Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) bullseye válasza Bluerainbow (#32) üzenetére


bullseye
addikt

én arra gondoltam így félálomban, hogy az olyan bundle, amiben a vásárló bármit fizethet, érjen 1-2 köszönömöt. végtére is ez egy ajándék dolog... majd a nyertes örül és megköszöni, ozt ennyi, nem kell találgatni meg bizonygatni, hogy 1 vagy 15 dolcsit fizetett. 220 forint jótékonykodást csak ki lehet már bírni... (a beteg gyerekeknek is jut belőle alapjáraton vagy 60 forint...)

aki meg elitre grindel vegye meg külön az indie játékokat, ahogy beárazhatóak...

és lehet, hogy tényleg 3-6 havonta meg kéne nézni a seed/leech arányokat, és az alapján beengedni/kitenni embereket az elitből. Ez több meló, de kevésbé kell az árakat nézni (pláne nem, hogy akciós-e valami, vagy teljes árú)

@KRI2
Szép dolog az osztályharc, de azért a végén hadd ne én szívjak (+még szégyelljem is magam), mert vannak játékaim, tudnék újakat is venni és fel is ajánlok...
Az x idő alatt egyszeri sorsolással az lenne a gond, hogy sokan kivárnának, hátha a végén jön a nagy, és nem jelentkezne senki kicsi de remek játékokra, ha meg nem a végén jönne, akkor utána már nem maradna senki szinte, aki jelentkezhet...

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.