Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) dilipok


dilipok
veterán

Hali, nem tudja valaki h letölthetők-e vhonnan az ott elhangzott mixek? Volt jópár ami nagyon jó volt. thx

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#102) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Szép volt, jó volt, köszönöm, ennyi :) Nagyon jó élményekkel gazdagodtam, szuperjó koncerteken voltam, mint pl. Colorstar, Demon Superior, Underworld, Kraftwerk, Wighnomy Brothers és persze Moby. Jövőre ugyanitt! :K

ez a kedvenc aláírásom

(#103) BITBOYS


BITBOYS
addikt

..és akkor indul a móka elölröl: [Pet Shop Boys és David Guetta a Balaton Soundon]

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#104) glutamin


glutamin
őstag

Nekem máris van 2 jegyem.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#105) glutamin


glutamin
őstag

Nem sok mozgolódás van itt egyelőre. Bérletet vett már valaki?

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#106) Valty válasza glutamin (#105) üzenetére


Valty
aktív tag

Mi még márciusban, elővételben, bérlet + kemping 118 euró :Y, viszont szerintem az eddigi fellépők alapján ennyi pénzt nem ér meg :U, ha nem ismernénk a BS-t, tuti nem vettük volna meg

[ Szerkesztve ]

(#107) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Munkát hol lehetne találni a soundra????

All Black...

(#109) stangli válasza Stalker-2572 (#107) üzenetére


stangli
senior tag

Mindent rágjunk a szádba? Légy kreatív, sziget.hu amúgy itt jelentkezhetsz.

(#110) akarba válasza nagy.atikaaa (#108) üzenetére


akarba
újonc

Nem hiszem, hogy ilyenkor még lehet munkát találni Soundra... :S Tavaly én is ilyenkor próbálkoztam, de már régen betelt... ami még maradt, hogy nyerek, de hát a szerencse nyilván nem most fog segíteni ebben... pénzem pedig sajnos nincs rá :(

(#111) 33as


33as
senior tag

Pendulum-Immersion mi megyünk rá a feleségemmel 10-én! Jön valaki innen? :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#114) Vandit.


Vandit.
addikt

Valaki megy Pestről holnap Soundra?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#115) Vandit. válasza Vandit. (#114) üzenetére


Vandit.
addikt

Vagyis ma. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#116) Vandit.


Vandit.
addikt

Valaki?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.