Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

I can't belive this shit... :DDD

Az első videó végén azt vártam volna,h elővesz a fószer egy fegyvert és ledarálja a jónépet...de nem ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#2) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Hááááááááááát......én nem toooom....mármint tudom hogy én nem vagyok Tom.... :DDD .....de nekem kicsit megrendezettnek tűnik, persze lehet csak a meglepetés ereje.
Meg elég nehezen hiszem el, hogyha orrba vágna valakit is, akkor ne kapna a fejére amerikába olyan pert, hogy a gatyája se marad rajta! :D
De persze lehet tévedek!

Semmit sem írok alá!

(#3) littlelion21


littlelion21
addikt

:D :DDD ez kurvajó!!!

(#4) Enton


Enton
addikt

Kicsit tényleg megátszottnak tűnik.
Viszont imádom a csávó hangját. A Batman-ban olyan brutálisan megcsinálták hogy az eszméletlen. Mikor Batman akkora kemény hangja van, hogy az leírhatattlan. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#5) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

A második' végén a droid jól megjárja... ;]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#6) jaksajani válasza Enton (#4) üzenetére


jaksajani
csendes tag

Így van, Bale bácsi, Vin Diesel és Dennis Haysbert (Splinter Cell néger főnök, The Unit főszerep) hangja a kedvenceim.

Viszont ez a videó keményen megrendezett, eleve a díszlet egy vicc, utána jön a maszk. Meg már kezdődik ott, hogy akit "leb*sz", hogy mászkál mialatt épp felvétel van, milyen sapka van azon a csávón?! :) de azért jó... olyan mint a Matt Damon féle youtube videó, amikor élő adásban tol ilyet valami talkshow-n. Az nagyon mókás.

Szerk: itt az említett videó: YouTube

[ Szerkesztve ]

(#7) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Ennyi f*ck-ot 4 perc 27 másodpercbe...nem semmi :))

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#8) fLeSs


fLeSs
nagyúr

a felső videó a paródia, az alsó nemtom mi.
Bale eredetileg egy autóban ülve nyomta le ezt a szöveget, láttam az eredeti videót. szal, a felső videó valóban megrendezett, sasszemetek van. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9) bullseye válasza jaksajani (#6) üzenetére


bullseye
addikt

a matt damon féléhez illene belinkni a kezdetét, meg a folytatásait, hiszen ez vezetett a legendás f*king matt damon dalhoz (meg a ben affleck-eshez, de az már nem olyan jó...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.