Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [blokad:] BME

Hozzászólások

(#51) FireKeeper válasza emvy (#50) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pl matek A1-A2-A3-ra mindenképp azt mondom, hogy érdemes volt bejárni, prog1-prog2 szintén (mivel programozni egyáltalán nem tudtam).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#52) Psych0 válasza emvy (#50) üzenetére


Psych0
őstag

fizika 2 Orosszal pl
amúgy nyílván el lehet végezni mindent a kötelező minimum bejárással, de minek?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#53) emvy válasza FireKeeper (#51) üzenetére


emvy
nagyúr

Na, a matekban igazad van. En arra nem jartam be, de utolag sajnalom (foleg az A3-at).

Psycho: szerintem egyenfuggo, kinek milyen a tanulasi stilusa. En csak annyit mondtam, hogy a BME-VIK sem az az extrem nehez szak, tekintve hogy valojaban el lehetne vegezni feleannyi ido alatt is, ha tenyleg 100%-os erobedobassal tolna az ember, napi 8 oraban (ugyanakkor teny, hogy az egyetem pont tanulni tanit meg, es az elso egy-ket evben az ember meg nem annyira tudja, hogy hogy is kell azt).
A fizika volt a kedvenc targyaim egyike, ha valaki nem kedveli, akkor az lehet, hogy szivatos, csak en nagyon szerettem.

Hm, igazabol meg azt akarom mondani, hogy az alapkepzeses targyakat erdemes komolyan venni. En ezt elrontottam kicsit, bar nem buktam semmibol sem, de csomo dolgot nem tanultam meg / nem emlekszem ra, es ha megtanultam volna, akkor utolag tobb lehetosegem lett volna. Pl. a matek A2/A3-at nagyon erdemes jol tudni, mert az fog segiteni meno dolgokat csinalni szakiranyon. A masik fontos a programozas, az meg sokat szamit.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#54) Psych0 válasza emvy (#53) üzenetére


Psych0
őstag

Ez így igaz, szerintem az egész egyetem csupán arra való, hogy
1.bevágd a természettudományos alapokat, mert az a
"nyelve" a szakmának
2. átvedd a mérnöki szemléletet(nem tudod mindenről, hogy kell, de ha szükséged van rá, akkor baromigyorsan megtanulod)
3. nagy vonalakban átlásd a szakmád struktúráját

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#55) Иван


Иван
őstag

Kérnék egy modit, hogy zárják a topikot, mert megijesztetek.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#56) Ndruu válasza FireKeeper (#37) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

'01-'06-ig jártam oda. Szerettem, jó kis suli volt. OFF off.

Harrrr!!!!

(#57) blokad válasza Иван (#55) üzenetére


blokad
senior tag

Engem még így sem tud eljieszteni :), vagyis igyekszem nem megijedni és próbálkozok a maximumot nyújtani, hogy felvegyenek.

(#58) vans? válasza blokad (#57) üzenetére


vans?
őstag

Nem ahhoz kell a maximumot nyujtani... Az a legkonnyebb resz.

hábm bábm

(#59) FireKeeper válasza blokad (#57) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

bejutni nem művészet, benn maradni az.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [blokad:] BME
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.