Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk azt nem értem hogy az embereknek mi a baja a digitális terjesztéssel. Ok most a csomag akciós áron lesz elérhető, ennyiben jobb lesz.

Live-Die-Respawn

(#2) mephi666 válasza oriic (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

igazi majd az lesz, ha jön a goty akciósan, minden dlc-vel, lemezen... digitális terjesztéssel az a gond, hogy nehéz továbbpasszolni, ha megunja az ember, vagy esetleg csalódik benne...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Ezeken felül egyébként lesz még később DLC ami megfog jelenni?
(Tudunk erről valamit?)
Vagy már esetleg várható a GOTY?
Amúgy jól olvasom, hogy ebbe a DLC kiadásba nincs benne az eddigi összes rész?

[ Szerkesztve ]

(#4) oriic válasza mephi666 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem nehéz, hanem hivatalosan lehetetlen.

Live-Die-Respawn

(#5) AS


AS
félisten

Kedvenc Rpg fps-m szerintem megér ennyit:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Kösz, de majd a GOTY-t!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) oriic válasza AxBattler (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fene tudja mikor lesz belőle ilyen verzió. Elvileg még jön majd dlc is.

Live-Die-Respawn

(#8) Jakesz válasza mephi666 (#2) üzenetére


Jakesz
őstag

Már jó ideje a dobozos játékokat is nagyon nehéz továbbadni, mivel a 99%-uk ugyanúgy accounthoz van kötve.

(#9) AxBattler válasza oriic (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Ráérek, még az elsőt sem kezdtem el... :DDD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) Youri válasza mephi666 (#2) üzenetére


Youri
veterán

Steames a dobozos is, így kizárva a továbbadás

RTX ON

(#11) mephi666 válasza Youri (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

+#8+#4: sorry, de nem írtam: elsősorban boxban gondolkoztam, mert az első rész goty is ilyen 10-15fontra lement :B az meg továbbadható...

#12: ennél nem tudom, hogy oldják meg, de a dead island-nél semmi kód nem volt, ott egyben tovább lehet adni az egészet... viszont resi5 goldnál kódokat adtak dlc-khez (amik kb egy büdös garast sem értek, akkora +játékidőt kaptál)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) oriic válasza mephi666 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De ott a DLC kódok meg letölhető kód formájában vannak mellékelve nem? Ergó ha leszeded, akkor az is acc-hoz van kötve, és hiába adod tovább, más nem tudja használni, csak az alapjátékot. (vagy kölcsönadod neki az accodat és letölti live-ról)

Live-Die-Respawn

(#13) TESCO-Zsömle válasza mephi666 (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

GOTY-t hogy adod el Acc nélkül, ha már aktiváltad?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) Mister_X


Mister_X
nagyúr

GOTY-t, GOTY-t, GOTY-t!!!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) oriic válasza Mister_X (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd ha nem lesz több dlc, akkor lesz. Első résszel is ez volt.

Live-Die-Respawn

(#16) Mister_X válasza oriic (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Általában megjelenés után egy évvel szokták kidobni. Hát, várjuk.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.