Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) front3r


front3r
őstag

Inkább egy multiplayer gameplay-t mutassanak már, hogy mennyire más ez, mint a többi!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Azt a zsák lóvét nem marketingre költenék, hanem inkább fejlesztésre lehet jó játék lenne.

(#3) mentoloshypo válasza front3r (#1) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Szerintem semennyire.
Minden évben megjelenés előtt ott van az a pici remény szikra mindenki szívében, hogy "na akkor ez már biztosan más lesz mint a többi" aztán meg...

(#4) xxSanchez válasza mentoloshypo (#3) üzenetére


xxSanchez
őstag

Ez remélhetőleg most más is lesz, egy MW3 szintű élménynek már nagyon örülnék.

Heyho.

(#5) Norb€€€ válasza front3r (#1) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Ha rákeresel hogy Titanfall, rögtön ki is adja ;]

(#6) xxSanchez válasza Norb€€€ (#5) üzenetére


xxSanchez
őstag

A Sledgehammer Games szerint már 2011 óta fejlesztik a játékot, Titanfall pedig akkor még sehol nem volt, szóval felesleges ez a Titanfall hasonlítgatás.

Heyho.

(#7) mentoloshypo válasza xxSanchez (#4) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Kampányban az egyik legjobb CoD rész volt. Multiban meg az egyik legrosszabb. (szerintem)
Nem tudom melyikre gondolsz.

(#8) xxSanchez válasza mentoloshypo (#7) üzenetére


xxSanchez
őstag

Multira gondoltam, nekem eddig az tetszett a legjobban.

Heyho.

(#9) tDr1v3r válasza xxSanchez (#4) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az MW3-at ők csinálták az IW-vel egyetemben. De szerintem az nem lett túl jó rész... de most talán az IW nélkül jobbat alkotnak az ex-Visceralos srácok.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Hát grafikailag nem lesz nagy változás, még mindig nem egy Crysis 1. Az animációkat biztos jól kiszínezik azzal nem lesz gond, de az csak a játék 5%-a.
A multija biztos hozza a színt, bár nekem már herótom van a future soldier, weapons CODokból.
MW felújított változatok még jobbak lehetnek, ha jönne PC-re is.

Live poor, die ritch.

(#11) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Kb ez már hanyadik a sorba? Az elsősök nem tudnak addig elszámolni amennyi Call of Duty van már. :)

(#12) dangerzone


dangerzone
addikt

Új crysis, mi ez? :D

(#13) nonsen5e válasza Silentfrog (#11) üzenetére


nonsen5e
addikt

11. ha jól számolom. :)

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#14) mentoloshypo válasza xxSanchez (#8) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ízlések és pofonok ugye.
Nem volt az amúgy rossz multi, prestige 9ig játszottam vele elég jó mapok is voltak benne de néha hajmeresztő dolgokat tudott művelni a mutli...
BO2 már kiegyensúlyozottabb volt, ott a saját bénázásom mellett nem nagyon anyáztam, csak az meg elég vérszegény lett. A Ghost kimaradt eddig, de szerintem ez már így is marad. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Csapoati válasza Silentfrog (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az NFS-ek megszamolasahoz meg mar felsosnek kell lenni (bar az a sorozat epp pihen). ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) .LnB válasza mentoloshypo (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te ha azt a reményszikrát megtalálod az én pici szívemben én megadom neked a világ összes pénzét, vagy amit akarsz :)

(#6) xxSanchez:
Már megint a ne hasonlítgassuk kifogás. :((( Te! szerinted ha kiadnák a Titanfall-t újra csak CoD címen, akkor nincs semmi baj mert ők hamarabb kezdték el fejleszteni? Hogy lehet ekkora hülyeséget írni? 2011-ben és elötte nem tudott a világ a mechákról, exo-skeletonról, sőt és Kevin Spacey-ről sem ugye? Ezeket mind a Sledgehammer Games találta ki, fedezte fel?!

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) mentoloshypo válasza .LnB (#16) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Természetesen nem mindenkire vonatkozóan értettem.

(#18) Silentfrog válasza Csapoati (#15) üzenetére


Silentfrog
veterán

Gertrius szerint 11 CFD van szerintem nincs annyi NFS. Bár abból is van egy két rész,sajnos olyan magas iskolám még nincs , hogy meg tudjam számolni mennyi is valójában. :)

(#19) Csapoati válasza Silentfrog (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az NFS 20 fölött jár, 94 óta idén először nem lesz új rész (ráadásul volt év, amikor több is jött). :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) Silentfrog válasza Csapoati (#19) üzenetére


Silentfrog
veterán

:Y Nem is tudtam! :)

(#21) gyáliSanyi válasza Silentfrog (#20) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

(#22) Silentfrog válasza gyáliSanyi (#21) üzenetére


Silentfrog
veterán

Jól van na,nem is érdekelt annyira, hogy utána nézzek,de meglepett, hogy ennyi van belőle. :D

(#23) Benito94


Benito94
tag

Pár évvel ezelött annyi II.VH-s játék jött ki, hogy már hányingerünk volt tőle, most meg inkább a jövőben játszódó szutykokat nyomatják, kiváncsi lennék egy jó grafikával megáldott II.VH-s játékra. Valahogy nem jön be ez a jövős sz@rság..

(#24) kengyel


kengyel
nagyúr

Jó lesz ez a végére :)

kengyel

(#25) oriic válasza dangerzone (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha mást is mondanak, biztos meritettek ihletet abból a sorozatból.

Live-Die-Respawn

(#26) Johnny Cage válasza tDr1v3r (#9) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"az ex-Visceralos srácok"

nem csak az alapító volt visceral-os?

[ Szerkesztve ]

(#27) Bad Pritt válasza Benito94 (#23) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem meg pont ez tetszik, csak jó hihető legyen a körítés. :D
Eskü, Modern Warfare 1 óta ez az első CoD, amit várok, szal biztos jó lesz. Vagy nem. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#28) tDr1v3r válasza Johnny Cage (#26) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Elvileg nem, valahol azt olvastam hogy több is átigazolt és úgy csinálták volna a külsőnézetes CoD-ot eredetileg...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#29) Benito94 válasza Bad Pritt (#27) üzenetére


Benito94
tag

Tény, hogy valamelyik tényleg jó(pl.Crysis), de nagytöbbségük szerintem eléggé tré.

(#30) #41133696 válasza Benito94 (#23) üzenetére


#41133696
törölt tag

De a játékok fejlesztőinek meg igen, mert :

- sokkal több haditechnikai eszköz van amiket lehet mindenfélével moddolni

Ha pedig a jövőben játszódik akkor az olyan apróságokra sem kell ügyelniük mint a fegyverek valóságosra hasonlító sebzése, hangzása, viselkedése, mivel egészen egyszerűen ezek fiktív cuccok, nem léteznek, és mivel nem látnak a megálmodóik a jövőbe így nem is fognak sohasem. Legalábbis pontosan ebben a formában nem.

(#31) Bad Pritt válasza #41133696 (#30) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért 2050-ig pont igyekeznek előre látni a hadseregek. Ebből van, amit hasznosít ez a CoD és van, amit kitalál magának.

Spec. nálam az plusz pont, hogy PMC-kről fog szólni a játék, mert jelen állás szerint valóban meghatározó szereplői lesznek a jövő háborúinak.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.