Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nimrod


Nimrod
addikt

Agyatlan játékért nem kár a bukás. Ez pedig eléggé egyértelmű az intróból. Valaki nem akar már végre észbekapni, hogy nem csak a látványról szól minden? :W

(#2) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Na megnéztem a videót...hát ez nem ér egy kalap szamócát se!50 Cent mint kommandós(vagy terrorista akar leni :F ),ez egy nagyon BUTA játék!

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#3) GreenGuy


GreenGuy
tag

Hát igen,a gettóban nincs mindenkinek 'boxa vagy Ps-e ;]

(#4) sti10p válasza GreenGuy (#3) üzenetére


sti10p
senior tag

Talán ha elmennének dolgozni lenne...

XY

(#5) Agostino válasza sti10p (#4) üzenetére


Agostino
addikt

Rásszista!

: )))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#6) sti10p válasza Agostino (#5) üzenetére


sti10p
senior tag

Erről szó sincs!

XY

(#7) madstunt


madstunt
addikt

uramisten milyen tejsavanyítóan rossz játék

(#8) Agostino válasza sti10p (#6) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Csak vicceltem, nehogy komolyan vedd már, azért raktam oda az arcocskát is. : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#9) szak33


szak33
csendes tag

túl sok Rambót nézett kiskorában ez a 50 cent :DDD

(#10) sti10p válasza Agostino (#8) üzenetére


sti10p
senior tag

:)

XY

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

inkább lenne a kingpin-nek folytatása... jó kis játék volt az a maga idejében :) aztán ahhoz adhatna az az "50centes félnótás" szinkronhangot: maddafakkázást meg ilyeneket ;]
amúgy sem szeretem a gettóreppereket, ahogy ujjnyi vastag aranyláncokkal meg menő verdákkal nagymellű kirittyentett csokilányok társaságában épp arról reppelgetnek, hogy milyen sz@r is a gettó :S kicsit olyan "műbráner" dolognak tartom... van az állatkannibáloknak valami kifigurázó száma: csillogjon-csörögjön vagy mi... az jó kis kritika :) az alufóliával betekert targonca meg nagyon gizda a klippben...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szerintem 15-20 percig kb. élvezhető lenne, de így elsőre túl monotonnak néz ki.

(#13) nrgia


nrgia
őstag

Szerintem meg hozza az átlagot...mostanában el vagyunk árastztva az ilyen típusú gammákkal...szvsz ez sem rosszabb mint a többi... :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#14) puttputt válasza nrgia (#13) üzenetére


puttputt
őstag

Egyetértek. A GI-Joe játékot veri :DDD (Mondjuk, ez a "first person hero" szerep azé' kicsit tényleg erős... mint egy 1 centes :)) )

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15) mephi666 válasza puttputt (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem ambrus attilával kellene beszélnünk és csinálni kellene a nevével egy játékot... milyen feelinges lenne már... az elmondása szerint el lehetne játszani a bankrablásokat, aztán ki kellene menekülni külföldre a zsével és elverni... inni, nőzni, bulizni... aztán visszajönni... kinézni egy bankot, venni mellette 1üveg jack danielst a kisboltban és áldozat/sérült nélkül kirámolni a bankot :) majd a börtönben lehetne tanulni, agyagedényeket készíteni, stb... milyen innovatív magyar játék lehetne már :)
csak azért ugrott be, hogy ha már a "fitty-cent" nevével tps kommandós akciójátékot csinálnak, amiben helikoptert kell lőni, menni kell, be kell verni pár ember pofáját... puffogtatni kell mindenféle fegyverrel... akkor már lehetne ilyen magyaros játék is :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) puttputt válasza mephi666 (#15) üzenetére


puttputt
őstag

Meg is van:

HUNnovative Solutions presents: "Whiskey in the jail" :C

Szerintem vinnék, mint a cukrot :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#17) TheDragon007 válasza puttputt (#16) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Whiskey in the jail :Y
Hallod, ez brutál jól hangzik :R

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#18) mephi666 válasza puttputt (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

de most komolyan annyi jó magyar játékot lehetne csinálni... :) olyan taktikai-hack n slash-kaland-rpg-t is lehetne, amiben először a hunokkal kellene hont foglalni meg kóborolni... lehetne lovagolni-fejlődni-hátrafelé nyilazni meg mindent... :) aztán ahogy haladnánk előre az időben, jönnének a tatárok meg a törökök is... lehetne eger várát is védeni :) milyen hatalmas lenne már... és nem csak az lenne a szépsége, hogy történelem-hűen kellene végigjátszani, hanem tanító jelleggel is lehetne használni :) szerintem jobban lekötné a gyerekeket is... :) annyi ötletem lenne néha, mint az állat... csak pénzem nincs, hogy finanszírozzak egy programozó csapatot :) pedig rengeteg pénz van benne... az új kis vuk árából inkább egy ilyet kellett volna fejleszteni...

"whiskey in the jar" :) jó kis muzsika volt... ez kb az utolsó jó metallica zenék közé tartozott, de ez sem volt már pl a ride the lightning-hoz képest sehol :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) Nimrod válasza mephi666 (#18) üzenetére


Nimrod
addikt

Vagy a Pál utcai fiúkból is lehetne RPG-t csinálni, amiben a történet végkimenetelét is megváltoztathatnánk (ellenkező esetben mindenki előre tudná a következő lépést). Campelős grundcsata. :U

(#20) puttputt válasza mephi666 (#18) üzenetére


puttputt
őstag

Nem rossz 5letek ezek! :K
Eger-vára strategy talán létezik már, valahol összefutottam vele... bár lehet, az a '48-as szabadságharcról szólt...meg az a "Jumurdzsák gyűrűje", v. mi, de mindez first person-ben meg jó kis 3D grafikával megtoldva biztos meghozná a harci kedvet a Gárdonyi könyv elolvasásához is :DD
A kis Vuknál ezerszer ütősebbet lehetne... csoda, hogy nem adták ki még PC-re... :O Szegény eredeti Vuk rajzfilm... meg ugye az írója...
Amúgy, úgy olvastam, a True Crime sorozat egyik állomása (kieg.) Budapest lenne vmikor., de lehet, csak álhír.
(Az egyik katonai FPS-ben meg ténylegesen valamelyik Pesti Hotelben kell "rendet tenni".)

Ebben a Pál utcai történetben tényleg lenne fantázia. Unreal szerű környezetben (grund), zászlószerzés (tudott valamit az öreg M.F.! ;] ), online játéklehetőség, meg ami kell :Y
A "Red" csapat már úgyis adott... :U

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#21) mephi666 válasza puttputt (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

a hitman-ben is volt egy pálya, ami pesten játszódott... gellért szálló talán? jó kis küldi volt az... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) puttputt válasza mephi666 (#21) üzenetére


puttputt
őstag

Arra gondoltam - katonai alatt -, csak nem jutott eszembe pontosan, melyikben találkoztam vele, de így van! :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#23) mephi666 válasza puttputt (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

hehe... M.F. hozzátartozóit fel kellene keresni, hogy pereljék be az id-t/epic-et a ctf mód koppintásáért... vagy fizessenek nekik pármillió dollárt :)) nem hülyeség...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) puttputt válasza mephi666 (#23) üzenetére


puttputt
őstag

Már a film készítéséből is volt balhé, de ez lehetne az igazi "botrány", lehet, kapna rajta a jogutód :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#25) madstunt válasza mephi666 (#18) üzenetére


madstunt
addikt

jaja jó muzsika csak nem a sajátjuk :DDD

am a civ 4hez van egy baromi nagy mod szinte TC és abban van magyar nép is :)

(#26) VladimirR válasza puttputt (#20) üzenetére


VladimirR
nagyúr

"Az egyik katonai FPS-ben meg ténylegesen valamelyik Pesti Hotelben kell "rendet tenni"."
a hitman elso reszeben volt egy ilyen palya, ha emlekeim nem csalnak (bar ott nem annyira rendetranki kellett...)

(#27) Nimrod válasza VladimirR (#26) üzenetére


Nimrod
addikt

Igen, a Gellért szálló volt, amit Gallárt Hotelnek hívtak a játékban.

(#28) twollah


twollah
nagyúr

Van jateka?
A suszter maradjon a kaptafanal...

(#29) bwoay válasza twollah (#28) üzenetére


bwoay
nagyúr

Ez már nem az első játéka. Mármint nem az első szar játéka,
volt már egy Bulletproof is. Mondjuk nemtom milyen kaptafáról beszélsz,
mert amelyik albumát hallottam, az is hót ratyi volt, szerintem annál
a játék több értéket hordoz, bármilyen gyenge is.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30) Slade92


Slade92
aktív tag

Sajnos 50 is tömeg cikk lett :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.