Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Malacka, te vagy az?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) mjani1172 válasza Polarstar (#1) üzenetére


mjani1172
addikt

Látsz valami hasonlóságot? :F

(#3) juuzer


juuzer
addikt

Nekem tetszik. :D

Egyébként meg nekem ez jutott róla eszembe:

Buy Xbox Adaptive Controller - Microsoft Store en-CA

Vamos a la playa.

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az ott nem is a kamera, ezek mélynyomók. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#5) #95462144


#95462144
törölt tag

Akkor az infrás arcalapú feloldást kukázzák vajon? Eddig ugye az ment, hogy amiatt van főként az a nagy kapszula, mert tele van szenzorral.

(#6) helixP


helixP
nagyúr

Hát, ha ez megfelelő méretű szenzort / funkció fejlődést jelent, ám legyen. Talán ha átveszi más gyártó, használható is lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Aryon87 válasza #95462144 (#5) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt sajnalnam is, mert P40Pro-ban k.va jol mukodik az

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez most kamera, vagy valami radar kúp?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) roli543


roli543
őstag

Ha ez esetleg ilyen formában a boltokba kerül, nekem többet senki ne szidja az Apple-t ....

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Remelem a szenzor is jo nagy alatta, nyilvan nem. 😂

(#11) Aryon87 válasza hemaka (#10) üzenetére


Aryon87
félisten

1colos IMX800 lesz benne.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12) Polarstar válasza Aryon87 (#11) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Egy col??? Baszki!!! :Y
Az van a prémium kompaktomban. Csodákra képes - jó szoftverrel.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#13) Jozsist


Jozsist
csendes újonc

Ez egy szörny :(

(#14) Luck Dragon

Hát ez látványos és egyben merész .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) Aryon87 válasza Polarstar (#12) üzenetére


Aryon87
félisten

Durva lesz az biztos. És szerintem a 20x optikai zoomra is képes lesz a Pro+, míg a sima Pro megkapja a 10x optikait.. Valamivel agyon kell csapni a Samsungot... :))
Kár hogy nem tudok erre váltani idén...
Honor40 széria se lesz kispályás, ők a Canonnal társulhatnak.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16) hemaka válasza Aryon87 (#11) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az mar eleg jo meretben, kivancsi leszek mit hoznak ki belole.

(#17) helixP válasza Jozsist (#13) üzenetére


helixP
nagyúr

Function over design.

(#18) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Én épp tavaly gondolkodtam el rajta, hogy kamerás újdonságokon kívül miért is akarok állandóan telefont cserélni?
Nagyjából semmiért. Szóval vettem egy DSLR-t és így nem kell évente / kétévente 4-500 ezret kidobni telefonra. A DSLR meg 1000x jobb képet lő, mint bármelyik mobil.
Problem Solved. :D

(#19) helixP válasza <Lacy85> (#18) üzenetére


helixP
nagyúr

És mindig, minden körülmények között nálad van a zsebedben, és egyből tudod osztani a a képeket vele, stb.

Nekem is van DSLR-em, de mellette nem árt "kamerás mobil" is. Teljesen másra való, nem váltja ki egyik a másikat.

(#20) Aryon87 válasza <Lacy85> (#18) üzenetére


Aryon87
félisten

A gép egy céleszköz, ami kín is tud lenni ha olyan a téma és mellé még nehéz is (volt egy Nikon D3400 a Mate10Pro mellett, nem sokáig maradt a gép). Teló meg zsebben van, ami ma már inkább egy kompakt multimédiás eszköz, ami mindig a zsebben van, és bárhol bármikor tudod használni + nincs vele gond ha lemerül, mert van powerbank neki. Egy géppel ezt már nem oldod meg, kivéve ha van tartalék akku..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21) juuzer válasza Aryon87 (#20) üzenetére


juuzer
addikt

Hát azért nekem a D3100 lassan 8 évesen még mindig kibír egy komolyabb fotózós napot. Szóval ezzel vitatkoznék. Meg a képminőséggel is. :DD

Vamos a la playa.

(#22) helixP válasza juuzer (#21) üzenetére


helixP
nagyúr

Egyetértek, nem az üzemidővel van a gond, nem.az a hátránya, pláne, hogy az újabb MILC-eket lehet PowerBankkel tölteni.
Képminőséget meg ne is vegyük elő, nem lehet még csak egy 3100-t sem hasonlítani akármelyik telefonhoz.

[ Szerkesztve ]

(#23) <Lacy85> válasza Aryon87 (#20) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hobbi fotózásra bármelyik flagship megteszi az elmúlt ~2-3-4 évből. Szóval ha valamit gyors le kell fotózni, szerintem nem fog szar képet lőni a telefon. Komoly fotózásra meg továbbra sem alkalmas a mobil. A fizikát nem tudod átverni sajnos.
Akksival meg nem igazán van gond a fényképezőnél sem. Kb. 3-4 éves és simán lövök 1 töltéssel ~400 fotót.

(#24) juuzer válasza helixP (#22) üzenetére


juuzer
addikt

Nyilván nincs night mode meg kamu bokeh portrémód, cserébe te csinálod a night modeot poszt processingben meg van f1,8-cal fincsi és szép bokeh pl. egy 50mm-es obival. :D

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#25) helixP válasza juuzer (#24) üzenetére


helixP
nagyúr

Persze. De pl. van egy pici lányom, amikor megszületett, azt gondoltam, hogy szét fogom magamat fotózni a 35-össel, meg az 50-essel...
Egyszerűen nincs rá időm. Előszedni, állítgatni, letölteni, RAW-ból előhívni, utómunkázni. Mi9T-m egész jó munkát végez.

(#26) joey04


joey04
titán

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) Silenzio válasza Aryon87 (#20) üzenetére


Silenzio
addikt

Sony A6300-am kiválóan üzemel Powerbankről, amit az iPhone mellé vettem.

"A Huawei eddig is méretes főkamerát és ultraszéles szenzort használt, és ha mindkettő tovább növekedik, akkor egy nagyfelbontású főkamera akár egymaga letudhatja a komolyabb szintű előre történő zoomot" Nonszensz. Bone ezek szerint még nem hallott látószögről, gyújtótávolságról...

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#28) adlersson válasza <Lacy85> (#18) üzenetére


adlersson
aktív tag

"A DSLR meg 1000x jobb képet lő, mint bármelyik mobil." - Hogy mondhatsz ilyet¿ ;]

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#29) akaido válasza juuzer (#3) üzenetére


akaido
addikt


Nekem meg ez. :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#30) pusszycat válasza akaido (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen bili kékben még ez sem kéne. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#31) dz1989


dz1989
senior tag

Én meg arra leszek kíváncsi hogy vastagabb lesz-e mint a Panasonic CM1.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#32) <Lacy85> válasza adlersson (#28) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az igen. :DDD

(#33) akaido válasza pusszycat (#30) üzenetére


akaido
addikt

:)
A bili kéknél (és a Billéknél is) valahogy mindig be kell tojnom...a röhögéstől... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#34) juuzer válasza helixP (#25) üzenetére


juuzer
addikt

Nyilván gyereket én se fogok nagy géppel fotózni. Max ha mjuk egy szép portrét akarok róla csinálni a családi albumba. Bár szerintem már ott is elég jó az "AUTO" mód arra, hogy le tudd fotózni, amint épp a kertben rohangál vagy játszik. És akkor nem is kell RAW, meg utómunka max egy kis vágás.

De igen, erre egyébként egy telefon is elég jó már. Csak ahogy látom, sokan kevés pénzért várnak kiváló minőséget. Miközben a jó kamera mindig is a felső kategória kiváltsága lesz.

Vamos a la playa.

(#35) juuzer válasza akaido (#29) üzenetére


juuzer
addikt

True. :DDD

Vamos a la playa.

(#36) helixP válasza juuzer (#34) üzenetére


helixP
nagyúr

Második fele: true :)

Mondjuk az első is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) andor80 válasza juuzer (#21) üzenetére


andor80
senior tag

NEkd de a az emberek 99.9% nem te vagy.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#38) andor80 válasza juuzer (#24) üzenetére


andor80
senior tag

NEm kamu a bokeh.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#39) helixP válasza andor80 (#38) üzenetére


helixP
nagyúr

De.

(#40) juuzer válasza andor80 (#38) üzenetére


juuzer
addikt

De az. Amit a telefon rátol, annak a nagy része szoftveres. 28mm-es gyújtótávolságnál (asszem kb ennyi szokott lenni a telefonoknál) szerintem elég nehéz olyan bokeh-t csinálni szoftveres mókolás nélkül, mint amilyet te portré módban látsz.

Vamos a la playa.

(#41) juuzer válasza andor80 (#37) üzenetére


juuzer
addikt

Lehet, de ne akarjunk érteni akkor a fotózáshoz és ne beszéljünk hülyeségeket. :) A fizikát nem nagyon lehet megerőszakolni.

Vamos a la playa.

(#42) akaido válasza juuzer (#41) üzenetére


akaido
addikt

Azért - még így közel 59 évesen- is elgongolkodok, hogy a csini laboros Fizicha de Frances-en "erősz@kot" tegyek-é... :N

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#43) k-adi


k-adi
nagyúr

hova lett előlről a selfie-kapszula ??? mégse jó akkor?

(#44) Aryon87 válasza k-adi (#43) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig jo az, foleg a 3D azonositas miatt. Sajnalom hogy kiveszik..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45) k-adi válasza Aryon87 (#44) üzenetére


k-adi
nagyúr

hm, pedig ha igazak a render képek akkor valamiért mégis kiveszik (kétlem hogy abba a piciben lenne ez is belegyúrva).

na majd meglátjuk a véglegesben lesz-e kamerakapszula vagy hogy oldják meg a 3D-t.. aztán lehet húznak valami váratlant :D

[ Szerkesztve ]

(#46) Aryon87 válasza k-adi (#45) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, a render alapján a Samu féle lyuk lesz a fosféle arcfeloldással, ami gyenge fényben vagy sötétben egy nullát nem ér.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#47) k-adi válasza Aryon87 (#46) üzenetére


k-adi
nagyúr

szóval azt mondod a desing oltárán beáldozzák a funkcionalitást? szándékosan hátralépnek?

(#48) Aryon87 válasza k-adi (#47) üzenetére


Aryon87
félisten

Ugy tunik.. :(
Ugyis sokan fikaztak a kapszulat. Pedig a legjobb a funkcionalitasat nezve

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#49) 7Heads Drago válasza Aryon87 (#11) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.