem érzés... Iszonyat volt... Pulzus az egekben... Mivel nem volt még ilyenem, egy eü-s ismerőst felhívva megnyugtatott, nem szívroham. Aludjam ki magam. (Jogos, utóbbi időben kicsit stresszesebb az életem). Reggelre egész jól kialudtam magam, de délelőtt melóban megint jöttek a "szívmarkolászások" és a többi. Mentő, SBO. Órákig benn voltam, normálisan kivizsgáltak. EKG, ultrahang, laborok, minden negatív. Amikor finoman próbáltam rákérdezni, hogy esetleg nem-e esetleg-e a második oltás-e tett-e be-e, a doki némi hümmögés után csak annyit mondott: "Akár..."

Azóta volt 24 órás Holter-EKG-m, full negatív, úgy, hogy míg rajtam volt, elő-elő jöttek néha a kisebb rohamok. Azért is írom, hogy kisebbek, mert -nem azt mondom, hogy nem foglalkozom vele- de mivel "tudom" mivel állok szemben, próbálom a pozitív oldalról nézni továbbra is a dolgaim.

A helyes légzés nagyon sokat segít, a legtöbb kis rohamot simán lenyomom vele. Doki írt fel gyógyszert, de kicsit utána olvasva inkább ki se váltottam. Én egyenlőre a pozitív energiákkal harcolok, és úgy érzem, győzelemre állok. Hasonló jókat és mielőbbi javulást mindenkinek :R:R

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#57) caprine válasza tserrof77 (#56) üzenetére


caprine
aktív tag

PCR teszted is volt? Felnyomták az orrba a pálcikát? Tudod hogy ott bent mélyen van az ember félelem központja, nem a legjobb piszkálni.

A fertőtlenitő amit oltásnál használnak egy vegyész ismerős szerint sulyos idegméreg, ami börön át szépen felszívódik.

Nekem 3 rokonom hallt meg a beoltás követő 2 hét alatt, egyik se volt covidos, de minden rendben van az vakcinákkal. :W

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#58) dugo_ válasza caprine (#57) üzenetére


dugo_
veterán

A fertőtlenitő amit oltásnál használnak egy vegyész ismerős szerint sulyos idegméreg, ami börön át szépen felszívódik.

A három csepp 70%-os alkoholról beszélsz?

A dihidrogén-monoxid is halálos belélegezve, aztán látod mennyire nyomatják...

(#59) janeszgol válasza tserrof77 (#56) üzenetére


janeszgol
félisten

Anyam is atesett ezeken, de meg most is van pulzus panasza. Sputnyikot kapott, semmifele erdemleges mellekhatas nem jott ki rajta. Meg csak egy hoemelkedes sem.
Viszont a masodik oltas utan bo 1 honappal jottek ezek: pulzus, vernyomas gond, halalfelelem, szivkornyeki szuras. Elvittem magan dokihoz (tavasszal meg az volt csak): szivultrahang es koponya MRI. Majd haziorvos, full-orr gegeszet, kardiologus, szemeszet. Meg van kettot, aztan ennyi.

Eddig tok egeszseges.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#60) Eastman válasza UnA (#55) üzenetére


Eastman
őstag

Merci se jobb.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#61) tserrof77 válasza janeszgol (#59) üzenetére


tserrof77
senior tag

Maradjon is így. Anyum is oroszt kapott, az első némi tünetet produkált neki, de a második után csak a válla fájt 2 napig és ennyi...

caprine: Nem volt PCR. Legalábbis nem volt a zárón rajta, aztán hogy a levett fél vödör (költői túlzás) vérből mit csináltak még a záróra rákerült eredmények mellett, azt passzolom.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#62) nevemfel válasza caprine (#57) üzenetére


nevemfel
senior tag

PCR teszted is volt? Felnyomták az orrba a pálcikát? Tudod hogy ott bent mélyen van az ember félelem központja, nem a legjobb piszkálni.

Uram atyám...

A fertőtlenitő amit oltásnál használnak egy vegyész ismerős szerint sulyos idegméreg, ami börön át szépen felszívódik.

Uram atyám!!!

Nekem 3 rokonom hallt meg a beoltás követő 2 hét alatt, egyik se volt covidos, de minden rendben van az vakcinákkal.

Az első két mondat alapján ez valószínűleg hazugság.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#63) natë


natë
nagyúr

Így lesz egy egészen más témából x-edik qrv@ covid topik :W

(#64) D1Rect válasza UnA (#55) üzenetére


D1Rect
félisten

:DDD

(#65) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Ez nem covid topik, szóval arra kérek mindenkit, hogy ezzel msot álljon le. Hozzáteszem, hogy az oltás és maga a vírus is képes ilyet kiváltani és hónapok mire rendeződik. Ennek már van neve is orvos berkekben. Többet nem fogok leírni ,de többnyire csak azt sújta ( és ott is viszonylag kissebb százalékban), aki alapból fogékony rá. Sajnos ez van. Lehetséges, hogy nekem is ez a gondom, de lehet, hogy más. A lényeg, hogy meg kell oldani a problémát. Mivel ilyenkor az agy biokémiai folyamatai omlanak össze, ezért kell a gyógyszeres kezelés. Nem- nem vagyok gyógyszerlobbiban érdekelt, de a mai modern készítmények és a pszichoterapeuta egy nagyon jó kombó.

Egyébként egy belsős infó: RENGETEG embert visznek nemtől és kortól függetlenül pszichoszomatikus tünetekkel kórházba. Nővérkének az első kérdése az volt tőlem, hogy poszt-covid, vagy oltás? Kérdeztem mi az összefüggés. Azt mondta, hogy sajnos nagyon is sok.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#66) D1Rect válasza Carlytoo (#65) üzenetére


D1Rect
félisten

Azt azért még elárulod, hogy melyik oltást kaptad?

(#67) Carlytoo válasza D1Rect (#66) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Synopharm

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#68) D1Rect válasza Carlytoo (#67) üzenetére


D1Rect
félisten

:R

(#69) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Ma vagyok először egyedül azóta, amiót a problémám elkezdődött. Addig mindig volt velem valaki. Ez most rettentően sz*r. Legalább tudom ,hogy félek az egyedülléttől, de ezt végig fogom most csinálni, akkor is.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#70) Silεncε válasza caprine (#57) üzenetére


Silεncε
őstag

A fertőtlenitő amit oltásnál használnak egy vegyész ismerős szerint sulyos idegméreg, ami börön át szépen felszívódik.

Azt tudod, hogy például a víztől is meg lehet halni? Csak elég nagy mennyiségben kell fogyasztani.

(#71) RandomName válasza D1Rect (#38) üzenetére


RandomName
aktív tag

Húha....
Nekem a tériszony ilyen heti szintű probléma.
Nyílt térben (ahol már nem éred el a falat) nem vagyok hajlandó már egy ötös létrára sem mászni.
Fal mellett, tetőn, tizenpár emelet sem zavar.
Ha én épitem meg magamnak a gurulóállványt akkor minden frankó. Ha más építi meg, akkor csörög az aluállvány úgy remeg a lábam. :D
Ha fejben eldöntöm, hogy akkor én vezetem az ollós önjárót, akkor nincs gond. Ha nem engedik, akkor magzatpózban fetrengek az egyik sarkában, és a termelékenységem 0% :D

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#72) D1Rect válasza RandomName (#71) üzenetére


D1Rect
félisten

Tavasszal óriáskerekeztem.

(#73) UnA válasza Silεncε (#70) üzenetére


UnA
Korrektor

Ez a vizes példa hülyeség (bocs ;) ), de az biztos, hogy gyógyszer és méreg között csak mennyiségi különbség van.

(#74) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Meglepő dolgokat olvasni itt fiúk. :( P

(#75) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Mi lett volna veled (mint velem van épp), hogy egy háziorvos, majd sürgősségi után, azt mondják itt kéne maradni 10napot a kórházban, ha nem akar lebénulni. Mentél volna haza?
Nem régen még covid osztályon fekszem. Folyosó végén láncolt az ajtó és kis túlzással halálfej van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#76) #90088192 válasza UnA (#73) üzenetére


#90088192
törölt tag

Lehet kapni vizmergezest is, tulhidratacio gyakorlatilag mindent kínos belőled. :K
A másik probaltál már a kádban eltölteni mondjuk 7 napot. Semmi más csak a víz érintkezik a bőröddel.
Szerintem simán le lehet utánna morzsolni a szöveteket akár csontig is. ;)

(#77) Narxis válasza Kolondrum (#74) üzenetére


Narxis
nagyúr

Itt mindig.

Thanos was right.

(#78) hNp88 válasza D1Rect (#72) üzenetére


hNp88
aktív tag

ha azon amelyiken gondolom, arra én felnézni sem merek a tetejére :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#79) D1Rect válasza hNp88 (#78) üzenetére


D1Rect
félisten

Azon. :DDD

(#80) GEIL


GEIL
addikt

:U Te jó ég....ilyenkor jövök rá, hogy nekem nincs is okom panaszra igazán.
Vannak itt történetek, tünetek és állapotok....pff. :K :F

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#81) Kolondrum válasza GEIL (#80) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ugye! Aztán ki tudja minket mikor ér el valami.

(#82) Eastman válasza #90088192 (#76) üzenetére


Eastman
őstag

"A vízimajom-elmélet az ember eredetére vonatkozó hipotézis, amely fajunk néhány, a főemlősökétől eltérő jellegzetességét próbálja megmagyarázni azzal, hogy azokra őseink vízi életmód révén tettek szert, szemben a jelenleg elfogadott elmélettel, amely szerint őseink evolúciója teljesen a szárazföldön történt." ;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#83) hNp88 válasza D1Rect (#79) üzenetére


hNp88
aktív tag

bruhh, még a kisebbik változatán ültem vagy 2 évvel ezelőtt, de már ott is a sírás kerülgetett, majdnem vizet csavartam a kapaszkodóból :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#84) Eastman válasza #90088192 (#76) üzenetére


Eastman
őstag

Szendi és a vízimajmok.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#85) #90088192 válasza Eastman (#82) üzenetére


#90088192
törölt tag

Én pontosan tudom, hogy a fáról estem le és nagyon beütöttem a fejem.
Itt a családi fotó bizonyíték képpen. :R

(#86) Eastman válasza #90088192 (#85) üzenetére


Eastman
őstag

Szép.
Jó' ki lettél fésülve!

;]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#87) Luck Dragon válasza #90088192 (#85) üzenetére

:N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.