Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L Balázs


L Balázs
tag

Egy játékra tervezett gépbe GeForce 8-as széria :F az ok, hogy az MSI a szponzor, de azért ez nem egy olyan extra dolog :(

(#2) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Biztos jó a dátum emesíéknél?
Ez a gép minden csak nem "új" :W :W

...

(#3) kovy79 válasza L Balázs (#1) üzenetére


kovy79
őstag

Azért az az árcédulán is meg fog mutatkozni, hogy nem hardcore játékgép pl GeForce 9800M GT SLI-vel.
Ettől még lehet játékra tervezett, mivel a jelenlegi notik 95%-át veri játékban.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#4) JoeYi


JoeYi
őstag

ráadásul aki 8xxx szériát vesz tisztán vállalja, hogy bármikor lerohadhat anyagfáradás miatt...

(#5) (Darkwood) válasza JoeYi (#4) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Akár egy 8800M GTS is? :D

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#6) Siera


Siera
senior tag

mennyi lesz 120ezer?XD
sztem adhatnanak mar ki vmi bazi nagy akksisat hd4870x2eset^^

(#7) Overlocker


Overlocker
veterán

Tegnap voltam HRP dealer napon, Van egy új noti-juk, az jól emlékszem erősebb. Az biztosan tudom hogy 9600M GT volt benne, és van rajta Economy(power saving), és Turbo (overclock) mode. A hűtésről pedig aluminium külső gondoskodik!

(#8) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hmm. Nekem GX700 van, és minden bennevan amiről itt említést tesznek hogy a 705-ből kimarad, szóval ez biztos még olcsóbb kategória lesz. A 700-sba is csak azért mentem bele, mert ahhoz képest kurva olcsó volt amit tud.
Egy nagy bajom van nekem vele, nem más mint hogy játékra mégiscsak alkalmatlan. Gondoltam a koliba/albiba (mikor mit hoz a félév...) jó lesz ez nekem, úgyis kevés a hely, CSS-t akartam rajta tolni. Az szinte megunhatatlan, lehet tolni akár orrvérzésig. Itthon mégse nagyon játszom már vele, mert sajnálom rá a 2003-as játékhoz már túlméretes gépet meg a fullHD monitort, inkább új játékokat tolok amik izzítják a 4870-est is, meg 1080p-s filmekre bámulok. De nem, nincs meg a stabil 60+, de inkább 100 FPS butított grafikával se. Sőtt, mindegy is mire állítom, mert inkább CPU limites a játék a 2Ghz-es C2D-n, nem a 8600GT hasal el a játék alatt ami már a 6600GT-n is tűrhetően ment annakidelyén, de még FX 5800-al is lehetett tolni dx8.1ben, viszont 3Ghz feletti P4-el. (a source motor hirhedt CPU-zabáló, és nem túl multitasking barát)

Szóval itt a gamernotesz, és nézem rajta a sorozatokat, meg netezgetek vele, mert a jobb filmeket inkább itthon nézem SPVA panelen meg 5.1-el, nem fülessel a TN panelen, ahogy az újabb játékokat is inkább itthon 4870-en megintcsak 5.1-el...

Ha valaki mégis akar egy használt GX700-at (2Ghz C2D, 2Gb DDR2, 320Gb WD-winyó, 8600GT 512Mb) akár adhat árajánlatot privátban. (csak nem tudom mit vennék helyette, mert 2 asztali továbbra sem kell, meg nem is fér, és a noteszekből kiábrándultam, ezért nincs még meghirdetve aprón...)

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#9) Darth_Revan válasza (Darkwood) (#5) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Azért az már picit jobb gyártás technológiával készült, mint egy 8600M GT :D (hűvösebben is megy)

(#10) haralambusz válasza JoeYi (#4) üzenetére


haralambusz
tag

ez ilyen "urbán legend" :(

(#11) Siera válasza haralambusz (#10) üzenetére


Siera
senior tag

mert az milyen ??:D

(#12) (Darkwood) válasza Darth_Revan (#9) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Hát igen... játék közbe max 70 fok, de nomsokára orvoslom a dolgot egy Zalman Zm-NC2000 hűtéssel és akkor még annyi se lesz!
"Azért az már picit jobb gyártás technológiával készült, mint egy 8600M GT" ez abban is megnyílvánul, hogy jelenleg nincs olyan játék, ami különösebben kifogna rajta. Jó a Crysis "csak" 1024-ben megy high-on! :D

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#13) haralambusz válasza Siera (#11) üzenetére


haralambusz
tag

Mondjuk úgy, hogy szájról-szájra terjedő pletyka... pl: hogy a 8600M GT sorozathibás, meg elfüstöl, meg túl meleg...

Erről persze mindenki minden tud, érdekes hogy a dellnél senki nem is hallot még erről! :DDD

Nem tudom, hogy MO-n ilyen pletykák hogy terjedhetnek el....

[ Szerkesztve ]

(#14) janos666 válasza haralambusz (#13) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Elvileg 1-2 gyártó tényleg variált is garanciahosszabbítással és az nv is elismerte hogy sok pénzt tett erre félre. Csak ez már olyan dolog amit sosem tudunk meg, mivel lehet hogy azért jelentettek be ilyeneket, hogy csillapítsák a pletyka negatív hatásait. Vagyis olyasmi, mint mikor elterjed hogy csődbe fog menni a postabank, mindenki rohan kimenteni a pénzét, aztán holnap tényleg csődbemegy. Mindenki írkál a gyártónak, hogy fél a 8600M GT-je miatt, ezért a gyártó bejelenti, hogy kitolja az ilyenek garanciáját x hóval/évvel, nehogy raktáron maradjanak a 8600GT-s laptopjaiknak egy része. A gyártók ezután meg baszogatni kezdi az nv-t, aki ezért jó sok pénzt félretesz. Mindez megtörténhet akkor is ha semmiféle hiba nem volt csak túl jó a pletyka, vagy ha tényleg volt egy apró hiba ami alapot adott a további pletykáknak. :))

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#15) haralambusz válasza janos666 (#14) üzenetére


haralambusz
tag

Valami biztos hogy volt a pár vga-val, hisz jóval több probléma volt vele :F mint az előző szériákkal! De kérdés hogy hány különböző fajta vgaval kerültek ki notik és egyes gyártók mit módosítottak rajta... meg persze hogy a ddr2-es vagy 3-asokkal van-e (több) baj...

Lényeg a lényeg: Magyar Dell-nél nem tudnak róla hogy probléma lenne vele, amcsiba meg még csak nemis hallottak erről! (az én notim onnan van, ettől független lehet hogy csak az ottaniak informálatlanok)

A többi gyártótól nincs infóm! :R

mod: off!

[ Szerkesztve ]

(#16) ^Clown válasza haralambusz (#15) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jelentem, az enyém nem füstölt el!

Nem rossz kis noti ez, nekem tetszik.

(#17) udi


udi
őstag

Közel 10.-ik GX600-700-as sorozatu notimat nyuzom és nekem még sosem volt gondom a VGA-val.
Van amikor 5óra játék megy vele folyamatosan és közben még egész nap megy elötte utána a gép.
Bár hozzá kell tennem hogy én szigoruan notihütéssel használom,és ha el is adtam belőle párat akkor igyekeztem az uj tulajra is rábeszélni.És még se panasz se garis noti nem jött vissza.

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#18) sirsteve


sirsteve
csendes tag

Igazán örülök a magam részéről hogy új változat jött ki a gépből.
A tavaly sikerült egyre szert tennem egy GX-700 -asra... :R Igazán el voltam ákjulva az akkori teljesítménytől és fényűzéstől, de eljött a tavasz és egyre több kékhalállal kellett szembenézzek...
FULL Jogtiszta VISTA és Adobe csomag mellett.
a Gamer típust nem a játék, hanem a teljesítmény miatt választottam, de a néha napi! 5 kékhalál az idegeimet borzolta. S mivel a Microsoft support sem tudott 1,5 hónapos folyamatos kontakt mellett segíteni az eladóhoz fordultam. Most is márkaszervizben tölti a gép az idejét már másodszor. Az Intel Rosbon memória kikapcsolásával ideiglenes fagyásmentességet lehetett produkálni, de a labilis rendszer maradt, de számomra ez nem megoldás.
Mivel másoktól is hallom az MSI laptop problémákat, csak remélni tudom, hogy ez az újabb széria eléri vagy legalábbis megközeliti pl. a DELL minőségét és megbízhatóságát és végre talán egy új fejezetet nyit a felhasználóknak.
Egyet tapasztalatból tudok a gépet úgy vettem át hogy nem voltak hozzá működőképes driverek VISTA 64 Ultimate-re és kb. 1,5 hónap alatt íródtak meg hozzá. A support 2 hónapra válaszolt a gyártói oldalról a felvetett hiányosságokra. Ezek szomorú tények. Arra bíztatok mindenkit, aki laptop vásárlás elé néz, körültekintően válasszon.

ui. Csodálkoznék, ha ez a hozzászólásom felkerülne illetve huzamosabb ideig kinnmaradna egy MSI hírekkel telt portálon :)

Sirsteve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.