Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gude


Gude
senior tag

A futurisztikus fegyverek alapból nem jönnek be,de tetszik amit láttam!

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nagyon remélem, hogy ingyenes update lesz azoknak, akik már megvették, vagy legalábbis olcsón lehet majd upgradelni. A legrosszabb az lenne, ha külön, teljes áron meg kéne venni az extended kiadást is.

***

(#3) Apika


Apika
Közösségépítő

A videón nagyon kapkodták a képet, de egész kellemes "lövölde"...

(#4) Youri


Youri
veterán

Hmm... akkor lehet, hogy erre majd lecsapok, persze akcióban :)

RTX ON

(#5) Rayyy


Rayyy
senior tag

Én végigjátszottam és nagyon élveztem. Semmi különös, de jól néz ki, jó a hangulata, viszont elég könnyű és rövid. Munka utáni fáradt agynak való lövölde.

Minden a legnagyobb render!

(#6) WayneGace válasza Rayyy (#5) üzenetére


WayneGace
őstag

Gyanítom, hogy nem a legnehezebb fokozaton játszottad és azért írod a könnyűt.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#7) Rayyy válasza WayneGace (#6) üzenetére


Rayyy
senior tag

Nem, a legnehezebb előttin játszottam végig. Azért azt nem akartam, hogy szenvedni kelljen vele, egy játék szerintem nem arra való :N

Minden a legnagyobb render!

(#8) WayneGace válasza Rayyy (#7) üzenetére


WayneGace
őstag

Akkor miért írod, hogy könnyű volt? Nem értem a logikát. Ha könnyűnek találod, akkor nehézre állítod. Pont ezért találták ki a szinteket.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#9) Rayyy válasza WayneGace (#8) üzenetére


Rayyy
senior tag

A logika egyéni :)
A legnehezebb az játszhatatlan, amin játszottam, az meg nem okozott nehézséget. Sok játékban van így, ahogy tapasztaltam.

Minden a legnagyobb render!

(#10) Findzs


Findzs
addikt

ez jól néz ki :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#11) Dark Archon


Dark Archon
addikt

A nagy karácsonyi leárazásnál én is megvettem, de így utólag örülök, hogy csak 3,47€-t költöttem rá. Pedig kipróbáltam a demót, többször is végigjátszottam, nagyon tetszett. De ott nem tűntek fel a bosszantó kreténségek, amik végig jellemzik a játékot és erősen rontják az élvezhetőséget: a marha gyorsan neked rontó ellenfelek, amire a rossz fegyverváltási megoldás miatt reagálni sincs időd; a fedezék komplett hiánya: bárhova megyek, valami mindig eltalál. S normálon is piszok nehéz ezek miatt, de most már nem kezdem el megint.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.