Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) DeFranco válasza Bluerainbow (#27) üzenetére


DeFranco
nagyúr

1: A nemzetiségeket ne keverjük ebbe bele.

2: A bundliban nincs igazad. Te koordinálsz, nálad pattog a labda, nehogy már ő verje magát földhöz. Ha nem tetszik neki az 1 dolláros beszámítás, akkor ne ajánlja fel, le van szarva. Aki akarta úgy is megvette már.

Régen rossz, ha valakit érdekel, hogy a tetves bundliját mennyiért számítod be, és nem "jófejségből" ajánl fel. Ha ezen fennakad, akkor már rosszhiszemű alapból, ellentétben azzal, aki a közösségért, vagy a móka kedvéért teszi. Utóbbit nem érdekli, hogy mennyiért számolod be.

Jó hogy nem már itt is az megy, mint a hardveraprón, hogy felajánlás és sorsolás csak PÜ-ben vagy telefonon, beszámítás 30%-kal piaci ár alatt, minden elképzelést meghallgatok...

3: ettől még tőlem azt csinálsz amit akarsz, megmondtam, a te boltod, úgy viszed ahogy akarod, támogatlak, de nem kell ennyire mellre szívni a konstruktív kritikát. Te egy rendkívül jóhiszemű gyerek vagy, de van itt pár rosszarcú srác (danih, maross, stb. ;] én is.) akik meg tudják, hogy hol fognak trükközni a hiénák, ezért magyarázunk, nem azért, mert nem tetszik a rendszer... :)

4: értem én, hogy kell a felajánló, meg kell a jelentkező, neked is ez a pozitív visszacsatolás, de tartani kell a gyeplőt, mert különben mindenkinek el fog menni a kedve az egésztől, ha 83% esély van rá, hogy hiénához jut a felajánlása.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.