Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) puttputt


puttputt
őstag

A példa tetszik a legjobban. :) Meg persze az ötlet a felajánlásra...
Viszont, "azzal" a krémessel lehetne is mit kezdeni a "szervírozás" után... :))
Hajrá.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#2) biker válasza puttputt (#1) üzenetére


biker
nagyúr

gondolkoztam a "költsd gyógyszerre" jellegű válaszon, de rájöttem, az nem lenne a legszebb, ez inkább :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) puttputt válasza biker (#2) üzenetére


puttputt
őstag

Valóban. Ez sokkal humánusabb és még válaszolhatnak is rá...
Ma egy nagyobb jellegű szerverrel veszekedtem épp emilben - törölték egy fél éve ott lévő, "vizet nem zavaró" könyvtáramat... Nagyon berágtam, de jól látod, ma én is pont ezt tapasztaltam:
Nagyvállalatokkal szemben csak ez a stílus a megengedhető..., mert egyébként fix, hogy levegőnek néznek.
Remélhetőleg, lesz foganatja az efféle "összefogásoknak".

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Wow, nagyon szép felajánlás, tetszik az ötlet - bár nem vagyok T-s szóval ez engem nem érint. Viszont van egy olyan érzésem, hogy ha jótékonyságra ajánlanák fel az ötletet, az kapna némi reklámot kissé megszépítve és gyönyörűen a saját fényezésükre fordítanák. Mindegy, a cél megér ennyit. Kíváncsi vagyok, hogy fognak-e raagálni a levélre :K

(#5) Psychonaut válasza Szten Márs (#4) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, még ha el is éri a célját, a hírműsorokban az lesz benne, hogy a T-Mobile több millió forintot ajánlott fel XY kiemelten közhasznú alapítványnak.

Ennek ellenére támogatom az elképzelést, nagyon szép gesztus.

(#6) biker válasza Szten Márs (#4) üzenetére


biker
nagyúr

remélem ők is így gondolják

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) nyunyu


nyunyu
félisten

Plane, hogy a 10 ingyen percet csak halozaton belul, szigoruan karacsony es szilveszter kozott veheted igenybe. :DDD

Szoval vakitjak a parasztokat az ingyen alamizsnaval.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8) biker válasza nyunyu (#7) üzenetére


biker
nagyúr

igen, a példám úgy lett volna jó, hogy a Trófeában hoznak egy krémest, amit csak helyben 3 perc alatt ehetek meg, nem pedig amikor akarom :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) tope


tope
addikt

Ötlet nem rossz, ez inkább mehetne körlevélbe, "spam"ként, mint a többi marhaság.

(#10) ollie


ollie
MODERÁTOR

(#11) biker válasza ollie (#10) üzenetére


biker
nagyúr

Igen, oda is elküldtem :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) localhost válasza biker (#11) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az rendben, de én ONNAN találtam IDE :))

//localhost pannonos, tehát sikeres ember nem lehet :))//

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13) biker válasza localhost (#12) üzenetére


biker
nagyúr

de lehet sikeres, viszont csakis Batz papucsban :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14) kissthomas


kissthomas
csendes tag

Az ötlet télleg kedves, a T-s cucc szánalmas, főleg hugy ugye Pénteken megint leállások voltak, és nem csak Észak-Budán, hanem a nyugati környékén is érzékelhető volt... Viszont a dolognak akár foganatja is lehet, ugyanis cégünk kapcsolatban áll a Tré-vel és náluk bevett szokás hogy a vezetők idióta "kariaji"-ja helyett egy emléklapot küldenek, miszerint az ajándék öszegét inkább elutalták X Y jótékonysági intézménynek. Az egyetlen probléma ezzel sztem az emberi gyarlóság, ugyanis ha ezt bevállalná a T tuti lenne egy halom idióda aki (feltehetően dominós vagy 300 éves csomagja van mert annyira érdekli) lázadna az ő 10 ingyen percéért :) Amúgy hálózaton belüli percdíj 10Ft alatt megszerezhető egyszerű nagyvállalati ügyfélként, nagyker forgalomban a hálózatok között sincs több 18ft-nál ,ráadásul asszem hatóság látal szabályozott lesz már az is, szal legjobb esetben is 180 Ft-okról beszélünk. De sok kicsi sokra megy, hajrá a kezdeményezésnek ;)

ThomaS

(#15) Thunderzolee

Írd be a cikkbe itt is, meg ott is az e-mail címet ahová küldeni kell.

Sokan emiatt nem fogják elküldeni.
Készen kell tálalni az ilyet. :K Tood, copy paste és már megy is..
Utána kiteszem üzenőfalakra is, had terjedjen. :C

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Korrekt, remélem sikerül. Ott jobb helyen lenne a pénz, mint a szinte semmit nem érő 10 ingyenes perc.

(#17) biker válasza Thunderzolee (#15) üzenetére


biker
nagyúr

ugyfelszolgalat@t-mobile.hu

de azért berakom oda is, bár azt gondoltam, ez nem gond :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#18) brownus


brownus
veterán

nem hülyeség, itthon mindenkit baszogatni kell mindenért, akiktől szolgáltatást veszel, legyen az bármi. hogy legyen nyoma.

aztán egyszer megérjük azt is, hogy az ügyfél lesz az első...

(#19) Thunderzolee válasza localhost (#12) üzenetére

Jó reklám a Logoutnak. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#20) Thunderzolee

Na, el is küldtem. "Boldog Karácsonyt!" írtam a tárgyhoz.. :DDD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#21) puttputt válasza Thunderzolee (#20) üzenetére


puttputt
őstag

Ők sem fogják megnyitni (rögtön törlik), mint ahogy mi sem az Övéket (SMS-eik). ;] :DDD

Reklám a Logoutnak? De még milyen. A "puruttyán" és egyéb más sokak által látogatott lapokon is "vendégeskedett" nemrég több Logout-cikk. :U :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#22) Móci


Móci
addikt

A laza kihagyás miatt szerintem nem levelet érdemelnének, hanem pár jól megfizetett, erős, marcona verőlegényt vascsövekkel felszerelve. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23) P00By


P00By
nagyúr

Én átaludtam ezt az egészet :D Először a tv-ben hallottam, leállás volt :)

(#24) sbazsi


sbazsi
veterán

A T-mobile által felajánlott tíz perc kb annyit ér, mintha szűz kismamáknak ajánlották volna fel...

(#25) #25954560


#25954560
törölt tag

ez azert nem fog menni, mert az o felajanlasuk nekik nem kerul semmibe. ellenben ha konkretan penzt kene elutalniuk, az meg igen.
a leallas pedig nem tervezett volt. karbantartas mindig 'maintenance window'-ban tortenik, tehat a legkevesbe forgalmas idopontokban, csak most a hiba nem rogton jott elo.

(#26) biker válasza #25954560 (#25) üzenetére


biker
nagyúr

tervezett leállás volt, éjjel kezdték, mint standard szoftverfrissítés, csak egy szar szoftvert toltak fel, miből ez lett.

de a lényegen nem változtat, akármikor esik ki a szolgáltatás, ha tervezett, előre köteles szólni, mint ahogy a netszolgáltatók, hostolók is szólnak előre.
és ha én épp amerikába akarok konferenciabeszélgetni? akkor épp nem érdekel, hogy éjjel kevesen telefonálnak, és ezért szerintük ki lehet húzni a kábelt, mert engem akkor épp zavar, ha nem tudok róla előre.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#27) puttputt válasza biker (#26) üzenetére


puttputt
őstag

A Digi ugyanez... Nagyon meg vagyok velük elégedve, nem is köpködök annyira, de:
Leálltak de. 9-től du. közepéig, gondolván, hogy akkor úgyis mindenki munkában/suliban van, nyugodtan ügyködhetnek. Persze, a szokásos; "majd az ügyfél úgyis magától észreveszi" stílusban.
Felhívtam poénból az ügyfélszolgálatot, s megkérdeztem, hogy a viharos időjárásnak köszönhető-e, hogy nincs net és alig látszik a kép a TV-ben és lesz-e hasonló.
Persze a pali is hasonlóan komolyan reagált le. :DDD Szegény, kicsit droidnak tűnt..., gondolom kapott már aznap pár száz telefont.
(Kábelnet...)
Kiderült azonban az is, hogy szintén tervezett leállásuk volt.
Miért nem képesek előre jelezni? Magukat is megóvnák csomó mindentől.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#28) Thunderzolee

Üdv!

Már elég régi sztori ez, de most nézegettem a leveleim, és a T-mobile válasz e-mailt írt.. Mármint mivel elküldtem nekik én is ezt a felajánlós írást..

Azért ez vicces. :C

Persze megmagyarázzák benne, h ők mindent megtettek az ügyfelekért. Hát komoylan, ennyi eszük van?
A Kutyát nem érdekli a válaszlevelük.. :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#29) biker válasza Thunderzolee (#28) üzenetére


biker
nagyúr

En nem kaptam valaszt :(
Pedig kotelesseguk lett volna valaszolni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30) Thunderzolee válasza biker (#29) üzenetére

Mindkét e-mail címemre jött válasz..

Pedig nincs is T-moblios előfizetésem.. :N

Tessék, ez az:

Tisztelt Thunder Zoltán, kedves Előfizetőnk!

Amint azt a hivatalos sajtóközleményben is jelezte vállalatunk, a december 4-i probléma kapcsán a Magyar Telekom Nyrt. a fenti helyzetben minden szükséges lépést megtett. A hiba észlelését követően annak javítása azonnal megkezdődött, amelynek eredményeként a szolgáltatás délután fél 4-re az ország egész területén helyreállt. Sajnáljuk, azonban a hirtelen fellépő technikai problémát nem állt módunkban előre jelezni, azonban ügyfeleinket több fórumon értesítettük az alábbiakról is:

Tájékoztatjuk, hogy a karbantartási munkálatok miatt a mobil hálózat működése bizonytalan. Kérjük, mobil irányba indított hívását készüléke ki- majd visszakapcsolását követően, ismételje meg! Megértését köszönjük!"

Emellett természetesen a hálózati hibából eredő kötelezettségeit is megvizsgálta társaságunk. A mobiltelefonok napjaink nélkülözhetetlen velejárói, így természetesen megértjük, hogy kiesésük bosszúságot jelent. A kialakult helyzetet őszintén sajnáljuk, azonban a vonatkozó törvényi és szerződéses rendelkezések alapján jóváírást vagy kártérítést nem tudunk biztosítani. Őszintén sajnáljuk, amennyiben a felajánlott kompenzációt nem érzi megfelelőnek, azonban ettől eltérni nincs lehetőségünk! Megértését köszönjük!

Tisztelt Ügyfelünk! Felhívjuk figyelmét, hogy 2010. január 16-án 0 órától megszűnik az egy hálózaton belüli hét számjegyes hívás lehetősége. A mobiltelefonszámokat ezt követően már csak a teljes formátum (+ karakter, országkód, hálózatkijelölő szám, előfizetői szám; vagy belföldi előtét, hálózatkijelölő szám, előfizetői szám) tárcsázásával lehet hívni. Pl.: +36302345678 vagy 06302345678.

További információt http://t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/tarcsazzon_36 internet oldalunkon olvashat.

Reméljük azonban, hogy válaszunkat megértéssel fogadja, és jövőben is bizalommal fordul hozzánk kérése, kérdése esetén!

Üdvözlettel:

Mayer Mónika

levelezési képviselő

T-Mobile

Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Székhely: 1013 Budapest, Krisztina krt. 55.
Cégjegyzékszám: bejegyezve a Fővárosi Bíróság mint Cégbíróságon Cg. 01-10-041928 szám alatt

Amennyiben vizsgálatunk eredményével nem ért egyet, módjában áll panaszával vállalatunk felügyeleti szervéhez, a Nemzeti Hírközlési Hatóság Hivatalához (1525 Budapest, Pf. 75), a Budapesti Békéltető Testülethez (1253 Budapest, Pf. 10), illetve a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság Közép-magyarországi Felügyelőségéhez (1364 Budapest, Pf. 144) fordulni.

----- Eredeti üzenet -----

Innenttől meg az én üzenetem van...

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#31) biker válasza Thunderzolee (#30) üzenetére


biker
nagyúr

már én is megkaptam :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#32) localhost válasza biker (#31) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És kiteheted az ablakba, vagy kitöröl.....

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#33) Dany007 válasza Thunderzolee (#30) üzenetére


Dany007
veterán

"Tisztelt Thunder Zoltán, kedves Előfizetőnk!"

Neked tényleg ez a rendes neved? :DD

(#34) localhost válasza Dany007 (#33) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én elhiszem! :K
Nekem is 127.0.0.1 van a személyimben!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#35) biker válasza localhost (#32) üzenetére


biker
nagyúr

kb. bár törölni TFT-vel nehéz :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.