Hirdetés

2019. július 17., szerda

Gyorskeresés

(#1) Dluinet

Dluinet
(PH! nagyúr)

Fogyasztói társadalom.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) lezso6

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Ez feature!!!!44!!4négy!4!!öt!

Primitív kérdésre nincs helyes válasz.

(#3) Alexios

Alexios
(PH! kedvence)

Milyen meglepő, leejtem az üveget összetörik.

(#4) Nordic válasza lezso6 (#2) üzenetére

Nordic
(Közösségépítő)

Tehát, ha rosszul tartod a telefont a kezedben telefonálás közben, akkor ki is esik a kezedből, amint elmegy a térerő, és még össze is törik? :U

Vagy túlkombinálom? :DDD

{Steam ID: Nordic_hun}_@_{BattleTag: Nordic#2851}_@_{PoE: Mekkel_EK}_@_Twitch: http://www.twitch.tv/nordic_87

(#5) Z86

Z86
(őstag)

A Samu számomra meglepően jól bírta.
Az iPhone meg űrtechnológia és mivel ott ilyesmi nem fordulhat elő, ezért ez a teszt teljesen irrelevánsnak minősül.

;]

(#6) BITBOYS:
Teljesen egyetértek :D

[ Szerkesztve ]

(#6) BITBOYS válasza Z86 (#5) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Jah, legalább fúvókákat vagy mit beépíthettek volna, hogy korrigálja a becsapódás szögét a telefon érzéketlen pontjára :)

Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek. Ugyanitt Crucial Ballistix Sport 2X8GB DDR4 2400MHz (16GB) eladó

(#7) Thome

Thome
(PH! kedvence)

Apple köpködő topik. Hiányzott.

Bánat

(#8) Dluinet válasza BITBOYS (#6) üzenetére

Dluinet
(PH! nagyúr)

Giroszkópok már megvannak hozzá.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9) BITBOYS válasza Thome (#7) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Te meg miről beszélsz :F

Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek. Ugyanitt Crucial Ballistix Sport 2X8GB DDR4 2400MHz (16GB) eladó

(#10) albert8 válasza Thome (#7) üzenetére

albert8
(PH! addikt)

Ez csak egy teszt és nem a apple nyert
ez van :D nem kell felháborodni

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#11) Thome

Thome
(PH! kedvence)

Majd meglátjátok miről beszélek.

Bánat

(#12) BITBOYS válasza Dluinet (#8) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Akkor csak annyit tud tenni, hogy zuhanás közben kihangosításba kapcsol és előre közli a kár mértékét :D

(#13) BITBOYS válasza Thome (#11) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Nem erről fog szólni, legalább is véletlen sem ebbe az irányba kellene menni a témának.

(#14) nincsisbéla

nincsisbéla
(fanatikus tag)

Még nem is láttam a tesztet, köszi! :B

Meglepő hogy a Samu milyen jól bírja. Arra számítottam volna hogy úgy sérül mint az alma...

Mentalita'

(#15) Alexios válasza nincsisbéla (#14) üzenetére

Alexios
(PH! kedvence)

Ez az előnye a műanyagnak.

(#16) Cthulhu Dawn

Cthulhu Dawn
(őstag)

Adták volna nekem ahelyett, hogy összetörik :((( .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#17) Chosen

Chosen
(PH! kedvence)

Ismerősömnek SGS 2 tört össze éjjeli szekrényről leesve :U

(#18) Thunderzolee válasza BITBOYS (#6) üzenetére

Thunderzolee
(PH! addikt)

Ilyesmire gondoltál? :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#19) kmisi99 válasza Nordic (#4) üzenetére

kmisi99
(PH! kedvence)

De még kicsúszás közben az éle még fel is vágja a kezed.

Dell Precision M4600

(#20) mexicanraven

mexicanraven
(fanatikus tag)

1, Milyen jó, hogy gondolom a "munkával megkeresett" telefonokat szétverik, barmok! :(((
2, Dobj le a földre, egy kocka alakú, üreges műanyag testet, majd ugyanazt, csak üvegből, az a hülye aki nem ismeri a végeredményt! (szerintem)

Köszi, hogy linkeltél, de szvsz. a videóteszt piszok értelmetlen lett!

szia <3, just szia <3. take it easy, bro!

(#21) zH.

zH.
(senior tag)

ne már, az üveg törik, ha ledobjuk a betonra?

[ Szerkesztve ]

just be

(#22) Chosen válasza zH. (#21) üzenetére

Chosen
(PH! kedvence)

Mily meglepő.

(#23) Mr X válasza zH. (#21) üzenetére

Mr X
(PH! kedvence)

Vagyis mégis megvannak az előnyei annak a gagyi műanyagnak. ;)

(#24) zH. válasza Mr X (#23) üzenetére

zH.
(senior tag)

meg, ezt egy szóval sem cáfoltam. viszont egy ilyen telefonra illik vigyázni annyira, hogy nem ejtjük el csak úgy séta közben. nyilván mindenkivel előfordulhat, én sem örülnék ha velem hasonló történne.
ha zsebben van meg ott a 1000ft-s tok (nem a gagyi, undorító orvosi szilikon, ami semmit sem ér), baja ha kiesik se nagyon lehet.

[ Szerkesztve ]

just be

(#25) Mr X válasza zH. (#24) üzenetére

Mr X
(PH! kedvence)

Nem kötekedni akartam. :)

Bár én még sosem ejtettem le telefont, de az i4-et félteném. A 3G-t is féltem, pedig az öreg is, óccsó is, viseltes is.

[ Szerkesztve ]

(#26) Jhonny06

Jhonny06
(PH! kedvence)

Mégis milyen védelemmel kellett volna piacra kerülnie? :W Az eleje üveg, a hátlapja üveg.. nem szoktam dobálni a telefont, tehát nem túl nagy hátrány. Az olcsó műanyag nyilván nem törik annyira, milyen meglepő. Ezt egy teszt nélkül is meg tudtam volna mondani.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#27) Z86

Z86
(őstag)

Hehe. Azért üvegből telefont csinálni elég nagy butaság (ide egyéb keményebb szavakat is írattam volna). Persze mindenki vigyáz rá meg hasonlók, de jelentkezzen akinek még soha nem esett le vagy koccant, nyomódott neki a mobilja valaminek. :)

(#28) lezso6

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Vicces látni, hogy mennyien besértődtek a videó láttán. :D

Primitív kérdésre nincs helyes válasz.

(#29) Jhonny06 válasza lezso6 (#28) üzenetére

Jhonny06
(PH! kedvence)

Igazából csak nem értem, hogy miért kéne ezt elfogadnom, mint releváns tesztet. Betonra 3X leejteni. Meg egyáltalán.. összetörik és akkor mi van? Common sense..

[ Szerkesztve ]

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#30) adalbert1 válasza Jhonny06 (#26) üzenetére

adalbert1
(PH! kedvence)

Én teljesen átlagos felhasználás mellett is ejtettem már el párszor másfél év alatt az E72-m, tehát szerintem van létjogosultság a tesztnek. Oké hogy nem strapatelefon és üvegből készült, de ennél azért többet várna az ember ennyi pénzért.

(#31) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Nem értem pár emberkétől a hőbörgést. Legtöbb gyártó arra törekszik, hogy megvédje készülékét az ilyen balesetektől, nem véletlen találták ki a gorilla glasst.
Értem én, hogy szép meg minden, nekem is tetszik az iPhone 4S, de legalább a kijelzőt védhetné valami.

(#32) Syl

Syl
(PH! nagyúr)

A Samsungosok végre találtak egy dolgot, amiben a kis kedvencük jobb, mint az iPhone4. Király! :P

Words cannot express how much i don't care

(#33) X3B6O0X

X3B6O0X
(fanatikus tag)

Igazából még csak vigyázni sem kell az ájfonra, mert egy évig cseregaranciás :DDD
A Samsung viszont meglepően jól bírja, mondjuk az én Acem is esett már vagy kétszer augusztus óta, de semmi baja...
Azt azért mondjuk megnézném, mi történne a Defy+-szal...

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#34) máyköl

máyköl
(PH! kedvence)

Hát akármennyire is jobban törik az üveg (mily meglepő) nem cserélném le az I4 -em házát műanyagra. Ne kelljen már egy 120 ezres telefont használnom, ami műanyagból van...

(#35) D1Rect válasza lezso6 (#28) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Ja. :))

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#36) baluka26

baluka26
(PH! nagyúr)

Csókolom, az oké, hogy a műanyag vs üveg, na de a kijelző?..
máyköl: Miért, mi zavar a rendes, jó minségű műanyagban? A Transformerem műanyag, de agyfaszt kapnék, ha üveg lenne.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#37) Z86 válasza X3B6O0X (#33) üzenetére

Z86
(őstag)

A cseregari vonatkozik az ilyen jellegű sérülésekre is :F

(#38) Thome válasza baluka26 (#36) üzenetére

Thome
(PH! kedvence)

Üveg + fémet (ami rohadtul sugározza a masszívitást, kiváló összeszerelést, nem recsegést-ropogást) lecserélni műanyagra? (ami recseg ropog, a büdös életben nem lesz olyan masszív, nem sugároz magáról olyan minőséget soha az életben mint amit az üveg+fém)

No offense, nem azért írtam. Csak gondolj bele.
De ha már a transformersed hozod fel, akkor ellenpéldának hozzuk fel az ipadet. Ott csak a kijelző üveg, a hátlap szintén fém, és mégsem nehéz, mégsem kapsz (kapnál) tőle agyfaszt. Szóval a példa nem helytálló szvsz.

Bánat

(#39) baluka26 válasza Thome (#38) üzenetére

baluka26
(PH! nagyúr)

Miért nem sima rozsdamentes acél az iPhone hátulja?
Egyébként de, idegesít, az E51-em télen eléggé idegesítő, hogy rettentő hideg.

Egy jó műanyagnál nem sok dolgot kellemesebb megtapintani (ha csak kütyüket vizsgáljuk, persze :P )

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#40) Mr X válasza Thome (#38) üzenetére

Mr X
(PH! kedvence)

Azért, amikor kijött a 3G/3GS, mindenki istenítette azt a "gagyi" műanyagot is. :D

(#41) Thome válasza baluka26 (#39) üzenetére

Thome
(PH! kedvence)

Mert akkor sután nézne ki ezzel a dizájnnal. Ez így szép, esztétikus, és sugározza az eleganciát. Csak hogy czukkoljalak. ;]

Én imádom a fémet, az iPhone 2G-m is szerettem, jó volt fogni, éreztem hogy végre masszív telefont fogok, nem valami műanyagot. Jó volt tapintani a hideg fémet, imádtam. :P

Egy jó műanyagnál már csak a jó fémet jobb megtapintani kütyük terén. Aztán hogy még mit jó megtapintani és nem kütyü, azt szerintem mindenki tudja és egyre gondol velem, már amennyiben nem buzi.. :D

(#40) Mr X: Hát az valami kritikán aluli fos volt (műanyag hátlap), no offense... :DDD De legalább nem nyekergett, meg egyben volt! (Cserébe repedt... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Bánat

(#42) baluka26 válasza Thome (#41) üzenetére

baluka26
(PH! nagyúr)

A jó fém télen hideg. A hideget utálom. Műanyag wins. :D

Nem kell üveg meg fém ahhoz, hogy sugározza az eleganciát.

(#43) Mr X válasza Thome (#41) üzenetére

Mr X
(PH! kedvence)

Nevetni fogsz, nekem bejön az anyaga és a formája is. :D

(#44) Thome válasza baluka26 (#42) üzenetére

Thome
(PH! kedvence)

Nekem télen is jó az, hozzászokott már a kezem a hideghez... ;)

Nem kell hozzá, de sokat dob rajta. :DDD

(#43) Mr X: Nekem is bejönne, ha lenne... ;) De ettől függetlenül akkor is utálnám a műanyagot rajta... :B

[ Szerkesztve ]

Bánat

(#45) baluka26 válasza Thome (#44) üzenetére

baluka26
(PH! nagyúr)

Nézz meg egy bizonyos Nokia N9-et. Fossá veri elegenciában az összes iPhone-t, és nem fém.

(#46) Thome válasza baluka26 (#45) üzenetére

Thome
(PH! kedvence)

Hát nem is műanyag. :D

Bánat

(#47) Armahun

Armahun
(PH! addikt)

Ez fejlesztés, ugyanis a gumitok gyártóknak is meg kell élniük.

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#48) baluka26 válasza Thome (#46) üzenetére

baluka26
(PH! nagyúr)

De ne is fém.
A tapintását passzolom, de kinézetről elsőre nem mondod meg, hogy polikarbonát vagy műanyag.

(#49) máyköl válasza baluka26 (#36) üzenetére

máyköl
(PH! kedvence)

Nem zavar semmi a jó minőségű műanyagban, mert a 3G/3GS műanyag hátlapja szerintem jó minőségű. De az SGSII műanyaga messze le van maradva attól a műanyagtól. És ezt most nem azért mondom, mert apple fan vagyok, vagy mert nem szeretem az androidot. Semmi köze ehhez.
A Nokia, a HTC, az Apple tud jó műanyagot gyártani. A Samsung miért nem?

Ma fogtam épp egy Galaxy Ace -t. Ugyanaz mint az SGSII... Hányadék. :U

(#50) baluka26 válasza máyköl (#49) üzenetére

baluka26
(PH! nagyúr)

Semmi gond nincs a Galaxy Ace-szel 55k-ért kártyafüggtlenül. Vegyél annyiért jobb, szebb, használhatóbb telót. Bár ez ár más téma.
Engem nem zavar az anyaghasználata.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.