Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mr X válasza máyköl (#49) üzenetére


Mr X
veterán

Itt az ágy mellett egy Ace, én nem találok vészes problémákat vele.

(#52) X3B6O0X válasza Z86 (#37) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Egy ismerősömnek karcos lett a háta a 4g-jének, ez a beteg állat meg direkt az asztal széléhez csapta a telefont. Kicserélték neki.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#53) máyköl válasza Mr X (#51) üzenetére


máyköl
veterán

Akkor csak én vagyok a hülye. :DDD
De szerintem a feleannyiba kerülő zte blade -nek is minőségibb a háza.

(#54) Mr X válasza máyköl (#53) üzenetére


Mr X
veterán

Szerintem meg pont fordítva. Volt blade, na annak még szerintem is elég szar burkolata volt. :) Bár nem vagyok szakértő. :D

(#55) baluka26


baluka26
veterán

Az első mondatod lesz helytálló. A ZTE-nél minden szempontból jobb az Ace. a Blade úgy néz ki, mint haverom 5ks ultragagyi LG telefonja és a minősége pont olyan.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#56) baluka26 válasza máyköl (#53) üzenetére


baluka26
veterán

Apropó, ha az Ace olyan gagyi, akkor miért lehet összekeverni a tökéletes iPhone-nal?!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#57) máyköl válasza baluka26 (#56) üzenetére


máyköl
veterán

Ki keveri össze? Volt egy kis dizájnlopás, de anyagra vagy belsőre elég messze áll az I4 -től...

(#58) Mr X válasza máyköl (#57) üzenetére


Mr X
veterán

Amúgy nem is értem, miért az Ace és az i4 között lett párhuzam vonva. Sokkal jobban hasonlít egy 3GS-re, mit egy 4-re, pedig azzal sem lehet összekeverni.

(#59) fordfairlane


fordfairlane
veterán

A videó után is az iPhone tetszik jobban.

x gon' give it to ya

(#60) baluka26 válasza máyköl (#57) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem dizájnlopás sem volt.
Ár/értékben viszont elég sokkal van a 4-es fölött, a 3-as fölött meg minden tulajdonságában kb.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#61) máyköl válasza baluka26 (#60) üzenetére


máyköl
veterán

A dizájnlopásba ha nem haragszol, nem mennék bele.
Ár/értékben tényleg jobb az Ace. Ennyiért tényleg bombajó telefon. Az SGSII -ről már nem mondanám ezt, ott jobb az I4 ár/érték arányban szerintem.

(#62) Thome válasza baluka26 (#60) üzenetére


Thome
addikt

Nem volt hát, végülis nem néz ki pont úgy mint az iPhone, és még a nem Apple fanok is simán rávágják hogy iPhone kopp a telefon. De végülis nem, nem az...

Ja igen, volt Galaxy Ace-m, mielőtt bármi felmerülne.

[ Szerkesztve ]

(#63) baluka26 válasza máyköl (#61) üzenetére


baluka26
veterán

Ne menjünk bele tényleg.

Legalább ezt jó látni, hogy elismered. Szerintem ennyiért, ilyen tudású telefont még nem nagyon lehetett eddig sohasem kapni.

SGSII-höz és más felsőbb kategóriás telefonokkal nem nagyon volt dolgom (i4-en kivül)
Thome: Ezek szerintem jobban hasonlitanak egymásra, mégsincs harc...

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#64) máyköl válasza baluka26 (#63) üzenetére


máyköl
veterán

Nem szeretem az androidot, de egy Galaxy Ace vagy egy Zte Blade ár/érték arányban brutálisan jó választás lehet. Nekem nem kéne, mert én az iOS -t már megszoktam, megszerettem, nem szeretnék váltani.
Az Apple termékek pedig igen túl vannak árazva. Egy iPhone 3G bár megér most 30-35 -öt, a 3GS már kevésbé, az I4 meg túl van árazva. Viszont az SGSII is, nem kicsit.

(#65) Thome válasza baluka26 (#63) üzenetére


Thome
addikt

Azért nincs harc, mert nem produkálnak olyan eladásokat, mint az iPhone, vagyis teljesen felesleges lenne a harcoskodás. Ám az apple cuccai jól mennek, és ezt meglovagolja a samsung. És az, hogy te nem látod (vagy nem akarod látni), hogy a Galaxy Ace (és úgy unblock az újabb samsungok mind ezt a dizájnt követik) egy iPhone kopp, arról hadd ne én tegyek..

(#66) Jhonny06 válasza Mr X (#40) üzenetére


Jhonny06
veterán

Senki nem istenítette (nem is lett volna rá oka senkinek, hiszen nem volt újdonság), főleg, hogy gyári hibás volt, repedt a széle, stb.

(#67) baluka26 válasza Thome (#65) üzenetére


baluka26
veterán

A dizájnlopás az dizájnlopás minden esetben. Mellesleg az Ace és i4 egyáltalán nem ugyanazt a piaci szegmenst célozza meg, ezért nincs közvetlen verseny. Szóval ilyen indok miatt a másik kereset sem volt jogos, és ahogy láttuk is, nem is lett jogos :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#68) mexicanraven válasza máyköl (#64) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ma néztem, hogy előfizuval (ikon 200), a 3GS 40k, a 8GB-os 4 pedig 80k-ba kerül! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#69) Thome válasza baluka26 (#67) üzenetére


Thome
addikt

De könyörgöm, ettől még ellopták a dizájnt. Na jó, én ebből kiszálltam, semmi értelme ennek így.

(#70) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Alapvetően tényleg kellemetlen jelenség. Én is ejtettem már el a Dézit meg a Dézi S-t is, közel se szenvedett ekkorát. De azt se hagyom figyelmen kívül, hogy egy ilyen telefont nem dobálni veszek. Ez akkor szar, ha véletlenül leejtem, ami azért nem sűrűn fordul elő. Egyébént meg a teszt előtt is lehet látni, hogy az apple totális vesztes, hisz full üveg mindenhol, elöl még csak káva sincs, ami túlnyúlik, nincs ezen mit csodálkozni. Szépnek szépnek, veszélyesnek még veszélyesebb. Ettől függetlenül vásárlásnál nem biztos, hogy emiatt nem venném meg.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#71) baluka26


baluka26
veterán

Én nagyon vigyázok a kütyüeimre, de az, hogy ne ejtsem el 1-2 év alatt párszor, az lehetetlen.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#73) Z86 válasza X3B6O0X (#52) üzenetére


Z86
őstag

Hát az Apple nyilván tudja mit csinál, de simán el tudom képzelni, hogy a vásárlók egy igen jelentős része az 1 év lejárta előtt szintén el fogja ezt játszani.

(#74) máyköl válasza Z86 (#73) üzenetére


máyköl
veterán

Baromság. Garanciában nem javítanak olyat, ami a tulaj hibájából fakad (beázás, leejtés, stb.)

(#75) hoffman_ válasza joey04 (#72) üzenetére


hoffman_
nagyúr

A múltkoriról lemaradtam, de jelen esetben osztom amit mond, én is über pedáns vagyok, és úgy vigyázok a cuccaimra, mint a szemem fényére, mégis képes voltam leejteni egy 130 ezres telefont. Becsúszik az ilyen sajnos.

#76: Nekem aztán tök8, hogy ki micsoda, a lényeg, hogy ez egy véletlen baleset, megtörténik a gazdaggal, a szegénnyel, a fiúval, a lánnyal, a kicsivel, a naggyal :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#77) máyköl válasza hoffman_ (#75) üzenetére


máyköl
veterán

Az iPhone 4 -em már 3x-4x leejtettem, és második tulaj vagyok.
Betonra, csempére, esett mindenre. Karcolás nélkül megúszta mindet.

(#78) hoffman_ válasza máyköl (#77) üzenetére


hoffman_
nagyúr

A videó alapján fura ezt elképzelni, de neked van ilyened, engem nem kell győzködni. A felépítése miatt mondjuk elég kimagaslónak tartom az eredményeid, de például - pont neked írtam már - a 3G-ről tapasztaltam, hogy az egy atombiztos darab és gyakorlatilag nem lehet kivégezni :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#79) Z86 válasza máyköl (#74) üzenetére


Z86
őstag

Eddig én is így tudtam. Nokia szervizesek gyakorta mesélnek vicces történeteket arról, hogy a tulajok milyen kamu sztorikkal próbálják javíttatni a sérült telefonjaikat. :)

(#80) máyköl válasza hoffman_ (#78) üzenetére


máyköl
veterán

Múltkor az iphonos topikban pont erről volt szó, és mindenkinek ez volt a tapasztalata. Volt aki sokkal többször leejtette mint én, és szintén megúszta a telefon minden gond nélkül.

(#81) danih válasza baluka26 (#76) üzenetére


danih
addikt

Már le is vagy jelentve :))

(#86) baluka26 válasza danih (#81) üzenetére


baluka26
veterán

Ja kaptam is egy aranyos fegyót :)

Vissza az anyagminőséghez:
Van nálam most egy Ace, bátyámnak kellett vennem, amíg nem megyek haza én használom. Nem kell ennél jobb anyag egy telefonra. A fekete hátlapja nagyon kellemes tapintású műanyag. Szerintem klassz.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.