Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) BITBOYS válasza Oliverda (#50) üzenetére


BITBOYS
addikt

Gondolhatod, hogy itt is lesznek barátságos arcok. Legalább is nagyon remélem.
A barmok még a VOLTon is megjelennek, vagy ott fészkontroll lesz? :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#58) Oliverda válasza BITBOYS (#55) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem a barmokra gondolok (elsősorban) hanem a sznobokra. A VOLT közönsége nekem eddig nagyon szimpatikus volt. :) A városról nem is beszélve.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#60) BITBOYS válasza Oliverda (#58) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor ott társaim és jómagam nem leszünk sznobok.:)
Eddig kerültem az ilyen helyeket, de a Kraftwerket nem fogom megint kihagyni. Meg amúgy is szeretem az elektronikus zenét. Remélem nem fognak kinézni a tecsós 2.000Ft -os sátrammal :D
LTJ Bukem&MC Conrad mondjuk érdekelne. A Volt sem rossz, de nekem nagyon kiesik.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#64) rup1u5 válasza BITBOYS (#32) üzenetére


rup1u5
nagyúr

BS-en még én sem voltam soha de nem hinném, hogy nekiállnék szedelőzködni akármilyen név is lenne teritéken.
VOLT-on LTJ Bukem & MC Conrad lesz idén is ha jól tudom.
Na ez az egyetlen ami még ma is erős gondolkodásra késztet, hogy azért ott kéne lenni.
Goldie most hétfőn kényelmes volt, mert csak a ZP-be kellett érte elbringázni. :)
Ha kapok idén is VIP jegyet szigetre akkor marad a megszokott óbudai portüdőzés.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#65) Wolverine válasza rup1u5 (#64) üzenetére


Wolverine
félisten

Moby, Kraftwerk, Underworld, Sven Väth, Carl Cox... :D Engem meggyőzött ez a névsor, csak pénzem nincs.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#66) Valty válasza Wolverine (#65) üzenetére


Valty
aktív tag

Richie Hawtin kimaradt :D

Esetleg nem tudja valaki , hogy Armin van Buuren melyik nap fog fellépni a Szigeten?

(#67) marványka válasza Wolverine (#65) üzenetére


marványka
csendes tag

Sztem azért ne csak a nagy neveket említsük! Ott lesz még a Nouvelle Vague, meg a Dub Pistols is! Szóval......:) Én kb. miattuk megyek ki! Egyébként tudsz nyerni jegyeket is több helyen Wolverine!! Tudod, a remény hal meg utoljára! :) :)) :)) :))

(#68) marványka válasza Wolverine (#65) üzenetére


marványka
csendes tag

Megvan, itt lehet rá nyerni:
http://www.tefilmedtenyarad.hu

Csak vmi filmet kell készíteni hozzá és 3 kategóriában nyerhetsz.

(#69) glutamin


glutamin
őstag

Nincs valami nagy mozgolódás itt? ennyire nem érdekel senkit ez a rendezvény?

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#70) zolynet


zolynet
addikt

holnapig eldöntöm h csak csütörtökre megyek le, Underworld-re vagy 4napra és akkor ereszdel de nagyon dúlván :D ... lehet 1nap után elkap a gépszíj és csak szidnám magam h mi a túróért nem vettem 4naposat, effelé hajlok, fullosra .... legutóbb 2000ben fesztiváloztam a Szigeten 3napot :B

Life is too short to stay stock!

(#71) Valty


Valty
aktív tag

Minden Bérlet elkelt: [link] :Y

Már csak napijegyek lesznek

(#72) zolynet válasza Valty (#71) üzenetére


zolynet
addikt

pénteken 1órás sor után de csak megvettem a bérletet, remélem megérte a várakozás

Life is too short to stay stock!

(#73) glutamin válasza Valty (#71) üzenetére


glutamin
őstag

Na ez hamar megvolt. Gondolom mindenki még a kedvezményes áron akart hozzájutni. Mostantól pedig aktiválják magukat a nepperek. Kinek kő bérlet 40-ér?

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#74) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Jól lecsúsztunk a bérletről, még mindig várunk a vip jegyekre :N
Ha nem kapjuk meg drága mulatság lesz az a 4 nap.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#75) Borify Péter válasza BITBOYS (#74) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

hát igen..valóban elég drága...nekem is:(
de megéri:)
max nem eszek egy darabig:DD

(#76) zolynet


zolynet
addikt

És Te készülsz már? :D

Life is too short to stay stock!

(#77) sniper elite


sniper elite
senior tag

Egyik haverom lehet nem tud kimenni a Soundra, legalább is most eléggé elvan a munkájával! Ha felszabadulna a bérlete és valakit érdekelne akkor majd segítek neki itt eladni, biztosabbat majd csak kb 1 hét múlva tudok mondani!

(#78) BITBOYS válasza sniper elite (#77) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szuper!
Lehet lesz aki él majd az ajánlattal :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#79) orkester


orkester
senior tag

Sziasztok!
Mi is megyünk 4en 1 napra ha minden jól megy. Aki tavaly volt...milyen árakkal kell számolni? Sör, kaja, ilyesmi.
Ha valakinek van olcsón napijegye keressen meg privátban. ;)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#80) setherian


setherian
tag

azért a felhozatalba Röyksopp is említésre méltó! mindez természetesen Moby! és Kraftwerk! mellé :))
szűkös lesz a nyár részünkről, de lehet BSdal pótoljuk a nagy részét. nem akarok festeni ördögöt, de hogy ekkora nevek lesznek egy színpadra, egymás után "lezavarva".... hát remélem jól összerakják és ne kelljen azt mondanunk, hogy inkább egyikőjük koncertjéért fizettem volna annyit.

(#81) Dany007 válasza Oliverda (#50) üzenetére


Dany007
veterán

Most nézem 12 rugó egy napi jegy? :Y
Überdurva...
Az két embernek már egy félhavi fizetés, utazással, meg fogyasztással együtt... : o
De ahogy látom a bérletek már elfogytak... Láttam egy hirdetést 40 rongyért árulta a srác, gondolom jócskán kedvezményesen... Hát nemsemmi.
Fiatalabb koromban voltam párszor Szigeten. 3x asszem. Élménynek megéri. De egy hetet nemtudnék kibírni ott.
Soundon még nem voltam, nem is leszek, de kiváncsi lennék ott is hasonlóak-e a körülmények, mint a Szigeten szokott lenni.
Ennyi pénzért... Inkább hozzáteszek egy kicsit, azt megyek a tengerpartra süttetni a hasamat allinclusivebe...

(#82) sniper elite válasza BITBOYS (#78) üzenetére


sniper elite
senior tag

Hát akit érdekel egy Balaton Sound Bérlet az írjon nekem privit, mivel amint már írtam van egy haverom aki megszabadul a sajátjától, előre mondom én csak segítek eladni! 90%ban biztos hogy megválik tőle,árat püban mondok akit érdekel,szóval aki 1 bérletre van kiéhezve annak hajrá! :)

(#83) BITBOYS válasza sniper elite (#82) üzenetére


BITBOYS
addikt

Köszönöm, de még mindig a helybetopogás megy :N
Kellene egy napi bontás a fellépőkről...egyszerűen nem jön be a sziget erre vonatkozó oldala :(

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#84) Fercsa válasza BITBOYS (#83) üzenetére


Fercsa
senior tag

be akartam masolni ,de eleg zagyva lett..
probalgasd, idovel csak bejon :U

[ Szerkesztve ]

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#85) Valty válasza BITBOYS (#83) üzenetére


Valty
aktív tag

Esetleg ha így megfelel:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#86) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Köszi srácok a segítséget.
Beraktam a linket, remélem így már könnyebben megtekinthető.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#87) wazy válasza orkester (#79) üzenetére


wazy
csendes tag

Hali!

Tavaly 400 volt a 0,4l korsó Heineken, valamivel drágább a dobozos. Idén sztem simán 450 vagy fölötte lesz az ár. Felesek 600-800 körül, Jim Beam-kóla 1200. Kajából volt lángos 400 körül, gyros 900tól. Szóval vastagon kell "öltözni". Volt a vasútállomásnál egy nagyobb bolt, ott volt elég sok minden, naponta többször hozták az árut, persze mindennek felvitték az árát arra pár napra 20%-al. Volt egy közelebbi bolt is, de az úgy nézett ki mint egy román abc '90ben. Egyszóval teljesen üres, lerabolt.
Volt még a kemping részben valami zsömle-kakaós csiga-tej-ásványvíz dimenzión korlátozott boltféle is, igen borsos árakkal.

Amúgy rengeteg toi-toi van, naponta 2x takarítják, nem a sziget színvonala. Zuhanyzóból volt nagyon kevés.

Jó lesz nagyon, csak azt sajnálom hogy a thievery corporation lemondta.
Én ott leszek, az biztos! :DD

(#88) Valty


Valty
aktív tag

Hm...Groove Armada helyetti fellépő még mindig nincs, kíváncsi vagyok,ki lesz helyette :)

(#89) orkester válasza wazy (#87) üzenetére


orkester
senior tag

:R

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#90) Surda


Surda
tag

Sziasztok!

Én csak a Kraftwerk miatt mennék, de ennyi pénzért nem megyek be.

Mennyire lehet kintről hallgatózni?:)

A garancia meg... ha a címke meg...

(#91) Valty


Valty
aktív tag

Nah...jegyek elkészítve,sörök behűtve, holnap délután 2kor start...
8 óra utazás yeah... :))

(#92) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Holnap indul a mandula :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#93) sniper elite


sniper elite
senior tag

Akinek kell bérlet, az priviben szóljon, 25k-ért eladó!

(#94) BITBOYS válasza sniper elite (#93) üzenetére


BITBOYS
addikt

Még nem tudom biztosra mondani, de holnap 14:00-ig kiderül :R

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#95) zolynet


zolynet
addikt

Bolondember-rel voltam 4napot, leírhatatlan élmény
4 nap ~12koncerten, természetesen a legnagyobbakon ... BE-vel majd válogatunk képet és egy jófajta logout-ot is összeheftintünk remélhetőleg :K

Life is too short to stay stock!

(#96) Olcsi


Olcsi
senior tag

Hű...azért érdemes belolvasni ezekbe a kommentekbe! Igen magasröptű beszélgetések zajlanak! :DDD Már-már vicc, csak az a baj, hogy nem tudok nevetni rajta!

(#97) Valty


Valty
aktív tag

Atom nagy buli volt :C Oda és vissza b...tt a fesztivál :C
A pénteki idő kicsit rontott a hangulatunkon, de mivel csütörtök éjjel Carl Cox kiverte belőlünk a sz*rt is, így legalább nyugodtan tudtunk aludni :))

Jövőre ugyanott :R

[ Szerkesztve ]

(#98) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Nagyon nagy volt :C Moby volt a legjobb, bungie jumping meglepően laza árazást kapott :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#99) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Most látom, hogy volt Kraftwerk... na jellemző a szerencsémre, már jópár éve meg akarom őket nézni aztán mindig lemaradok. Mikor épp Aucklandben voltam, pont erre jártak de épp pénzem nem volt erre, most meg Mo-on voltak, oda meg drága lett volna a repjegy :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#100) BITBOYS válasza kraftxld (#99) üzenetére


BITBOYS
addikt

Bezonyám, én is lemaradtam róla. Haveromék -nem ismerik Kraftwerket- viszont megnézték és áradoztak, hogy mennyire jó volt. Sajna ez van, így jártunk.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.