Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [btz:] Okos óra

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Haha nálunk egy gyerek egyszer még így is megbukott :DD Pedig ez elég ultimate puskinozás. Majd szólj hogy ment. Esélyesnek tartom, hogy már számítanak erre a tanárok, hisz annyira kézenfekvő, annyira adja magát a dolog, hogy tuti már sokan bejátszották. De ha nem, akkor easy mode :D

(#2) Luck Dragon válasza kemotox (#1) üzenetére

Tanárok egyértelműen tudják ezeket az új turpisságokat, na ,meg számítanak is rá. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) kemotox válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


kemotox
addikt

Azért nem olyan egyértelmű az.

(#4) Luck Dragon válasza kemotox (#3) üzenetére

Miben tükröződik ki amiire gondolsz jelen esetben? Viccel kívül ,tényleg érdekel.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) dugo_ válasza kemotox (#3) üzenetére


dugo_
veterán

Nálunk simán levetetik már a zh előtt. Kutyát nem érdekli, hogy mire használná a gazdája.

(#6) Vanir válasza dugo_ (#5) üzenetére


Vanir
veterán

Ugyanez nálunk is, minden komolyabb tárgynál ki van már írva, hogy okosórát, okoskarkötőt, okosszemüveget, okoskutyacsöcsöt el lehet felejteni. :)

(#7) dugo_ válasza Vanir (#6) üzenetére


dugo_
veterán

Sőt, random feloldanak zsebben lévő telefonokat, hogy a főképernyőre dob-e a billentyűzár, vagy a 2zh_kidolgozás.pdf jön be... :D

[ Szerkesztve ]

(#8) Lauda


Lauda
félisten

A papir alapu puskazasnak nincs parja. Mondjuk nem feltetlen jo otlet ezt kitenned kozszemlere, de hat mindenki a sajat eletenek a kovacsa.

(#9) kemotox válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


kemotox
addikt

Semmi extra. Vannak olyan tanárok akik nincsenek annyira képben az ilyenekkel, ennyi. Van aki a telefonnál lemaradt, azt kikapcsoltatja, és ott vége is.

[ Szerkesztve ]

(#10) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hát én még leragadtam az analóg toll+csukló módszernél. Utoljára középiskolában "buktam le" vele, ott is csak annyi volt, hogy kint ülünk, osztályfőnök elsétál előttem, majd megkérdi, hogy "csak nem fizika témazáró volt"? :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) Robert07


Robert07
aktív tag

A Texas Instruments szamologepek a legjobbak, kar hogy egyetemen mar ezeket is ellenorzik, es csak a mezei Casio-kat engedik bevinni.

(#12) Luck Dragon válasza kemotox (#9) üzenetére

Azt hittem valami komolyabb. :)
Nálunk is esélytelen ezek okos eszközök használata.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tuti:) Az én koromban még a mini méretben kinyomtatás dívott:))

Az oktatásnak ideje lenne már felnőnie a technológiához: ha az ember tényleg karórán viheti magával a bemagolandót, akkor nincs is értelme azt megtanulni. Már az én koromban is voltak ZH-k, amin mindent lehetett használni, laptopot, könyveket, bármit, ami nem másik ember. Sokkal több értelmét láttam, mint emlékezetből olyan képleteket tolni, amit aztán a következő 20évben nem használsz, ha véletlen 21év múlva előkerül már rég nem emlékszik rá.

Ha tanerő lennék, én is bátorítanám az eszközhasználatot: 16"-os laptopig hozzanak bármit, a lényeg a problémamegoldás időre. Ja persze a teremben indítanék egy 2-3-4G+Wifi jammert ;]

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#14) pit stop válasza dugo_ (#7) üzenetére


pit stop
addikt

Joga van feloldatni? Azért ez elég kétséges, főleg ha nem tanusít valaki ráutaló magatartást (ahogy írtad még a zsebében is van nem máshol).

Amúgy ki kell kapcsolni mindent. Mini headset-et és ezt is sugárzásmérővel végigsétálva buktatták le nálunk. Nem rossz trükk, de régóta ismert :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#15) dugo_ válasza pit stop (#14) üzenetére


dugo_
veterán

Ismerve a hazai egyetemeken uralkodó feudális viszonyokat, nekem ez a legkevesebb problémám.

Illetve ha ez kell ahhoz, hogy kiszórják az évek óta minden tárgyat végigpuskázó büdös férgeket, akiknek a fb csoportok zh előtti szétspamelésén, folyamatos síráson, tanár hibáztatáson kívül semmi más hasznos tevékenységük nincs, akkor én ezer örömmel asszisztálok ehhez.

Most télen is vittek fegyelmire egy hasonló gyökeret, TexasI. számológéppel, a teljes félév összes tárgya benne volt, évente vagy féltucat zh-ról kibasszák, mint a macskát szarni, ennek ellenére most is megúszta egy ejnye-bejnyével...

[ Szerkesztve ]

(#16) pit stop válasza dugo_ (#15) üzenetére


pit stop
addikt

Inkább az utolsó mondatodban leírt a gond, ha nem baccák ki, mint macskát...
Nálunk szerintem korrekt volt az a szabály, ha valakit elektronikus segédeszközzel kapnak el tényleges azonnali fegyelmi. Ha viszont nyomtatott puska, akkor "csak" megbukott. Volt ahol pedig kézzel írt puskát be lehetett vinni bizonyos keretek között.
Annak tényleg nincs értelme ha letölti ott meg lemásolja, sötét marad mint az éjszaka. De ha saját maga szűri ki lényeget hosszabb anyagból, és saját maga állítja össze puskát - akkor még lehet többet is tanul, mint aki egy éjszaka alatt bemagolta.

Én azokat utáltam igazán, akik nappalin vannak, de gyakornoknak elmennek 6-8 órába - aztán vizsgánál ott sírnak tanárnak, hogy miért nem adja meg jobb jegyet, engedje őt el, és amiért bent volt órákon meg sikeres (nem volt bent, és attól hogy van rajta egy zakó nem lesz Einstein) adják meg neki tetszőleges jegyet.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#17) Mister_X válasza pit stop (#16) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Valaki azért megy 6-8 órában gyakornoknak, mert muszáj (nem, nem a diplomához szükséges gyakorlati időszakra gondolok...). Cserébe én sosem nyitottam ki a számat, hogy jobb jegyet követeljek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) pit stop válasza Mister_X (#17) üzenetére


pit stop
addikt

Nyilván ebben igazad van, és az a része sajnálatos dolog. Viszont akinek muszáj, az utána nem szokott arrogánsan viselkedni, és a hattyú halálálból előadni (ahogy írtad is) :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#19) bence092301


bence092301
tag

Sziasztok, Aliexpressen keresek okos órát 3-6 ezer forint körül ami fontos hogy lehessen jegyzetet írni, az lenne a legjobb ha telefonról tudnám átvinni a jegyzeteimet valahogy. Valaki tud ilyen olcsó okos órát?
Válaszokat előre is köszönöm.

e-cigi tesztek: www.ecigiteszt.com

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [btz:] Okos óra
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.