Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Bluerainbow válasza ruti (#26) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Rendben , de akkor mégis hogyan járjak el Indie Gala ügyben ?
Egy bundlit beveszek 1 euróval , Indie Gala ad 8 kulcsot , jön a tag felajánl belőle 1-2-3 játékot azokat elveszem teljes árral vagy hogy ? Ha azt mondom nem számitom be neki teljes árral , felháborodik , mert hisz annyiba kerül a storba , ha azt mondom neki , hogy igen de te bundliba vetted olcsobban , azt mondja honnan tudom , mi van ha nyerte vagy máshonnan szerezte...

Figyeljetek...médiában dolgozom 17 éve , TUDOM hogy nincs olyan lecsó ami minden száj izlésének megfelel. Ilyen az ember , ez van .
DE februárban , felkerestem egy vagon embert itt a PH-n hogy segitsenek elindulni. SZINTE SENKI nem akart segiteni , nem hittek bennem. Erre tesség itt van Magyarország első steamgiftes oldala egy Romániai csávó csinálta , nem haszonszerzésből , nem azért mert nem volt mit csináljon , azért hogy örömet szerezzen másoknak. Ezt tessék azért figyelembe venni. Persze , tudom nélkületek nem ment volna , és főleg nem ekkora mértékben , de kérlek adjatok már annyi hitelt a szavunknak (azt hiszem már bizonyituttuk) hogy, előbb hadd próbáljuk ki a rendszert élesben , és ha nem megy , vége az egész elite dolognak , és közkivánatra mehet minden ahogy eddig volt. Hogy mi lesz a vége...DeFranco már rátapintott

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.