Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) peter9228


peter9228
aktív tag

Nem akarok beleszólni de ha még nem történt meg a tranzakció én lehet nyitnék egy új bankszámlát ahol ingyenes az utalás, és ha nincs rá szükség meg is tudod egyből szüntetni az átutalás után. Macera, de 300k-t talán megér.

(#2) pengwin


pengwin
addikt

Szégyen, hogy ebben a válságban sem vagy hajlandó támogatni szegény éhező bankárokat!
Komolyan mondom, a magyar embereknek minden ingyen kéne! ( ;] )

De komolyan, én is a minap szembesültem hasonló övön aluli banki hozzáállással:
Édesanyámmal elmentem, mert szeretne egy új autót venni.
A pénze viszont még júliusig le van kötve, így az autó vételárának első részét én fizettem ki.
És a vérnyomásom rögtön felment 250-re, amikor megláttam, hogy az OTP bizonyos körülmények között közel 1,5%-os átutalási díjat számol fel belföldi forint átutalásokra.
Ha fel akarom venni a számlámon lévő pénzemet, akkor az is egy nagyon szép sarcot von maga után (kb. 0,5%).
És emellett is gyakorlatilag mindenért kő keményen megfizettetnek, a törvényben előrt havi két ingyenes kézpénzfelvételen kívül.

Komolyan motivál annyira a méreg, hogy elkezdtem gondolkodni, hogyan lehetne ezeket az élősködőket kiiktatni az életemből. A szolgáltatásaik drágák, a weboldaluk és mobilakalmazásuk ki tudja, mennyire biztonságos, és ha valamit el akarsz intézni bármelyik banknál, akkor úgy kell odamenned hozzájuk, hogy ellenségként kezeled őket.
Hirtelen nem is vagyok már annyira szkeptikus a bankmentes pénzügyi rendszereket építő kriptopénzekkel szemben...

Üdv, pengwin

(#3) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

biztos hogy egy ilyen ekcéma vagy milyen nevű cégre érdemes rábízni 22 milliót?
nem elég, hogy a "nagyok" pl. revolut, random zárol számlákat figyelmeztetésnek?

(#4) Krugszvele válasza pengwin (#2) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Itt a jó lehetőség, hogy lezárt az OTP számlát és nyiss egyet egy normális, nyugati szemléletű banknál!
Tedd meg, amíg dühös vagy, mert utána elszáll az ihlet és megint 10 évig szívat a bank a tízszeres díjaival.

Ha az emberek tudnának számolni és gondolkozni, akkor az OTP ügyfelek száma a legkevesebb lenne az országban.

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Régebben azt csináltam, hogy uncredit atm-ből felvettem kp-ban, másik bank kártyájával.
1 mFt-hoz kb 700-ért jutottam hozzá.
A hátránya, hogy a napi limit 1mFt.

Ha nem tudják elintézni az ő hibájukból, akkor annyival kevesebb jutalékot kell fizetni.

(#6) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Én úgy tudom van maximális díja az otp-nél az utalásért levonható összegnek, kb. 15000 forint.
Az alap folyószámlájuk nem drága, 400 forint havonta. Nyilván itt minden plusz, az utalási díjak, de én keveset utalok.
Egyébként katasztrofális az egész... Micike ügyintéző a Mócikát kérdezni, de az se tud sokkal többet, erre hívják a fiókvezetőt... TBSZ felmondás... hát nem két perc volt az se. Az appjuk is sz@r, mert ha utalsz, ki-be kell lépni újra, hogy mutassa az összeg változását. Természetesen nem pittyeg ingyen semmire, mint a revolut. Én is utálom őket, de nekem még mindig ez a legolcsóbb.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#7) nemlehet


nemlehet
őstag

Nem biztos hogy igaz ebben a szituációban, de én úgy vettem észre hogy ezek "hát ezt nem lehet" típusú kijelentések valójában 95%-ban az ügyintéző tudatlanságából vagy bénaságából adódnak.

Nem egyszer volt hogy bankban vagy mobilszolgáltatónál már fél órája ment a vita hogy ezt lehet-e majd megjött xyz az ebédszünetről és rábökött a monitoron hogy akkor ide kattints...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#8) Krugszvele válasza nemlehet (#7) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

egyébként meg egy kutya közönséges számlaszám.
Szerintem ott a hiba, hogy a legördülő menüből nem tudja kiválasztani micike a bankot és emiatt visszadobja.

(#9) kuntics válasza nemlehet (#7) üzenetére


kuntics
aktív tag

Csak 2 rövid sztori ehhez kapcsolódóan:

-otp bank,egy alszámlát akartam megszüntetni. Sorszám,majd kb másfél óra után odakerültem az ügyintézőhöz. Felvázolom a helyzetet,majd jött a válasz. Azt csak egy kolléganője tudja megoldani,átirányít oda. Újabb 1 óra pihi,majd sztori ismertetése,az előző ügyintézőssel kiegészítve. Kerek szemek, meg csodálkozás,mert ez első ügyintező is meg tudta volna oldani,de hát ez van. Nettó 2 perc érdemi munka mellé 2,5 óra időrablás

-erste bank, lakástakarékos kérdés. 4 éves szerződés,2 év után előre akartam hozni lakásvásárlás miatt. Első körben e-mail,ott jött is az infó,hogy megoldható,honlapjukon is hirdetik. Ezután bementem személyesen,ügyintéző nő szerint csak megszüntetni lehet a szerződést,előre hozni nem. Sem az e-mail,sem a saját honlapjuk hirdetése nem volt elég indok,hogy érdemben foglalkozzon az üggyel. Ott el is gondolkodtam a felmondással, ki tudja mit művelnek a pénzemmel ott bent :)

(#10) D1Rect válasza kuntics (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

A banki ügyintéző alig több mint egy betanított munka, csak meg van spékelve azzal, hogy mindent is rá kell sózni szegény ügyfélre aki bemerészkedik.

Most a takarékok összevonásával is voltak nagyon meredek történetek...
pl.: a hitelfelvétel elbírálása mint valami random generator ment. :D

(#11) muszurkefal


muszurkefal
aktív tag

Hát akkor fel lehetne nekik ajánlani, hogy szépen fizessék ki a különbözetet a szarakodás miatt, vagy pedig nincs üzlet.

Vagy intézzétek Bitcoinban, mint minden normális ember :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) Lenry


Lenry
félisten

nem faxmindegy nekik, hogy melyik banknál vagytok?
- itt a számlaszámom, abba a mezőbe tessék bepötyögni, aztán rábökni az utalás gombra. legyen tökmindegy magának, hogy utána mi lesz a lóvéval...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) bitpork válasza peter9228 (#1) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Tranzakciós illeték, és ha nincs legalább 6 hónap számlatörténet akkor a bank megszüntetéskor felszámolhat kezelési költséget sok-sok ezer forint értékben.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14) bitpork válasza Krugszvele (#3) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Euro milliókat mozgat ott céges ügyekben a barátom, már sok-sok éve.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15) bitpork válasza Victoryus (#6) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

10 milla mozgatása 70k jmf volt az otpnél.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Nem hiszem, hogy technikai oka van, sokkal inkább customer due diligence (biztos van valami magyar neve, most lusta vagyok ékesszólóan lefordítani). Lényegében gyanús az ügyintézőnek, hogy miért mozgatja valaki ezeket a pénzeket így a hagyományos banki rendszer helyett - régen kifejezetten a NAV inkasszó elkerülésére használták ezeket az számlákat, s azzal kapcsolatban meg nyilván nincsen jó tapasztalatuk. Készülj fel, hogy párszor még belefutsz hasonlóba.

(#17) nemlehet válasza Feketelaszlo (#16) üzenetére


nemlehet
őstag

Ez lehetséges de ilyenkor nem valami eljárás indul ellened vagy megellenőriz a NAV? Ugyan furcsa világban élünk, de ha valami gyanús az ügyintézőnek akkor abból nem következik hogy szemedbe hazudik hogy ezt nem lehet és ezzel le van zárva az ügy...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#18) Egon válasza Feketelaszlo (#16) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez azért nem valószínű, mert 2 milla kivét-betét felett ki kell tölteni a pénzmosás elleni adatlapot, ahol kb. az oltási bizonyítvány számodat meg a lábméretedet is meg kell adnod.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#19) Feketelaszlo válasza nemlehet (#17) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

S tulajdonképpen semmi sem zárja ki, hogy ezzel beindult a háttérben egy széles körűbb ügyfél átvilágítás (akár az Akcentánál akár az OTP-nél) a NAV meg majd a sarokból figyeli szépen, hogy be lesz-e fizetve az adócska.

(#20) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Akkor valószínűleg az én szegénységi bizonyítványom, hogy nem ismerem, elnézést kérek.

(#21) Freiherr


Freiherr
őstag

1.3 millió jutalék egy 22 milliós lakás eladása után? :Y Ami egy átlagos panel ára egy vidéki városban, semmi extra.
Ok, rohadtak a bankok a 300 k-s lerablás miatt, na de kérem... ebben az esetben szerintem az ingatlanos a nagyobb rabló féreg.
Fasza országban élünk, ezért érdemes gályázni.

XXX

(#22) D1Rect válasza Freiherr (#21) üzenetére


D1Rect
félisten

A rablóláncok dolgoznak ilyen jutalékkal, normális ingatlanos ~2% körül.

(#23) bitpork válasza Freiherr (#21) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

22 a hitel. Az előleg még 5 :) MOD jah és ők fizetik az ügyvédet is.

(#16) Feketelaszlo: a banki ügyintéző meg nem tagadhat törvényes dolgot, max kérhet be igazolást. Amit fel is ajánlottunk de a megnézése nélkül nem-et mondtak rá. Holnap megyek fogyvédelemhez és felnyomom mind a két helyet.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#24) peter9228 válasza bitpork (#13) üzenetére


peter9228
aktív tag

A kezelési költségről nem tudok, nem szüntettem meg 6 hónapon belül, de van olyan számla ahol a tranzakciós illetéket a bank állja, nekem így teljesen ingyen van az utalás. [link]

(#25) bitpork válasza peter9228 (#24) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez nem a mi döntésünk - mármint a bank. OTPS a srác és ott van a hitele is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#26) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem derül ki, hogy akkor most ki ad el, ki vesz? Mi a baja az OTP-nek? Nem tiszta a szöveg alapján, hogy ki utal kinek.

Amúgy inkább az a gond, hogy azt egy mezei ügyintéző nem döntheti el, hogy egy teljesen ismeretlen valamire utal-e. (Kérdés, ilyenkor miért nem eszkalálja felfelé a dolgot? Mert ezekre a helyzetekre előbb-utóbb kell majd megoldás a banknak is.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#27) bitpork válasza hcl (#26) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mi eladók. És pontosan ez a kérdés!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez a 300k hogy jött ki neked amúgy? 150k-t írtál/tranzakció (ez eleve furcsa nekem, ennyire magasan maximálják az utalási jutalékot? Az én meg nem nevezett pénzintézetemnél azért jóval barátságosabb a dolog...), hogy jön ki a két tranzakció eladóként? Lehet, hogy neked egyértelmű, de nekem nem adja ki a matek. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#29) bitpork válasza bLaCkDoGoNe (#28) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Egyszerű pedig, elég az hozzá h az eladott helyébe megvásárolandó lakás vevője annyit kérjen h kp-ban fizess. És a mostani ár fele elmegy a már lekötöttre (ahonnan tudjuk h a felvétel díja 10 milliónál 70k) és mivel a maradékot is lakásra akarjuk költeni már nincs messze a rossz forgatókönyv. Mi az Unicreditnál vagyunk. Negyedévente csak a számlafenntartás(2 számla) 28k huf. A többit a fantáziádra bízom :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#30) bLaCkDoGoNe válasza bitpork (#29) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, ez így tényleg egyszerű, csak a bejegyzésből ezek az infók hiányoztak, úgyhogy nem tudtam összerakni. :)
Így már értem.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#31) bitpork válasza bLaCkDoGoNe (#30) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az a baj h egyre többen vannak akik megint a kp felé mennek. Múlt héten halt meg nagybátyám. Elmentem a temetkezési vállalkozóhoz, mindent lebeszéltünk a végén kértem számlaszámot. Erre közölték hogy csak kp.

MOD

De ha csak teszem azt 50k lenne az utalás , miért kényszerít rám valamit a bármely harmadik fél ami nekem veszteséget okoz, nem akarom és van megoldás ami legális?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#32) bLaCkDoGoNe válasza bitpork (#31) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Részvétem. :(
Ezt a csak kp. dolgot nem is értem; temetéskor utalással történő fizetést amúgy én még nem láttam (sajnos részt vettem már én is néhány intézésében), viszont bankkártyával minden esetben lehetett fizetni – igaz, hogy az én tapasztalatom csak a BTI-re korlátozódik, vállalkozókkal nem tudom, hogy mi a helyzet, de már csak az összegek nagysága miatt célszerű készpénzmentes megoldást használni.

"De ha csak teszem azt 50k lenne az utalás , miért kényszerít rám valamit a bármely harmadik fél ami nekem veszteséget okoz, nem akarom és van megoldás ami legális?"

Ebben teljesen igazad van, valószínűleg kellően lusták/inkompetensek ahhoz, hogy kitalálják a megoldást, ezért reflexből rávágják, hogy "ja, hát azt nem lehet!".

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#33) bitpork válasza bLaCkDoGoNe (#32) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kártya? Az ember tollal ikszelgetett egy fénymásolt papírt és megkérdezte hogy akarunk -e újságban gyászjelentést megjelentetni. Komolyan azt hittem hogy nem ebben az országban élek. Mindemellett minden amit vállaltak korrektül megtörtént uh végül panaszra nincs okom.
Talán csak a bank kapcsán jegyezhető meg h a kártya limit 150k. A bankbe nem lehet bemenni csak annyian ahány intéző van. A netbankból kivették a limitállítási opciót így két napot kellett automatáznom és sorba állnom hogy a temetés árát kpban tudjam átadni a vállalkozónak. 2020, Magyarország.

MOD

Köszönöm szépen, sajnos nem álltunk olyan közel egymáshoz amennyire családtagként indokolt lett volna!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34) bLaCkDoGoNe válasza bitpork (#33) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

"A netbankból kivették a limitállítási opciót így két napot kellett automatáznom és sorba állnom hogy a temetés árát kpban tudjam átadni a vállalkozónak. 2020, Magyarország."

Elképzelni nem tudom, hogy ez a lépés ki szerint jó ötlet. :F

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#35) bitpork válasza bLaCkDoGoNe (#34) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

De ami nagyon feltolta bennem az ideget h nem emlékszem értesítésre h nem van már állítás netbankon keresztül. A fiókban bezzeg minden megy azzonvástlegott - csak hát ott az ügyintézőnek van költsége.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#36) Pttypang


Pttypang
veterán

A kedvenc otp-s pillanatom az elso LTP lejartakor volt, par eve. Aprosagokra akartam elkolteni, vegul lett ebbol bejarati ajto, konyhaablak csere.

300k koruli osszeg, de az ugyintezo a hely otp fiokban nem tudta elmondani, hogy mire lehet elkolteni.
"Beepitett dolgok, illetve anyagszamla, szakmunka" volt a harom huzo fogalom.

A "konyhaszekreny beleszamit-e?" es hasonlo keresztkerdeseimre csak mutatta a ket kezet, hogy neki aztan fogalma sincs, szerinte teljesen egyertelmu a leiras, ne akadekoskodjak.

A rutinosabb szomszed kolleganojehez iranyitottam, hogy ugyan azert fejtse mar ki nekem, mert a "beadom a szamlat, aztan vagy elfogadjak, vagy nem" megoldas nekem nem tunik a legjobbnak.

Nem tudtak valaszolni, se barmilyen listara ramutatni, a benyujtott szamlak alapjan "eldontik".

Igy a tervezett konyhaszekreny csere es burkolatvaltas helyett az ismerosok altal megerositett, fixen elfogadott ablak es ajto csere mellett maradtam, de az osszeg apro volt a frusztraciohoz kepest...

Azota inkabb korbekerdezek rutinos ismerosoket...

Everybody lies.

(#37) Lenry válasza Pttypang (#36) üzenetére


Lenry
félisten

neki aztan fogalma sincs, szerinte teljesen egyertelmu a leiras

ez a mondat. ez annyira szép :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) bitpork válasza Pttypang (#36) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondjuk én a bankokra alapból haragszok. Azért vámolnak hogy a saját pénzemhez hozzáférjek és azzal azt csináljak amit akarok. Szerintem ez gennyes dolog. A te történeted is jól rávilágít: majd ők eldöntik te mire fordíthatod a saját spórolt pénzed...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#39) stickermajom válasza Pttypang (#36) üzenetére


stickermajom
addikt

Fiókos Mancikákat azóta kerülöm, mióta az egyik egy kérdésem miatt felhívta a saját ügyfélszolgálatukat és 5 percet üldögélt a sorára várva, mintha alapból én hívtam volna őket..
A telefonos ügyfélszolgálaton képzettebb emberek ülnek, több jogosultsággal, a vonal is rögzített, így a minőségbiztosítás is adott.

[ Szerkesztve ]

(#40) Pttypang válasza bitpork (#38) üzenetére


Pttypang
veterán

Itt az allami 30%-os tamogatas miatt volt elvileg megkotve, mire koltheted a penzt, de nyilvan mindenki szerez szamlakat mashonnan es megoldja. En voltam az egyetlen idiota, aki elsore rendesen akarta csinalni, de aztan megoldottam termeszetesen...

(#39) stickermajom
De en a bankfiok mellett lakok. Remenykedtem? Azota nem voltam ott :)

Everybody lies.

(#41) asdf_ válasza bitpork (#31) üzenetére


asdf_
veterán

Ezt a csak kp-s részt azért nem értem, mert temetkezési vállakozómál ezermillió százalék, hogy készül számla, hiszen a hagyatéki tárgyaláson ezt lobogtatja majd a temettető, hogy kéretk elszámolni az örökség kapcsán. Vállalkozást meg ugye nem lehet nyitni bankszámla nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#42) bitpork válasza asdf_ (#41) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Pedig ez történt. Nekem is egyszerűbb lett volna.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#43) hellomi válasza D1Rect (#22) üzenetére


hellomi
tag

Az a cég, ahol én dolgozok, 3.4-4% között dolgozik.
Ebből az összegből az én részem, mint értékesítőé 35%.
Pl.: 20M lakás, átlagos 3.6%-os jutalékkal 720.000Ft, amiből én, mint értékesítő kapok 252.000Ft-ot.
A fennmaradó részből a cég fizeti az irodák fenntartását(3db elég nagy iroda), a hirdetéseket, a hirdetések kiemelését, a molinókat, táblákat, számítógépeket, nyomtatókat, ügyvédeket, könyvelőt, reklámköltséget, adókat, stb.

Az én részemből fizetem az adókat(mint egyszemélyes Kft. dolgozok, tehát iparűzési adóval együtt 11.8% minden bevétel után, plusz a nyereségem után még osztalékra is fizetek, plusz TB, nyugdíjjárulék, stb, telefonszámla, üzemanyag a rengeteg utánajárás miatt, onnan indulok, hogyha van egy átlagos hónapban 600.000Ft jutalékom, abból a végén nekem marad kb 240.000Ft).

Most hogyha ez nem 3.4-4% között lenne, hanem 2%, tehát a felére esne le, akkor kb havi 120.000Ft-ot tudnék keresni. Heti 60-70 óra munkával. Azért köszönöm szépen, inkább elmennék utcaseprőnek. :U

Ráadásul akármelyik nagyobb multi, vagy hazai nagy cég, amelyik értékesítőt, salesest alkalmaz, kb egyik se ad 150-200 fölötti nettó alapbért, ahhoz hogy elérj egy 300 körüli, vagy afeletti nettót jutalékkal együtt, el kell, hogy teljen 1-2 év, úgy, hogy minimum heti 60 órát dolgozol és annyit vezetsz, hogy belebolondulsz. Már amelyik cég ad autót és fizeti az üzemanyagot. Mostanában egyre több cég várja el, hogy saját autóddal dolgozz, és csak üzemanyagot fizet NAV norma szerint. Se kopás, se gumizás, se olajcsere, semmi, úgy, hogy heti 1500-2000km-t elvárják, hogy menj az autóddal.
Szánalmas. :(

ASUS ROG B450-F Strix | AMD Ryzen 7 5700G | Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR4 | eVGA RTX 2080 Super XC | Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair RM750x | NZXT H510i White | ID Cooling SE-224-XT White | Samsung CHG90 49" | Apple Macbook Air M1 |

(#44) asdf_ válasza bitpork (#42) üzenetére


asdf_
veterán

Mondjuk egy dolgot tudok elképzelni, ha inkasszó van a számlán, akkor tényleg nem akarhatják az utalást :D

(#45) bitpork válasza asdf_ (#44) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

De már évek óta 200k felett aznap be kell fizetni a bankbe, nem?! :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#46) asdf_ válasza bitpork (#45) üzenetére


asdf_
veterán

Nem, az már nem él régóta, ha jól rémlik, most nincs limitje a házipénztárnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.