Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kolakola válasza Tim82 (#99) üzenetére


kolakola
tag

Nem paráztatom a népet, előbb írtam, hogy mi is beolttattuk magunkat, mert babát várunk, de ettől függetlenül én az összeesküvés elmélet, és a pénzhajhászás szagát érzem a levegőben. Ha nem a gyógyszergyátók, akkor az állam részéről.
:R

(#102) kolakola válasza emvy (#100) üzenetére


kolakola
tag

A parlamentben lévő képviselők, és a gyógyszergyártók, nagyiparosok, mind-mind egy osztályba tartoznak, a tőkésekébe. Ez a stratégiájuk arra vonatkozóan, hogy biztosan elkeljen a legyártott mennyiség.

Ha én gyártanék valamit, és kötelezővé tudnám tenni, az lenne a legnagyobb biznisz. Lásd hagyományos izzó vs. kompakt fénycső. Ha a kompakt fénycső annyival jobb lenne, már régen a nagy többség átállt volna rá. Ugyanúgy menne a dolog, mint a számítástechnikában. De nem álltak át, így meg kell tiltani, kvázi kötelezővé tenni, pedig nem jobb.

(#103) bullseye


bullseye
addikt

imádom ezt a rendszert

eleinte ment a sírás, hogy nincs vakcina, aztán azért, hogy nem lesz időben elég belőle. Most meg azért, mert nem tesztelték 15 évig?

őszintén remélem, hogy a hosszútávú hatások miatt aggódók nem dohányoznak, nem használnak mikrót, vagy mobilt, vagy bármilyen gyógyszert, amit kevesebb, mint 10 éve dobtak piacra, génkezelt élelmiszert, vegykezelt élelmiszert, stb. stb.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#104) dabadab válasza Vakegérke (#97) üzenetére


dabadab
titán

"A lakosság töredéke kapja el a kórságot."

A te kedvedért n+1. alkalommal is álljon itt: a pandémiás járványok (mint ez a mostani H1N1 is) abban különböznek a sima járványoktól, hogy ezeket gyakorlatilag mindenki elkapja.

DRM is theft

(#105) bullseye válasza dabadab (#104) üzenetére


bullseye
addikt

De nem érted, hogy ő nem kapja el?
Ő egészséges, mert egészségesen él. Ha meg mégis elkapná, majd természetes anyagokkal megoldja, ozt jó neki.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#106) Vakegérke válasza bullseye (#105) üzenetére


Vakegérke
veterán

Immunrendszerem kipróbált, jól működik. :K

Nem élek egészségesen, hiszen dohányzom. Viszont nem kapok el egy füttyre mindenféle kórságot. Ha mégis, akkor a természet patikájához fordulok.
Bevált, hiszek a növények gyógyító hatásában. Természetesen abban is hiszek, hogy a gyógyító erő bennem van, így semmi szükségem mesterséges izékre.

A hit hegyeket mozgat meg.
Ugyan nem ide tartozik, de van egy mondás: mérget vehetsz rá.
Tudomásom szerint anno a közösség minden tagja mérgező izét evett, ha nem volt kideríthető, hogy ki a gyilkos. Nos, a bűnös meghalt, a többiek nem, hiszen tisztán tudták, hogy ártatlanok. Hittek.

Tárgyilagosan.
Hányadik mutációnál tart ez a fránya H1N1? Komolyan hihető, hogy az első változatra (túl gyorsan) kikísérletezett vakcina hatásos?

Nem érdekel. Engem ne szurkáljon senki. Megmaradok nagyanyám boszorkány módszereinél, amelyek őt, és engem igazolnak.
Száj- és körömfájás, csirkeinfluenza, sertésinfluenza lepereg rólam.

Szerk.
dabadab: Gyakorlatilag mindenki elkapja, meglehet. Ám ha figyelembe vesszük a beoltottak, és az áldozatok számát, egyértelművé válik, hogy korántsem olyan tragikus a helyzet, mint ahogy azt az érdekeltek beállítani próbálják.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#107) dabadab válasza Vakegérke (#106) üzenetére


dabadab
titán

"Ám ha figyelembe vesszük a beoltottak, és az áldozatok számát"

Akkor teljesen falsul számolunk. Mert nem csak az a baj, ha meghal valaki, hanem az is, ha otthoni fekszik magas lázzal. (Legalábbis nekem nem tartozik a hobbijaim közé az influenzásnak levés.)

Amúgy meg nyugodtan írhattad volna azt is, hogy "TUDATLAN AKAROK MARADNI", sokkal jobban kifejezte volna azt, hogy mire vágysz és nem kellett volna olyan feltételezésekbe bocsátkozni, amiknek a cáfolata úgy három hozzászólással előbb hangzott el.

DRM is theft

(#108) Vakegérke válasza dabadab (#107) üzenetére


Vakegérke
veterán

TUDATLAN AKAROK MARADNI!!!
Most jó?

Nem érdekel az orvostudomány által jó pénzért (túl hamar, mondhatnám tesztelés nélkül) kibocsájtott vakcina, nem érdekelnek a statisztikák.
Hány halottunk is van? Ha jól tudom, akkor nyolc. Ebből mennyi az, aki valósan a járvány áldozata? Ugyanis más dolog az, ha "tiszta" szervezet adja fel a szolgálatot, mint az, ha betegséggel terhelt.

Megmaradok a tudatlanság szintjén. Nem lobogtatom büszkén a kalapom, hiszen nincs is. Ám igazam bizonyítja, hogy éltem, élek, és élni is fogok még addig, ameddig az Úr megengedi.

Megmaradok sámán őseim hagyatékánál, megmaradok boszorkány nagyanyám rám hagyott tudásánál.
Nincs nagyobb gyógyító erő a világon, mint a szerényen nyíló virág, nincs erősebb gyógyító hatalom, mint a természet által adott kincs.

Én is rosszul vagyok néha, nekem is van hányingerem néha, nekem is megy a hasam néha. Belefér egy élet évtizedekkel mérhető távlatába. Két markomat össze tudom zárni, ha érzékeltetni akarom, hogy mennyi gyógyszert nyeltem le életemben.

Fetrengtem már az ágyamon kínok közt, és azt hittem, hogy itt a vég. Feleségem orvost akart hívni, nem engedtem meg neki. Ha segíteni akar, akkor főzzön nekem "x" teát. Megtette, ma is élek.

Fűben-fában orvosság.
Rugalmas vagyok, de jelenleg keményebb, mint az acél. Nem engedek az igazamból.
Én, "első" Vakegérke nem vagyok hajlandó megengedni, hogy teszteletlen akármit oltsanak belém.
Én, "első" Vakegérke tisztelem az orvosokat, de csak akkor lásson bármelyik, amikor a halálom beálltát megállapítja.
Én, "első" Vakegérke megmaradok őseim, boszorkány nagyanyám, a természet hagyatékánál.

Amit én tudok, azt nagyanyámtól tudom, és ő is megörökölte tudását felmenőitől. Halálában is jobban hiszek neki, mint a mesterséges módszereknek.

Tudatlan akarok maradni.
Pont.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#109) dabadab válasza Vakegérke (#108) üzenetére


dabadab
titán

Blablabla. Persze, hogy élsz, mert ha nem élnél, akkor nem forumoznál. Nemrég temettünk el egy nőt, ma is élhetne, ha nem ezt a szarságot nyomja mint te, és nem vmi idióta természetgyógyásszal kúráltatja a mellrákját.

"Ugyanis más dolog az, ha "tiszta" szervezet adja fel a szolgálatot, mint az, ha betegséggel terhelt."

Kár volt az első és utolsó soron kívül mást leírni, mert csak a marhaság csöpög belőle.
Konkrétan a H1N1 esetében az immuntúlreakció is halálos lehet, az meg határozottan fiatal, egészséges embereknél jön elő. Ha egyszer meg akarsz maradni a sötétben, akkor ne is próbálj meg úgy csinálni, mint ha nem ott lennél.

"Amit én tudok, azt nagyanyámtól tudom, és ő is megörökölte tudását felmenőitől."

Akiknek halomra pusztultak a csecsemői meg gyerekei, többek közt olyan betegségekben, amik mára eltűntek a világból, hála a védőoltásoknak. Hajrá.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#110) kolakola válasza Vakegérke (#108) üzenetére


kolakola
tag

Kérlek ne vedd támadásnak, de ha minden területen a nagyanyáink lehetőségeit/tudását/technikai felkészültségét alkalmaznánk, akkor most egy palatáblát dobálnánk egymás felé a krétával ráírt üzenetekkel.

(#111) Cthulhu Dawn válasza Rive (#94) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Aha, kár, hogy csak addig olvastad el a hozzászólásom, hogy beletudjál kötni. Én egy tényt közöltem, ezt a 1976-os sertésinfluenzát és az oltóanyagának "csődjét" mindenki elismeri, ott, akkor az USA-ban igenis többen haltak meg a vakcina által, mint az influenza miatt, ez tény. Egy szóval nem mondtam, hogy most többen fognak meghalni a mostani vakcina által okozott/okozhatott szövődmények miatt, csak azt, hogy nem tudni hosszútávon lesz-e ennek mellékhatása, mert ezalatt az 1-2 hónap alatt kb. így működhetett a tesztelés:
"-Beadtuk xx embernek?
-Beadtuk xx embernek.
-Van bajuk, panaszuk?
-Nincs bajuk, panaszuk.
-Remek ,mehet a millióknak."
Vagy javíts ki ha tévedek és elég volt ez az 1-2 hónap arra, hogy megnézzék 1 év múlva lesz-e x betegségben szenvedőnek vagy éppen egészséges embernek bármilyen, a vakcina által okozott szövődményes betegsége. Persze lehet nem lesz, de rohadtul nem tudni. Egy influenzát könnyebb kezelni, mint egy idegrendszeri betegséget.
bullseye: Azért a mikró, mobil szerintem eléggé más téma mint egy orvosság.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#112) bullseye válasza dabadab (#109) üzenetére


bullseye
addikt

abban igaza van, hogy egy igazán jó természetgyógyász sok mindent megoldhat. A baj csak az, hogy minden igazán jóra jut párezer gyenge/szélhámos. Orvosoknál azért van némi vizsga, meg számonkérhetőek a későbbiekben is...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#113) dabadab válasza Cthulhu Dawn (#111) üzenetére


dabadab
titán

"Egy influenzát könnyebb kezelni, mint egy idegrendszeri betegséget."

Az influenza kb negyvenszer akkora eséllyel okoz Guillain-Barrét, mint az ismert oltások.
Ennyit erről.
Ja, meg arról sincsen ám túl sok adatunk, hogy a mostani H1N1-nek milyen hosszú távú hatásai vagy szövődményei lennének, szóval ez az érv - miszerint ennek a konkrét oltásnak a hosszútávó hatásairól sincs semmi - abszolút semmit nem nyom a latban, mert a másik oldalon is ott van (a harmadik oldal - én nem kapom el, mert erős az immunrendszerem, bebebeee - meg nem valós lehetőség). Viszont persze influenzaoltások léteznek ezer éve, a Fluval-P ezektől igazán nem különbözik, azokról meg tudjuk, hogy nem igazán problémások - sokkal, de sokkal kevésbé, mint az influenza maga.

DRM is theft

(#114) Cthulhu Dawn válasza dabadab (#113) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Akkor itt le is zárhatjuk a vitát, mindketten megdöglünk, te a vakcina miatt én a H1N1 miatt, ennyi.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#115) dabadab válasza Cthulhu Dawn (#114) üzenetére


dabadab
titán

A fenéket. Az oltásba még nem halt bele senki, ellentétben az influenzával, de mondjuk erre ott sincs túl nagy esély, lázra, meg egyéb kellemetlen dolgokra viszont igen. Ugyanis a világ nem ilyen bináris, hogy meghalunk - rossz, nem halunk meg - jó.

Ja, és ha úgy érzed, hogy kifogytál az érvekből és rájöttél, hogy a pozíciód nem nagyon tartható, azt is bevallhatod ám.

DRM is theft

(#116) Cthulhu Dawn válasza dabadab (#115) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Csak annyit tudok mondani mint eddig. Gyakorlatilag alig tesztelték a vakcinát, így egyáltalán nem mondható biztonságosnak, ennyi. A H1N1-be már tényleg haltak meg emberek, az oltóanyag miatt még nem, ennyi. Szövődmények még mindig lehetnek a vakcina miatt ugyanis az oltás jó ha 2 hónapja létezik, majd kiderül élesben aminek a tesztekben kellett volna, ennyi.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#117) dabadab válasza Cthulhu Dawn (#116) üzenetére


dabadab
titán

"Gyakorlatilag alig tesztelték a vakcinát, így egyáltalán nem mondható biztonságosnak, ennyi."

Ez így, ebben a formában egyáltalán nem igaz.
De ha gondolod, ismételd el. bár attól se lesz igazabb.

Továbbra is lehet választani az igazoltan problémás fertőzés meg a legjobb tudásunk szerint ártalmatlan oltás között.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#118) Gergő_ válasza dabadab (#117) üzenetére


Gergő_
őstag

Szerinted( saját véleményed) mekkora minta kell a teszteléshez?
Mert amiket itt írnak hogy 100 ember körüli a minta... Én ezt kicsit keveslem, bár ennek is megvan az oka. Talán 10000 embernek nem tudnák befogni a .... :D

(#119) Cthulhu Dawn válasza dabadab (#117) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Jó, bocs, nem tudtam, hogy <2 hónapnyi tesztelés után egy vadi új oltóanyag szuperártalmatlanbiztonságosnak mondható. Ahhoz nagyon bele kéne trafálni.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#120) dabadab válasza Gergő_ (#118) üzenetére


dabadab
titán

"Mert amiket itt írnak hogy 100 ember körüli a minta... Én ezt kicsit keveslem"

Én 350 fő körüli mintáról tudok, ez szerintem teljesen normális méret.

Az a baj, hogy itt a legtöbben amerikai B filmekből szerzik az orvosi és járványügyi ismereteiket, az meg nem túl nagy segítség a valós világban.

Cthulhu Dawn: azt ugye vágod, hogy itt nem valami vadiúj technológiát fejlesztettek ki sebtiben, hanem pont ugyanazt a technológiát alkalmazzák, amit más vírusok esetén is? Csak segítségképpen: a döglött vírusokat leszámítva a Fluval-P-ben pontosan ugyanazok a segédanyagok (alumínium-klorid-hexahidrát, trinátrium-foszfát-dodekahidrát, kálium-klorid, tiomerzál, dinátriumhidrogén-foszfát-dihidrát, kálium-dihidrogén-foszfát, nátrium-klorid) vannak, mint a szokásos, szezonális influenza elleni Fluval AB-ben.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#121) bullseye


bullseye
addikt

asszem én is elkezdek vakcinát fejleszteni. 100% százalékban hatékony, hosszútávú hatásra is tesztelt, teljesen biztonságos oltás lesz. Csak előrendeléssel lesz kapható, 1-2 hónapig (nehogy több legyen, mint ahányan oltást akarnak, és ezért belémkössenek), 10000 forintért.
Nagyjából 2015 elejére lesz kész, aki akkor még a mostani H1N1 variációban szemved az kérheti beadását telephelyemen.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#122) Cthulhu Dawn válasza dabadab (#120) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Igen, vágom...attól még ugyanott tartunk.
bullseye: Én is kifejlesztek egyet, majd 1 hónap teszt után adom a tömegnek, akiknek meg fél/1/2 év után valami szövődményes betegsége lesz az így járt (nem mindenkinek). Most nem azt mondom, hogy 10 évig teszteljenek egy új gyógyszert, de azért ne is 1-2 hónapig, mert okozhat az is kárt (1976, USA még mindig).

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#123) dabadab válasza Cthulhu Dawn (#122) üzenetére


dabadab
titán

Hol?

Ott, hogy hülyeségeket beszélsz?

DRM is theft

(#124) Gergő_ válasza bullseye (#121) üzenetére


Gergő_
őstag

tökmindegy ha egy rakás higannyal szennyezed, az immunrendszernek úgyis lőttek(idegrendszer is károsodik), de legalább a vírusadatbázis frissül

(#125) ZCoyote válasza dabadab (#123) üzenetére


ZCoyote
őstag

Nem emlékszem annak a fogamzásgátló gyógyszer nevére ed arra is azt mondták hogy biztonságos és mégis születtek sorban a delfinkarú gyerekek. Úgyhogy ennyit arról hogy nincsenek mellékhatások.

Más: Az utóbbi 10 évben voltak pandémiás járványok itthon?

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#126) dabadab válasza Gergő_ (#124) üzenetére


dabadab
titán

Az gondolom baromira nem zavar, hogy nem ásványi higany, hanem egy szerves higanyvegyület van benne, amit évtizedek óta használnak oltásokban és azóta sem találtak vele semmi problémát.

Sokkal hitelesebb lenne ám, ha nem lánclevekből elkapott baromságokkal aláznátok magatokat.

ZCoyote: szerencsére ezek nem gyakoriak, ami Mo-t is érintette, az a spanyolnátha volt, majd' száz éve. Azt meg még hányszor kell elismételnem, hogy ebben az oltásban semmi olyan anyag nincs, amit ne alkalmaznának jó ideje?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#127) ZCoyote válasza dabadab (#126) üzenetére


ZCoyote
őstag

Akkor a régebbi oltásokhoz képest csak abban más a mostani hogy ebben legyengített h1n1 vírus van nem pedig xy influenzavírus?

Romani ite domum.

(#128) emvy válasza ZCoyote (#127) üzenetére


emvy
nagyúr

Nyert.

while (!sleep) sheep++;

(#129) Gergő_ válasza dabadab (#126) üzenetére


Gergő_
őstag

Jelentem; a szervezetemnek se etilhiganyra sem pedig metilhiganyra nincsen szüksége.
Ezek az anyagok az idegrendszert károsítják nem kis mértékben. Lásd a sok cikket,amiben bebizonyították az autizmus terjedésével kapcsolatos párhuzamot.

Hiába próbálják a neten mindenhol bizonyítani, hogy az etiligany 5-7szer ártalmatlanabb és hamarabb kiürül. Én inkább a D-vitamint nyomom magamba és a védelmet a saját szervezetem fogja nyögve létrehozni, de nem tartalékolok nehézfémeket.

A gyerekkori általános oltásokkal nagyrészt egyetértek, mint pl kanyaró torokgyík elleni, de az oltassuk be magunkat minden ellen, nem tűnik természetes megoldásnak.
Azokat viszont akik egy életen át műanyagkaját esznek, meg tudom érteni hiszen őket nem védi semmi. :(

[ Szerkesztve ]

(#130) emvy válasza Gergő_ (#129) üzenetére


emvy
nagyúr

Sajnos te menthetetlenul hulye vagy. Szomoru dolog az ilyen, de elofordul.

while (!sleep) sheep++;

(#131) Cthulhu Dawn válasza emvy (#130) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Gratulálok, kitűnő vitapartner vagy.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#132) emvy válasza Cthulhu Dawn (#131) üzenetére


emvy
nagyúr

Kerek egy oszinte valaszt: szerinted van akar 1% esely is arra, hogy aki a lentebbi dolgokat papirra veti, az valaha barmit is felfogna barmilyen ervbol?

while (!sleep) sheep++;

(#133) Gergő_ válasza emvy (#132) üzenetére


Gergő_
őstag

Szerves-kémiából jó jegyeim voltak és ez kb azt jelenti hogy fel tudom mérni egyes anyagok általános élettani hatásait. Nem kell túlmisztifikálni a dolgokat. Gondolj bele régen miket ettek az emberek és milyen mértekben voltak betegek.
Ha te úgy gondolod, szíved joga, adasd be magadnak vagy gyermekeidnek az évi higany dózist.
Sajnálom hogy ennyi a tudatlan,butított ember, tényleg jobban járnánk ha visszamennék 100 évvel ezelőttre.
Még egyszer mondom, ez nem jelenti azt hogy én vagy például egy beoltott nem betegedhetne, hallhatna meg ugyanúgy. Csak máshogyan védekezünk, másmilyen mellék- és utóhatásokkal. És más kockázatokkal.
Az én szememben az is tudatlan, aki megkérdőjelezi a HIV vagy az Ebola mesterséges létrejöttét. Itt már régen nem születésszabályozás folyik.
Persze sokan jönnek az öe-elmélettekkel. :D felőlem nevezhetik bárminek. :D

Az egyetlen dolog aminek ellene vagy az ha bevezetnék a kötelező oltásokat.
Eddig sokan azzal jöttetek hogy a beoltottak nem csak védelmet élveznek, de még másokat sem fertőznek meg.(ez sem teljesen igaz). Akkor szerintem nem kell félnetek.

ui: nézzétek meg Czeizel Endre milyen szépen pislog: [link]

[ Szerkesztve ]

(#134) bullseye válasza Gergő_ (#133) üzenetére


bullseye
addikt

majd a Tim Roth kielemzi, de szerintem nem pislog, hanem a puskáját nézi, mert olvasószemüveggel nem látja a kamerára szereltet...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#135) Gergő_ válasza bullseye (#134) üzenetére


Gergő_
őstag

naja :D
pislog és érdekes helyeken emeli fel a szemöldökét. Gyanús. :)
Szerintem neki nem kell puska ilyen témához, ilyen felkészültséggel.
6 műsort vezetett/ szerkesztett annak idején.

(#136) Racecam válasza Gergő_ (#133) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Azért egy lefekvés előtt ennyi ostobaságot olvasni egy embertől elég sokkoló... :U

Régen az emberek kicsit kevesebb ideig éltek mint manapság. (Nem is kicsit, de ez most mindegy.) Biztosan az egészséges tápláléktól, és a jó levegőtől haltak meg (átlagosan) cirka 28 évvel korábban 100 évvel ezelőtt.

De azért Te nyugodtan élj csak tovább abban a hitben, hogy a tudatlan, agy-mosott, butított emberek a másik oldalon vannak. :K

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#137) barnam_


barnam_
nagyúr

Nem tudom volt-e már, de ez szerintem ide vág :DDD
Engem nem nagyon izgat az influenza, eddig se voltam influenzás (legalább is nem tudok róla), ezután se leszek. Pár évente elmegyek orvoshoz, akkor is inkább csak beszélgetni :)

Ha jól tudom, az influenza nem azonnali halált okoz, ezért nem értem mi ez a nagy felhajtás körülötte :U

(#138) bullseye válasza Gergő_ (#135) üzenetére


bullseye
addikt

legtöbb embernek kell puska, ha röviden, összeszedetten akar beszélni egy témában. címszavak, adatok, akármi...

sok okos embert láttam már én elindulni bátran, jegyzet nélkül. soha vissza nem találtak a kezdőkérdésre...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#139) dabadab válasza barnam_ (#137) üzenetére


dabadab
titán

"Ha jól tudom, az influenza nem azonnali halált okoz, ezért nem értem mi ez a nagy felhajtás körülötte"

A nagy felhajtas leginkabb amiatt van, mert nehany idiota kitalalt mindenfele baromsagot az oltassal kapcsolatban (halalchip van benne, binaris mereg, amit akarsz).

Amugy meg a te kedvedert n+1. alkalommal is: az influenza elsosorban nem azert gazos, mert van nemi elenyeszo eselye annak, hogy belehal az ember (persze ha az az apro esely pont neked vagy valamelyik szamodra fontos embernek jut, akkor persze mindjart mas am a helyzet), hanem azert, mert eleg jo esellyel egy-ket hetig lazasan fogod nyomni tole az agyat, marpedig az onmagaban sem jo, ha meg ezt a fel orszag csinalja, akkor az a gazdasagot is erzekenyen erinti.

DRM is theft

(#140) Gergő_ válasza Racecam (#136) üzenetére


Gergő_
őstag

Ne haragudj de én nem kapcsolnám össze az átlagos várható élettartamot az életminőséggel.
Voltak akkor is kórok, most is vannak. Akkor sokan együtt éltek és haltak meg a rákkal úgy hogy az esetek nagy részében ki sem derült.

Én a mérgezés tényére próbáltam reflektálni, arra hogy milyen sok káros anyagot, sugárzást kell elviselnünk, általában ezek erősítik is egymást. Nem akarok sötét képet festeni, de elég csak az ivóvizet és levegőt megnézni. Amiket emellett beszedünk az még egy plusz. Vagy pl. ha a rákszűrő-vizsgálatokat nézzük elég borzasztó a helyzet, felesleges sugárdózisok...

Ezért nekem tényleg nem hiányzik még egy nehézfém adag.
Azok a betegségek, amelyek kiküszöbölhetőek a modern orvostudomány segítségével és amiket fent is említettem pl kanyaró, de a kikúrálható betegségek pl lépfene, veszettség; ebben az esetekben szvsz tényleg inkább több haszna lehet egy védőoltásnak.

Annak igazán jó, aki képes mérlegelni a betegséggel járó pár nap kiesést/halált vagy az oltással járó esetleg mellékhatásokat, persze a megfelelő kockázati súllyal számolva.
Fenntartom azt is, hogy szerintem egyre több az agymosott, lassú agymosásban lévő ember, aki képtelen belegondolni hogy nem szabadna ennyire elrugaszkodnunk a természetes életmódtól.A szintetikus dolgokkal sem lenne gond, ha megfelelő célt szolgálnának.

Sajnálom hogy moderátorként sokszor gyökeresen kifejted a egyéni,szubjektív véleményed. Nem szeretek moderátorokkal vitázni. Nem tartom fairnek se a saját se pedig Te oldaladról nézve sem.

[ Szerkesztve ]

(#141) dabadab válasza Gergő_ (#129) üzenetére


dabadab
titán

"Lásd a sok cikket,amiben bebizonyították az autizmus terjedésével kapcsolatos párhuzamot."

Ha ezek kozul legalabb egyet tudnal linkelni...

DRM is theft

(#142) Rive válasza Gergő_ (#140) üzenetére


Rive
veterán

Én a mérgezés tényére próbáltam reflektálni, arra hogy milyen sok káros anyagot, sugárzást kell elviselnünk, általában ezek erősítik is egymást. Nem akarok sötét képet festeni, de elég csak az ivóvizet és levegőt megnézni. Amiket emellett beszedünk az még egy plusz. Vagy pl. ha a rákszűrő-vizsgálatokat nézzük elég borzasztó a helyzet, felesleges sugárdózisok...
Tkp. mi a f@szér' érzel késztetést olyan dologban nyilatkozni, amihez halovány segédf@ngod sincs?

Pl. a tüdőszűrés kötelezővé tétele - felesleges dózis, mi? - még a rendelkezésre álló kúra mellett is cirka öt évvel növelte a várható átlagélettartamot. A rendes, tiszta (vezetékes, kiszámitható minőségű) ivóviz önmagában véget vetett egy rakás változatos járványnak, ha még pl. a nitrátok és az arzén természtes jelenlétéből fakadó mérgezéseket és terhelést nem is nézzük (természetőrülteknél és tanyákon ma is rendszeresen előfordul nitrátmérgezés csecsemőknél). A levegővel talán lehetne példálózni, de ha a régi átlagházak levegőjét nézem, akkor bizony a városaink nem is feltétlen olyan rosszak...

Amiről beszélsz, az egyáltalán csak azért jött elő, mert ma az emberek már megérik azt a kort, amikor előjöhet. Érted? Azér' nem volt korábban efféle, mert az emberek nagyrésze már azelőtt meghalt, hogy a kumulativ hatás érzékelhetővé vált volna.

A témakör nem a 'régi' életmód mellett érv, hanem a modern vivmányok további finomitása és - Mo. esetében - egyáltalán elterjesztése mellett. Szerencsésebb országokban mindenféle agyament múltbarévedés nélkül is magasabb az átlagéletkor, mint nálunk, köszönhető a normális hozzáállásnak. És nem, egyáltalán nem a 'természetes életmód' annyira jellemzően magyarosch értelmezésének!

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#143) Gergő_ válasza dabadab (#141) üzenetére


Gergő_
őstag

A Google első találatai nagy része cáfolat... Ne csak azokat olvassátok.
Pl van ez:[link]
és ez: word dokumentum, itt fel vannak sorolva a hatások a vége felé
Engem a nehézfémek élettani hatásai, különösképpen az idegrendszerre kifejtettek, tudatosították bennem, hogy nincs rendben ez a sok higany.

(#144) Racecam válasza Gergő_ (#140) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

"Sajnálom hogy moderátorként sokszor gyökeresen kifejted a egyéni,szubjektív véleményed. Nem szeretek moderátorokkal vitázni. Nem tartom fairnek se a saját se pedig Te oldaladról nézve sem."

Igazad van. Bár nem sokszor, sőt, mondhatnám sohasem fejtem ki a véleményemet semmilyen kérdésben legyen az politika, vallás, Ati-Nvidia, Intel-AMD, de ebben az esetben kivételt tettem pont azért, mert úgy éreztem, hogy ez nem játék. Itt nem szaros processzorokról, vagy korrupt pártokról van szó, hanem bizony életekről, egészségről. Mivel meggyőződésem szerint óriási a tudatlanság, tájékozatlanság és a félrevezetés ebben a kérdésben, megpróbáltam érvelni a szerintem helyes álláspont mellett.
Néha nagyon rossz, hogy házigazdaként nem lehet saját véleményem, de egyrészt én vállaltam, másrészt igazad van abban, hogy egy moderátorral, házigazdával nem mer vitatkozni senki és valóban, nem biztos, hogy ez így fair.

Éppen ezért, bár borzasztóan nehezemre fog esni, de ebben a témában sem fogok többet úgy hozzászólni, hogy a saját véleményemet képviselem.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#145) dabadab válasza Gergő_ (#143) üzenetére


dabadab
titán

Ize, valami olyasmi kellene, ami:
1. Ami komolyan veheto tudomanyos kutatasrol szamol be (es igy mondjuk nem egy kamutermeszetgyogyito site-on jelenik meg, hanem pl. a Journal of Neuroscience-ben), mert "az Amerikai Egyesült Államok kormánya beismerte", mint tudomanyos allitasok forrasa, max viccnek jo (es amugy tenyszeruen sem igaz, de mondom, ez egy kamu site, az lenne a csoda, ha ket homeopatias marketingcikk kozott legalabb minimalis energiat fektetnenek abba, hogy utananezzenek a megjelentetett cikkek tenyszerusegenek).
2. Nem az asvanyi higanyrol szol, hanem konkretan a tiomerzallal (gondolom, ha valamennyire is ertesz a kemiahoz, akkor tudod, hogy a vegyuletek nem ugy viselkednek, mint az azt alkoto elemek osszessege, szoval pl. a H2 + O2 meg a H2O kozul az egyik altalaban jo tuzoltasra, a masik meg kifejezetten rossz otlet). Ugyanis a tiomerzalt eleg sokat vizsgaltak, mert nepszeru adalek mindenfele oltasokban, de nem tudok egyetlen olyan vizsgalatrol sem, ami az autizmus okoz voltat kimutatta volna.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#146) BITBOYS válasza Racecam (#144) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem pedig szükség lenne a saját véleményedre a témában. :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#147) Rive válasza Gergő_ (#143) üzenetére


Rive
veterán

És mi lenne, ha nem csak a hisztinek néznél utána, hanem mondjuk a témakörben releváns előtte/utána vizgálatok eredményének is? Az egész higanytéma 'nyugatabbra' már egy évtizede lejárt.

Tisztára, mint az adjuvánsokkal. Addig ment a hiszti, amig a jól bevált régieket lecserélték valami újra - akkor épp az aluminium volt begyanúsitva az autizmus kapcsán. Az új, alumentes adjuvánsokkal készült vakcinák egyik első széles körű alkalmazása az öbőlháborúhoz köthető - segitsek, miről hiresült el a dolog?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#148) Gergő_ válasza dabadab (#145) üzenetére


Gergő_
őstag

valamelyik vakcinagyártó honlapján olvastam( nem tudom melyik volt :D, nem is keresem meg, mert mindig forrásokat kérsz, pedig te sem támasztottad alá azon állításod miszerint az influenzás megbetegedés is defektív az idegrendszerre.) hogy a thimerosal,azaz 50% etilhigany is jelen van a szervezetben de sokkal hamarabb ürül ki mint a metilhigany. A higanynak ez a két szerves formája létezik összvissz!!
natessék megtaláltam a magyarázatot: [link] :)
na akkor én is kiragadok a cikkből:
"Jelenleg az életkorhoz kötött, kötelező védőoltásokhoz alkalmazott oltóanyagok nagy része nem tartalmaz tiomerzált. Az MMR, IPV, HIB, BCG, Tetracoq védőoltások nem tartalmazzák ezt a tartósítószert. Jelenleg néhány influenza elleni oltóanyagban található alacsony mennyiségben a tiomerzált."

A fluarixban jelen van a thimerosal(=thiomersal=tiomerzál/ 0,05mg ennek fele az etilhigany.
és nem etilmerkúr mert az helytelen fordítás, persze nem hangzik olyan rosszul mint a higany. de az Országos Gyermekegészségügyi Központ infektológusa mondhatja etilmerkúrnak.

[ Szerkesztve ]

(#149) Gergő_ válasza Gergő_ (#148) üzenetére


Gergő_
őstag

lemaradt de a fluvalban is ennyi: [link]

(#150) emvy válasza Racecam (#144) üzenetére


emvy
nagyúr

Miert nem? Szerintem van moderatori es szemelyes hozzaszolas, elfernek egymas mellett. Amig hazigazda voltam, akkor is siman lehetett vitazni -- annyi a kulonbseg, hogy miota levettek a titulust a nevem alol, azota harom fokkal arrogansabban viselkedem, ez teny.. :) De az ertelmes velemeny mindenhol megfer, szerintem.

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.