Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Ez azért elég durva. Lehet, hogy viccesen fogod fel, de biztos azért te is elgondolkodtál a dolgokon, mivan ha nem egy piti kis senkiházi próbálkozik...
Aki, mondjuk nem azért tör be éjjel mert bízik abban, hogy nem ébredtek fel, hanem azért mert egyszerűen nem zavarja a dolog... =/
Én is úgy vagyok vele, mint sokan, az én házam az én váram... Engem nem érdekelnének a következmények, vagy agyonütném az ilyet, vagy leszúrnám gondolkodás nélkül... Persze ha adja a lehetőség.

Mondjuk én v.színűleg panelban, vagy panel szerű tégla, tömbházban fogok lakni. Ergo csak egyetlen bejárat van. Amit azért jól be lehet védeni.
Arra is gondoltam, hogy tervezek egy kamu céglogot. És kiteszek egy matricát, hogy "a lakás XY lakásvédelemmel van ellátva, illetéktelen behatolás esetén felelősséget sem a cég sem a tulajdonos nem vállal"
Vagy valami hasonlót, hátha lenne elrettentő ereje.

Ugyebár gyerekként sokat bóklásztunk a Balaton parti kertes házak között. Néha át is másztunk / mentünk egyen, hogy gyorsabban elérjük az erdőt, ne kelljen kerülni... De az olyat, ahol ki volt rakva a harapós kutya tábla messziről elkerültük :)

Szal nemtom, valamit ki kell találni. Tényleg elég buta lehetett ha éjjel akart betörni, amikor mindenki otthon van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.