Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) dabadab válasza Gergő_ (#148) üzenetére


dabadab
titán

Most akkor mit is sikerult bebizonyitanod? Kb azt, amit eddig is mondtam: a tiomerzal etilhigannya bomlik a szervezetben es pikk-pakk kiurul, valamint, hogy az altalad linkelt cikkbol idezzek: "a higanytartalom nagyon alacsony és nincs semmilyen bizonyíték arra vonatkozóan, hogy egészségkárosodást okozna".

Az influenzahoz kapcsolod GBS-rol meg itt ertekeznek: Guillain-Barre syndrome and influenza virus infection

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#152) Gergő_ válasza dabadab (#151) üzenetére


Gergő_
őstag

bizonyítani semmit sem szerettem volna és meggyőzni sem szeretnék senkit hogy ne oltassa be magát, mivel ennek is van kockázata
itt pusztán a saját véleményem írom le, én miért nem oltatom be magam

Itt elég durva dolgok szerepelnek Wikipedia
az anyag felezési ideje a szervezetben 14-18 nap, persze ezt évente pótolni kell

(#153) dabadab válasza Gergő_ (#152) üzenetére


dabadab
titán

"bizonyítani semmit sem szerettem volna"

Ennek ellenere valamit azert sikerult: azt, hogy semmi alapja nincs annak az allitasodnak, hogy bizonyitottak volna barmi kapcsolatot a tiomerzal es az autizmus kozott.

"Itt elég durva dolgok szerepelnek"

Igen, peldaul az, hogy ha valaki ahelyett, hogy beadatna az oltast, inkabb megiszik belole ugy 100 adagot (oralisan 75 mg/kg a tiomerzan LD50-e), az abba siman belehalhat.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#154) Magnum_


Magnum_
nagyúr

köszönöm nektek, hogy az ebéd szünet utáni, "mielőttvisszarázódnékamunkéba" perceimet feldobtátok. :DDD :)) jó volt szemezgetni a kommentek közül :D látom, páran unatkoztok :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#155) Vakegérke válasza dabadab (#109) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit mondjak, van köztünk némi különbség.

Bizonygatod, hogy milyen fájintos a vakcina. Lehet, hogy igazad van. Nem értek hozzá, érdemben nem tudok vitatkozni.
Én a saját példámat hoztam fel. Elmondtam, hogy a természet patikájából merítek, idáig meggyőző sikerrel. Azt viszont egy szóval sem mondtam, hogy mindenki *****, aki nem így gondolkodik.

Bár kissé erősen fogalmazol, továbbra is tisztellek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#156) Dany007 válasza Vakegérke (#155) üzenetére


Dany007
veterán

Az én fogamon segíts a természet praktikáival! :O
De sajna ezt a fog alatti gennyesedést nem lehet másképp kikezelni, csak gyökérkezeléssel, vagy húzással...
Tudom, már késő bánat, én hibám... De ezen se képes a házi praktika segíteni... =/

(#157) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Hannibal ad portas

A kolléganőm iskolás gyermeke elkapta a hétvégén. Most kezdjek el aggódni?

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#158) Vakegérke válasza Dany007 (#156) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak családtagjaimnak adok tanácsot. Tényleg sajnálom...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#159) Huma válasza Vakegérke (#158) üzenetére


Huma
addikt

Miért csak nekik?
Ha tudsz segíteni másoknak akkor mi tart vissza?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#160) tibi666 válasza Huma (#159) üzenetére


tibi666
senior tag

inkább kiszedtem...

[ Szerkesztve ]

(#161) kolakola válasza Huma (#159) üzenetére


kolakola
tag

Vajon mi? ;]

(#162) Chaser válasza Racecam (#144) üzenetére


Chaser
titán

De van aki mer, meg is van az eredménye:D ;) Küldtem pü-t, kár volt ha még annyit se tudtál írni, hogy megkaptad...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#163) Vakegérke válasza Huma (#159) üzenetére


Vakegérke
veterán

A helyzet egyszerű. Adott szavam köt.

Régen segítettem kérés nélkül is. Bár nem voltam erőszakos, tolakodónak tartottak. Haggyámán a hülyeségeddel...
Utána csak annak segítettem, aki kérte. Mikor felsoroltam a keverék alkotóit, sokan fanyalogtak. Hú, az keserű, az meg savanyú, az meg büdös, és különben is mászkálni kell utána, meg drága, vedd meg, keverd össze, aztán kifizetem. Volt, hogy ráfizettem, kidobott pénznek bizonyult.
A kaput az tette be, hogy egy illető nagyon lebarmolt, mert bár elismerte, hogy jobban van, szerinte nem hat a keverék, és nézzem hülyének a vajákos öreganyámat. Hozzá kell tenni, hogy nem mindent vett meg a keverékhez, ráadásul ivott, holott figyelmeztettem, hogy nem szabad.
Keserű percemben úgy éreztem, hogy nem szabad senkinek sem segíteni. Megfogadtam, hogy soha az életben senki nem kap tőlem "receptet", csak azok, akikkel vérségi kötelékben vagyok.
Szavam "szent", nem szeghetem meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#164) Huma válasza Vakegérke (#163) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem azért mert van pár hülye ember még nem kell mindenkitől elfordulni. Hidd el hogy sok ember örülne a segítségednek és nem lenne olyan pofátlan mint az általad felsoroltak.
De mindegy. Én nem akarok semmit tőled. Csak megkérdeztem.

Irritálni szokott mikor az egyik ember nem segít a másiknak mikor meglenne rá a lehetősége és semmibe sem kerülne neki. Sok ilyen van. (Azután amit írtál már nem gondolom hogy te is ilyen lennél)
Persze megértem a te álláspontodat még ha nem is értek vele teljesen egyet. Nem is a te "fajtádra" gondoltam. Hanem azokra akik egy fűszálat nem tennének keresztbe a másikért ha az nem jár neki valamilyen haszonnal.

De asszem nagyon elkanyarodtam a témától.

Hogy on is legyek. Én tuti nem oltatom be magam. Ez az influenza sem tűnik vészesebbnek a többinél. Ha elkapom, kiheverem. Ennyi. Amúgy meg nem szoktam beteg lenni. Sok influenzát átéltem már és még sosem volt olyan hogy pár napnál tovább rosszul lettem volna. Lázam meg már kb 10 éve nem volt.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.