Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Fellépők

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2) Valty


Valty
aktív tag

PH! -ról valaki?

Én ott leszek :))

(#3) BITBOYS válasza Valty (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kraftwerk :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) Valty válasza BITBOYS (#3) üzenetére


Valty
aktív tag

:K

+ Underworld, + Subfocus :)

Mondjuk a szombati program nekem valahogy kevésnek tűnik :U

(#5) pohár


pohár
félisten

PH! -ról valaki?

Nem hiszem, de szombaton jó kis bulira megyünk :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6) Valty válasza pohár (#5) üzenetére


Valty
aktív tag

Jaj, hát ez nagy buli lesz :K Jó szórakozást :K :R

Ha nem lenne vizsgaidőszak, tuti ott lennénk

Talán majd ez nyár végén kárpótol :)

(#7) pohár válasza Valty (#6) üzenetére


pohár
félisten

Megsúgom hogy a GAMF-on tanulok... :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8) Valty válasza pohár (#7) üzenetére


Valty
aktív tag

Ne haragudj, nem vagyok Mo-i, nem tudom pontosan, milyen iskola az :B

(#9) Thunderzolee válasza pohár (#5) üzenetére

:C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) pohár válasza Valty (#8) üzenetére


pohár
félisten

Jaaj, akkor sorry :D
Fősuli, az a lényeg :D

Villámgatyafőnök... asziiiszem :D
Te nem jösz? :D
Képzeld, Kecskeméten a Malomban bezárt a Don Pepe, de nem cuccoltak ki meg semmi, csak egy papír, hogy 'Technikai okok miatt zárva'... Vagyis KERMI ellenőrzés volt? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11) Thunderzolee válasza pohár (#10) üzenetére

Kermi... jaaa... bizonyára. :N :K :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

sound :R
már nagyon várom
ki nem hagynám:DD

(#13) eastsider


eastsider
nagyúr

ColorStar, Anima, max még Brains, neo.
nem sok jó lesz

nem csípem az elektronyos zenét :B

[ Szerkesztve ]

(#14) glutamin


glutamin
őstag

Lehet, hogy én is elballagok idén.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#15) Valty


Valty
aktív tag

Van már részletes program: [link] Jó lesz :))

(#16) sniper elite


sniper elite
senior tag

Én ott leszek :) Esetleg valaki tudna szolgálni ATM-es infoval? Hány darab lesz stb...

[ Szerkesztve ]

(#17) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Index kemény, pontosabban az egyik cikkírójuk:

Ez már a harmadik balatoni yuppie fesztivál lesz, ahol a minőségi szolgáltatás jegyében partiznak a belvárosi irodaházak trendi munkaerői, de nem is számít ez, mert akárhogy is vesszük, itt lesz a legtöbb egy négyzetméterre jutó bikinis jó nő. Azért annyira nem erős ez a fellépő gárda, Röyksoppot érdemes egyedül megnézni.
(ez se tudja miről beszél)

A teljes verzió itt kuksizható: Tudom, hol fesztiváloztál idén nyáron

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#18) Valty válasza BITBOYS (#17) üzenetére


Valty
aktív tag

Nem tudom ki írta ezt a cikket de elég hm...inkább nem írom le..., de szerintem tavaly tuti nem volt ott :U

Amúgy már csak 42 nap :))

(#19) BITBOYS válasza Valty (#18) üzenetére


BITBOYS
addikt

Az egy dolog, de ahogy ír és amit ír az szánalomra sem méltó. Az utolsó mondata pedig vérlázító. Nem tudja milyaza Kraftwerk :Y

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#20) cizoe válasza sniper elite (#16) üzenetére


cizoe
őstag

Egy van kint a parkolónál, egy bent a kempingfelé vezető ssétányon, egy pedig az mr2 szinpad és a party aréna között. (bár tavaly az csak utolso 2 nap volt ott, mert a többibe beleöntöttek valami szart). Amúgy ATM-el óvatosan, K&H nagy geci, direkt a BS idejére más automatákat hoznak ki, nem a szokásos összeget veszik le ha nem vagy K&H-s (amúgy ha mondjuk OTP-s karival veszek le bárhol a K&Hról az olyan 150huf, na a Balatonsoundos ATM-ek át vannak állítva vagy nemtudom, de 500-al kell simán kalkulálni)

OTP-s ATM a vasúttal szemben van az épület aljában a parkos rész mögött. Én Inkább odajártam tavaly is meg azelött is. Laza 5-10 perc séta, nem nagy cucc. Meg legalább ott a normális ABC, mert ami a sound előtt van , az ki van fosztva mindig.

[ Szerkesztve ]

(#21) sniper elite válasza cizoe (#20) üzenetére


sniper elite
senior tag

köszi az infokat, így már megtalálom őket!

(#22) Wolverine


Wolverine
félisten

Bocs, nekem Balaton Soundról ez fog beugrani egy ideig :DDD

Sajnálom, hogy nincs pénzem, a névsor alapján ott lenne a helyem :(

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Nálam 30 fölött egyszerűen elmúlt az a lekűzdhetetlen késztetés, hogy szigetre meg ilyen rendezvényekre KELL mennem. Megnyugtató érzés. :) Pedig mennyire be volt sózva mindíg a seggem.
....tudom. Senkit nem érdekel de kijött.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#32) BITBOYS válasza rup1u5 (#26) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha úgy érzed nem hiányzik többé az efféle móka az nem gond. Én is kinőttem.
De ez a felhozatal arra késztet, hogy odavessem magam. :D Balaton Soundon még úgy sem jártam.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#39) Oliverda


Oliverda
félisten

A Sziget napijegy áránál is eszembe jutottak a rendezők felmenői...na de itt... :Y

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#43) sniper elite válasza Oliverda (#39) üzenetére


sniper elite
senior tag

Napijegyen kivül még bent is sokat költ az ember, tavaly 1 napra mentem el mert kevés volt az időm, de 18 ezret költöttem az alatt! Most béreltet vettem, kíváncsi leszek hogy mennyi lesz a végösszeg :DDD

(#45) BITBOYS válasza Oliverda (#39) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekünk még annyi szerencsénk lehet, hogy kapunk vip jegyeket. Ha nem akkor meg kipengetjük a belépő árát nincs mese. Nekem ennyit megér, úgy sem megyek nyaralni az idén.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#50) Oliverda válasza BITBOYS (#45) üzenetére


Oliverda
félisten

Embere válogatja. Ennyit nekem nem ér. Inkább a VOLT, ott majd fele ennyi a napijegy és a közönség is barátságosabb. Legalábbis nekem.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.