Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blokad


blokad
senior tag

:U És a ti véleményetek?

(#2) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Szvsz én jobban érzem magam a jól elrendezett kis WIN7-esemmel, minthogy olykor "kalandozni" támadjon kedvem! :D Rendelkeztem Ubuntuval is, nem volt különösebb baj vele(nah jó, az eredti WLM hiányzott, gyűlöltem az egyéb alternatívákat), aztán elvándoroltam Vistára is, egész jó ideig bírta annak ellenére is, hogy az akkori gépemmel lassú volt csöppet! A törzsgyökeres OS az XP volt, szerettem is és megszoktam a hibáit, de amint jött a seven hivatalos verziója, onanntól már nem kell más! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#3) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Nagy okosság ez a virtualizáció, nekem épp most 5 db virtuális gépem van, egy Windows Server 2003 rajta System Center Operations Manager 2007, egy Forefront TMG 2010, e mögött egy Exchange 2007, gyakorolni a vizsgára, plusz egy SBS 2003, Server 2008 R2 páros tesztelni egy migrációt amit az egyik ügyfelünknél fogok csinálni.
De nemrég töröltem egy nagycsomót, volt MacOS, MacOS szerver, 2 db Server 2008 R2 DFS-t tesztelni, meg még rengeteg más.
Nagyon meg tudja könnyíteni a vizsgára való felkészülést plusz a céges doglok kipróbálását.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4) blokad válasza kraftxld (#3) üzenetére


blokad
senior tag

A MacOs az, amit fizikai gépre is csak egyszer sikerült felvarázsoljak, azóta nem jött be. Dobnál egy pü.-t ha szabad, hogy hogyan telepitetted?

Felment a Vista és egész jó sebességet hoz... 512MB RAM-mal.

(#5) Lalaland válasza blokad (#4) üzenetére


Lalaland
tag

Ez engem is érdekelne, macOs-t virtualboxra még nem sikerült felraknom.
(Nekem 9virt.van(reactos,solaris,xbmc,ubuntu,win95/me/2008r2/xp/7))

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#6) kraftxld válasza blokad (#4) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A macosx pc-re temaban leirtam, partiz hszt kell visszaolvasni :)
[link]

Win7 es VMware workstation 7 alatt sikerult felrakni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7) blokad válasza kraftxld (#6) üzenetére


blokad
senior tag

köszi

(#8) #43960832


#43960832
törölt tag

Jelenleg egy win98 van fent a win7 mellett, mert a szkennerhez nincs driver csak ez alá. Hasznos dolognak tartom, gyakorlatilag natív sebességgel megy a neki adott 128MB memóval. :DDD

Jah még annyi, hogy virtualbox nekem azért felejtős, mert nincs benne párhuzamos port támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#9) madstunt


madstunt
addikt

én azért gondolkodtam már el párszor rajta mert kiváncsi vagyok vmi 4700as elötti longhornra mert a képeken nagyon megfogott a rendszer:)

(#10) caizzz válasza madstunt (#9) üzenetére


caizzz
aktív tag

Az M3-at érdemes feltenni, meg a 4039-est próbáltam, az vicces, annak már van egy Aero szerű sm2.0-s felülete.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#11) Lenry válasza caizzz (#10) üzenetére


Lenry
félisten

nekem a 6.0.4051 van meg, ami annyira totál XP, hogy még az XP-s drivereket is gond nélkül megette :)
kinézetre is minden pont olyan benne.
még valamikor 2003-ban szereztem.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) madstunt válasza caizzz (#10) üzenetére


madstunt
addikt

jaja 4039 van nekem is valahol

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.