Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fasirTTT


fasirTTT
őstag

Na kíváncsi leszek mit nyújt a Treyarch ezzel a Black Ops-al. Én már rohadtúl várom
remélem ott nem csak 6-7 pálya lesz mint a cod6-ban...és DLC ként kell megvenni az újakat... mert ez nagy suttyóság

[ Szerkesztve ]

(#2) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Jól tudják kopasztani az embert, ebből megveheti majd az új ferrariját.:)

(#3) #40835072 válasza Black Dragon (#2) üzenetére


#40835072
törölt tag

:D

a black ops nálam is váratós és remélem lesz benne cod4 sniper pálya : cod 6 havaspálya

(#4) fasirTTT válasza #40835072 (#3) üzenetére


fasirTTT
őstag

és persze cod2-es sivatagos :D

(#5) Black Dragon válasza #40835072 (#3) üzenetére


Black Dragon
addikt

Cod6 story mod kéne, azt lehetne haverokkal végigtolni, nem pedig coop, bár az sem rossz, de jobb lenne a story mod.

(#6) EyEsOnU


EyEsOnU
tag

dedikált szerverről lehet már tudni valamit? mert ez a mostani annyira nem jött be nekem, hogy a gép eldönti hogy melyik pályán játszak..

(#7) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Mondjuk nekem az szúr szemet hogy az emberek panaszkodnak hogy dlc-el jönnek az új pályák és elég pofátlan hogy pénzbe is kerül, de az adatok nem ezt mutatják, simán megveszik csak kell a hiszti eleinte. Én személy szerint ilyen kis tartalomért biztos nem fizetnék, nélkülük is lehet játszani, ez nem oszt nem szoroz, az ilyen dolgok nálam a természetes hogy free kategóriába tartoznak, mint anno. Tényleg ilyen nehéz ellenállni pár mapnak, mindenképp megkell venni? azt a végén kiderül hogy alíg játszik azokon a mapokon, mivel cod4-be már rongyosra játszotta őket... Ezzel hogy veszik csak azt érik el hogy minden picsányi dologért kemény pénzeket fognak elkérni, ergo magukkal basznak ki a játékosok.

[ Szerkesztve ]

(#8) fasirTTT válasza Black Dragon (#5) üzenetére


fasirTTT
őstag

olyanra gondolsz mint ami volt waw-ban is ? mert az nagyon ütős coop lett
ha black ops-ban is lesz ahoz hasonló már megéri játszani vele
cod6 coop elég ...ö...sz@r lett...

(#7) BalaNce87: tök egyet értek veled, de ha a játék újonnan kerülne 6-7k-ba és utána jönne ki dlc ~3k körüli áron akkor azt mondanám, hogy fasza, de így, hogy basznak csinálni több multis pályát csinálni +jelenés előtt, és mikor kiadják akk kiegészítő ként tölthető le a befejezett...

[ Szerkesztve ]

(#9) Black Dragon válasza fasirTTT (#8) üzenetére


Black Dragon
addikt

Jah, valami olyasmire gondolok, csak egy kicsit felturbózva, mégjobban tökéletesítve.

Lehet a Black Opsban lesz ilyen, ki tudja. :U

(#10) balcsy válasza fasirTTT (#8) üzenetére


balcsy
aktív tag

Legújabb hírekben coop kampány nem lesz.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#11) BalaNce87 válasza fasirTTT (#8) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát az már megint más hogy a call of dutyk sajnos enyhén túl vannak árazva, nekem személy szerint inkább gyengébb lett az mw2, mint a cod4, így 2-3k-nál eleve nem adnék többet érte, meg nagy előrelépést sem látok a 4. részhez képest. Cod7-et kipróbálom de kétlem hogy nagyot durrana, az mw2-nél is megmondtam hogy nem lesz és lehet akkora dobás, és nem is lett az, csak hát sokan hiszékenyek és azt gondolják ez is megérte az árát.

[ Szerkesztve ]

(#12) fasirTTT válasza balcsy (#10) üzenetére


fasirTTT
őstag

nem tudom, honnan veszed ezt a hírt, mert lesz coop, csak a zombi mod nem biztos, hogy lesz-e ugyanis Mark Lamia a Treyarch vezetőj/fejese szerint ennek semmi akadálya, csupán kérnie kell a rajongóknak azt....hát szerintem simán nyomathatnának bele o.O ezzel csak jobb lesz

(#9) Black Dragon hát énse olyanra gondoltam mint a cod6-ba áthozott cod4-es mapok :D
cod6-ba van 1 fasza map ami a cod2be volt. NAAGY sniperes map :D

(#13) balcsy


balcsy
aktív tag

Igen ez így volt úgy 1-2 hónapja(ha jól emlékszem) Mindjárt adok linket hol olvastam.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#14) fasirTTT válasza BalaNce87 (#11) üzenetére


fasirTTT
őstag

hát igen
a cod4 letette a multis lövöldözős gémeknél a követelményt, és azért azt nehéz lessz túlszárnyalni...cod5 próbálkozott a járművekkel, de ez vegyes érzelmeket váltott ki az emberekben :D (bennem is ;] )
Cod6-ban amit legjobban utálok, az az IW rendszer....a F*sz*m se akar sok kínai meg amerikai gyökérrel játszani

(#15) balcsy válasza fasirTTT (#14) üzenetére


balcsy
aktív tag

Nah most a linket már nem találtam meg pedig tegnap előtt még megvolt :(( De remélem egy Co-OPTOMUS is megteszi

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#16) balcsy


balcsy
aktív tag

Ö ezt olvastad ? Link ha jól értelmezem akkor ebben arról kérdezősködnek hogy milyen coop módok lesznek a játékban. Említenek valamit de nem derül ki belőle semmi csak hogy furcsa lesz.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#17) Mappa


Mappa
addikt

az infinity ward akkor most befuccsolt ?

nem kötelező megadni

(#18) BiP


BiP
nagyúr

Ahogy látom a tendenciákat, ezeket inkább multiban tolják az emberek. Így nem csoda, ha a single kampányra nem fektetnek akkora hangsúlyt, és akkor nem meglepő, hogy az rövid. De ha a többség utána multiban tolja többszáz órát, így nézve már nem mondható, hogy túl van árazva.
(én nem szoktam multizni, így nekem az lenne azért a pár óra single kampányért.)

Aki meg sokat játszik, az hajlandó megvenni a dlc pályacsomagokat is, és mint a mellékelt 20milliós szám mutatja, tényleg megveszik, tehát nagy általánosságban ez a modell életképes mind kiadói, mind vásárlói oldalról.

[ Szerkesztve ]

(#19) @rglaaf válasza fasirTTT (#14) üzenetére


@rglaaf
veterán

Azért a cod4 előtt is már volt évekkel multis lövöldözés sőt mi több jobbak is

PSN:BiZzare_0 ️

(#20) balcsy válasza BiP (#18) üzenetére


balcsy
aktív tag

Persze az infinity ward nem volt hülye tudta hogy mennyiért kell adni hisz úgyis megveszik majd

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#21) fasirTTT válasza @rglaaf (#19) üzenetére


fasirTTT
őstag

hát nem tudom....most remélem nem ilyen UT-kra gondolsz, meg cod1,2 és társai :D
igaz cod4 ezzel a "falonátlőagolyólegyenaz10mes" kicsit shit lett, mert olyan érzése lesz tőle az embernek, mintha papírmapon lenne.... mondjuk ez szubjektív vélemény :U

(#20) balcsy: megveszik, mert b@ssza az agyukat, hogy nem tudnak rákkatolni az alsó módokra, játéktípusokra és a "régi" uncsival kell tolni

[ Szerkesztve ]

(#22) menalcas válasza fasirTTT (#21) üzenetére


menalcas
őstag

Sztem jó volt a cod4 mondom azt másfél év és több mint 1000óra játék idővel, azóta sem találtam olyan multi fps-t ami ennyire leköt, de azért még jöhet valami új, most jobban belegondolva lehet újra kezdek COD4-ezni, fel kéne keresni a régi klántársakat, hogy ki tolja még .

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#23) balcsy


balcsy
aktív tag

Nagyon jó a cod4! De én mikor még nem volt promod addig ki nem állhattam minden hol hardcore szerverek.Nagyon idegesítő volt. De így promoddal nagyon jó!

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#24) BalaNce87 válasza Mappa (#17) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én nemhiszem, egy MW3-at tuti összedobnak még, és abból is meggazdagodik a maradék társaság. :o

(#25) đayW@LkeR válasza fasirTTT (#1) üzenetére


đayW@LkeR
tag

Miért 6-7 pálya van a Cod6 ban?? ezt komolyan írtad?

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#26) fasirTTT válasza đayW@LkeR (#25) üzenetére


fasirTTT
őstag

multira gondoltam....
és csak gyors hasra ütve mondtam, mivel cod2 ~20 map cod4 ~16map cod5 ~13map és stb (a pecs/DLC-ket nem számoltam bele)

(#27) đayW@LkeR válasza fasirTTT (#26) üzenetére


đayW@LkeR
tag

16 mapp alapból az MW2 és 2 DLC abból 6 új mapp és 4 remake. dehát ezt tudnod kéne ha tolod, ezért nem vágtam azt a 6-7 mappos hsz-t.

tehát ez NEM igaz :)

remélem ott nem csak 6-7 pálya lesz mint a cod6-ban...és DLC ként kell megvenni az újakat... mert ez nagy suttyóság

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.