Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Botos Barna:] 20-40-60-80 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Már ide is eljutottak.. : O

[ Szerkesztve ]

(#2) ADAM1337 válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem ez új, mi ez a hülyeség ?

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Igen, már én is látom a fényt! Köszönöm :R

(#4) eddie17


eddie17
addikt

Kedves Barnabás!
Sajnálattal közlöm, de az emberi faj már a 7. milliárdot is elhagyta. Így kérem számolja újra a képletet.
Köszönöm!

(#5) Botos Barna válasza eddie17 (#4) üzenetére


Botos Barna
újonc

Való színű, hogy nagyon keveset tudsz az emberiségről azért írod ezt

(#6) Botos Barna válasza ADAM1337 (#2) üzenetére


Botos Barna
újonc

Való színű, hogy nagyon keveset tudsz az emberiségről azért írod ezt

(#7) eddie17 válasza Botos Barna (#5) üzenetére


eddie17
addikt

Valószínű. Sosem állítottam az ellenkezőjét. Csak egy tényre világítottam rá. Remélem egyszer a fény engem is elér, és beragyogja borongós, unalmas, és tudatlan életemet.

Mod: Kedves DeFranco!
Akkor lehetséges, hogy én is másolat lennék? És nincs önálló tudatom? Irányítanak? :Y A telefonhívását várom, és remélem ezzel megfejtődik az univerzum titka!

[ Szerkesztve ]

(#8) DeFranco válasza eddie17 (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Á, ebből egymilliárd csak másolat. :K A Roixangok telepítették ide őket, hogy előkészítsék a nagy hoomblát. :K De ez titkos tan, a többit csak telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#9) ADAM1337 válasza Botos Barna (#6) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen biztosan így van, és akik 100-120évig élnek azokra mit mondasz ők csaltak ? :DDD ;]

(#10) mephi666 válasza eddie17 (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

és mi van a fényevőkkel? ők lényegében akkor kannibálok? :Y

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Lenry


Lenry
félisten

ebben az írásban egyetlen koherens mondat sincs.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) varga.tamas


varga.tamas
tag

OMFG röviden.

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#13) DeFranco válasza eddie17 (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most minden ki fog derülni. Hívom Önt, vagy az Ön eredetijét. Ha tudja fogadni a hívásom, akkor ön az eredeti. Ha nem, akkor rossz hírem van.

Ha a tarkóján bizsergést érez, akkor az azért van, mert az irányító csipje túlterhelődött. Ez esetben jegelje, és igyon sok folyadékot.

[ Szerkesztve ]

(#14) lapa


lapa
veterán

robotkezet kívánni lehet?

nekem is 7 milliárd rémlik. ez a számsor a bizonyíték: 7-0-0-0-0-0-0-0-0-0.

(#15) Dany007


Dany007
veterán

Atya ég! :C Erre szokták itt mondani, hogy süllyed a színvonal! ;]

(#16) ADAM1337 válasza lapa (#14) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez gonosz volt. ;]

(#17) eddie17 válasza DeFranco (#13) üzenetére


eddie17
addikt

Nagyon várom a hívást, és nagyon reménykedem. Mennyi esélyem van?... Jaj...
Egész nap zsibbad a fejem, akkor ez rossz jel...
Azért köszönöm, és találkozunk 80 év múlva.

Mod:
Kedves lapa!
Mr. Reynholm igazi hívő! Amit akar, el is ér. Abban a dokumentum filmben ki is derül!

(#18) Jhonny06 válasza ADAM1337 (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem tudom, ez éppen valami Krisna-hívő/szcientológus kereszt-tenyésztett hibrid lehet.

(#19) Botos Barna válasza eddie17 (#4) üzenetére


Botos Barna
újonc

Ezt azért olvasd el!

Seth Shostak a Seti program irányítója ezt másként látja!

Dear Mr.Barnabás:

Getting your work published is not really so much a matter of " connections" as it is of having
something new and important to say. I cannot write about yoyr research unless I have some
reason tobelive it's true...and that generally means that you have published it in a
professional journal somewhere. That is what I woul first recommend to you -- to publish
your ideas in a journal. After that, the news media will find you quite quickly.

Most sincerely,
Seth Shostak
sshostak@seti.org

(#20) EczkE


EczkE
addikt

Humával jó barátok lesztek.

Asszem mindenféleképpen!

(#21) Dany007 válasza Botos Barna (#19) üzenetére


Dany007
veterán

Elolvastam. Ez kb semmit nem mond. Azt mondja, hogy előbb publikáld valahol az elképzelésedet... Gondolom valami szakfolyóiratra gondol. Nem egy informatikai portálra.
Azért kíváncsi lennék, hogy a Science magazin vagy a Physics mit szólna hozzá! :D Hát hajrá!
De annyi segítséget adhatok, hogy jelenleg már több, mint 7 milliárd ember él a Földön. Úgyhogy azt legalább javítsd át... Hagyd hogy a végén röhögjék el magukat.

(#22) tupacamaru válasza EczkE (#20) üzenetére


tupacamaru
veterán

:DDD :C :Y Már sírok a röhögéstől! Arra azért kiváncsi vagyok, hogy amikor fele ennyi volt az átlagéletkor, akkor hogy néz ki ez a számsor.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23) DeFranco válasza tupacamaru (#22) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem volt fele az átlagéletkor. Évmilliárdok óta pontosan 80 évig élünk. Történelemhamisítás. Másolatok. Roixangok. Hoombla. Fény. Vitál.

(#24) tupacamaru válasza DeFranco (#23) üzenetére


tupacamaru
veterán

ÉN kérek elnézést! :R Viszont egy interjút tényleg megérne egy bizonyos osztályon. :B :K

Emberünk máshol is térít.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#25) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Nekem az első reakcióm az volt, hogy "ez buta"?!
Ez az írás vetekszik a macskám ma lenyelt egy szőrgolyót témájú logout írásokkal..

(#26) szumoo


szumoo
senior tag

Mondjuk egy 20 - 90/60/90 számsorhoz tartozó kép elemzésének jobban örültem volna, de ez a téma is biztos érdekes vkinek. :DDD

Kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni. ;]

Sz.

A nyúlon túl?

(#27) lapa válasza Botos Barna (#19) üzenetére


lapa
veterán

legalább nem valami hasznos emberek idejét vesztegetted, ez is egy kezdet. csak elég erősen kell akarni.

a kutyám bajszának vége nagyobb keresztmetszetű, mint a töve.

[ Szerkesztve ]

(#28) eddie17 válasza lapa (#27) üzenetére


eddie17
addikt

Az lehetetlen!

(#29) Agostino válasza lapa (#27) üzenetére


Agostino
addikt

"a kutyám bajszának vége nagyobb keresztmetszetű, mint a töve."

aznemlétezik!

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#30) Lenry


Lenry
félisten

megpróbálok racionális maradni...

magyarázd el kérlek, hogy a fenti számsor hogyan is bizonyítja az állításaid. nem, az, hogy "nem vagy elég érett" az nem magyarázat, hanem mellébeszélés.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#31) tupacamaru válasza Lenry (#30) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ezek szerint te is megkaptad a sablon privit?!? ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#32) mephi666 válasza Lenry (#30) üzenetére


mephi666
nagyúr

hibás a számsorozat, mert nincs benne a 42... a 42 válasz mindenre... csak mi a kérdés?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Tuti itt van a kutya elásva :D

20-40-60-80-100-120-140-16-0180-200-220-240-260-280

(#34) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

OMG... erre tényleg csak ezt tudom belinkelni: [link]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#35) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

"Feltettem magamnak a kérdést, mért ilyen kegyetlen a mi világunk?"

Erre csak Palik Laci tudhatja a választ.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#36) Lenry válasza tupacamaru (#31) üzenetére


Lenry
félisten

meg

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#37) Dany007 válasza Lenry (#36) üzenetére


Dany007
veterán

Plusz egy...

(#38) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

"Elvégeztem egy számítást ami érdekelni fogja Önt, és az embereket is!"

Ne magázz !!!!!

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#39) LackoMester


LackoMester
addikt

Ezt most Te komolyan is gondolod, vagy csak játszod a okoshülyegyereket. Vagy ennyire bonyolult a matek. :F Elnézést, ha túlságosan nyersre sikerdett a hozzászólásom. :R

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#40) tupacamaru válasza LackoMester (#39) üzenetére


tupacamaru
veterán

Te meg ne tegezzzd! ;]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#41) Jhonny06 válasza tupacamaru (#31) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azt hittem csak engem bombáz az első hsz miatt, de ezek szerint mindenkit megtalált :DDD

(#42) LackoMester válasza tupacamaru (#40) üzenetére


LackoMester
addikt

Mert? :DD ja, lehet, h. lesújt rám a Pitagoras tétele.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#43) Vladi válasza Lenry (#36) üzenetére


Vladi
nagyúr

Én nem kaptam. :U

Mikor és hol lesz a műsor? :)

(#38) Svájcinéger:

Azt ne kérd ki magadnak, ha magáznak. Ha tegeznek max azt.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#44) DeFranco válasza tupacamaru (#31) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én nem kaptam semmit. Akkor most másolat vagyok????,,?,?

Egy újrareg????4!!?

Egy... egy... egy... sonky-klón?????,,?? :Y

[ Szerkesztve ]

(#45) tupacamaru válasza DeFranco (#44) üzenetére


tupacamaru
veterán

Sajnos ezek szerint te nem ütötted meg azt a szintet hogy privát üzenetet kaphass, ennyi. :P

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#46) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Elvégeztem egy számítást ami érdekelni fogja Önt, és az embereket is!
2013. év 04. hó 16.án a föld nevű bolygó lakossága kb 6 milliárd ember.
2113. év 04. hó 16.án tehát 100 év múlva ez a 6 milliárd mind halott lesz, fele már 50 év múlva."

Idézet innen:

"Elvégeztem egy számítást ami érdekelni fogja Önt, és az embereket is!
2010. év 11. hó 14.én a föld nevű bolygó lakossága kb 6 milliárd ember.
2110. év 11. hó 14.én tehát 100 év múlva ez a 6 milliárd mind halott lesz, fele már 50 év múlva."

Szóval egyértelmű, hogy a Föld lakosságának száma konstans.
Gratulálok a szerzőnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) Svájcinéger válasza Vladi (#43) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Látom nem ismered a klasszikust ?! A Doboscsoportvezetőt ! A hanyasvagy Te disznót ? Nagy hiba !
A legnagyobb: [link]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#48) szumoo


szumoo
senior tag

Ha tudom, hogy kapok okosító privit, akkor sose írok ide, csak olvasom...

Sz.

A nyúlon túl?

(#49) Vakegérke válasza szumoo (#48) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én még nem kaptam, de reménykedem... :D

Szerk: Hopp, hatásszünet van. Botos Barna pihenni tért.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) Dany007


Dany007
veterán

Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy mindezzel mi a cél?

Mert a naagy naaagy Maja világvége valahogy k....ra nem jött be! Ennek mégis mi az értelme? Kinek jó ez? Hogy "kiszámolta" valaki ezt a valamit. Oké. És? Mit érünk el vele? Féljünk tőle mert jön a világvége megint?

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Botos Barna:] 20-40-60-80 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.