Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ez a Microsoft Arc Touch Mouse nagyon király egér, csak hát 70dollár :O

PS4

(#2) ThodEE válasza mrhitoshi (#1) üzenetére


ThodEE
őstag

Hangszórós, ez fááááááj :DDD :DDD :Y :Y :Y

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#3) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A Microsoft Cosmic mintájú egere nagyon bejön, utána is nézek mennyi az annyi.

Mod: októberben jelenik meg, leülök, 1-es...

[ Szerkesztve ]

(#4) Sicilian


Sicilian
addikt

Asus WX-Lamborghini, ez állat :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#5) lujó55 válasza mrhitoshi (#1) üzenetére


lujó55
őstag

Jó ötlet, de nem értem a működését! Ha úgy működik, mint a műpénisz, hogy úgy hajlítod ahogy akarod és úgy marad, az gáz, mert erő hatására is alakul, tehát nagy játékot ne várjunk tőle. (Ja, az enyém még jól működik, nekem nincs olyan... :N )

(#6) blattida


blattida
nagyúr

Ez az 1000000-ós szám biztos, hogy stimmel? 19 év alatt nem egy nagy teljesítmény... :N

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Stealth nem rossz, egy hanyatt egér nélkűli kicsi változat sem lenne rossz, az ára durva...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#8) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Wazze! Ez a Stealth KYBX-400 majdnem 700 dollár?
Ez egy vicc! Mellesleg marha ronda is.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#9) BlooD eYe válasza blattida (#6) üzenetére


BlooD eYe
csendes tag

100 millió egérről van szó. :W
Az már valami :DD

Aki fittyet hány, a fittyet evett?

(#10) Abu85 válasza blattida (#6) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Köszi. :R Ezért majd a kolléga feje fog hullani. :))

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#11) nyunyu


nyunyu
félisten

A termék két AAA elemmel üzemel, ami a gyártó elmondása szerint hat hónapra elegendő energiát biztosít.

Oszd el kettovel, az mar realisabb.

Explorer Mouse-ra 3 hetet irnak, ehhez kepest 10 napig birta egy toltessel napi ~8 oran at nyuzva.

A Stealth egy ellenálló billentyűzetet tervezett. A rozsdamentes acélburkolatba zárt KYBX-400-nak nem árt a por, se a víz, így kültéri használatra is megfelel. A billentyű-világításos klaviatúra mellett egy 800 dpi-s felbontású érzékelővel ellátott 38 mm-es trackball is helyet kapott. A számítógéphez USB kábelen csatlakozik, listaára pedig 695 dollár.

Nem gyenge az arfekvese.

Ahhoz kepest, hogy 150$-ert kapsz vizallo programozhato billzetet, gombonkent 3 millio leutes elettartammal, igaz az muanyag verzio, atomeromuvekbe es komoly ipari letesitmenyekbe szant acel valtozatot nem tudom mennyiert merik az ukranok.

Igaz ezeken nincs hattervilagitas, meg a QWERTZ raprogramozasa is bajos a negyzetracsos gombelrendezes miatt, de sebaj. :DDD
Viszont 4 kulonbozo kiosztasod lehet egyszerre raprogramozva, amik kozott gyorsgombbal tudsz valtani, ergo van 124x4 szabadon programozhato gombod.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12) zazahoho


zazahoho
őstag

Microsoft Arc Touch Mouse jól néz ki ,de kétlem,hogy hosszú távon kényelmes lenne :U ,bár nem is erre tervezték

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#13) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Ez az asus egér bűnronda, akárcsak a 700 dodós klavi. Néhány dizájnert felakasztanék:D

(#14) sanzi89


sanzi89
addikt

A Genius gyárt pár értelmes dolgot, de egeret még 1db normálisat nem láttam tőlük. :(

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#15) daru


daru
tag

ha bele gondolok,ennyi pénzért arannyal is burkolhatták volna,azt a billentyűzetet..lehet hogy úgy tetszene,,,,igy nagyon ronda

06 30/366-57 90

(#16) Morden24 válasza zazahoho (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az Arc-ról kényelem szempontjából ódákat zengtek a használói és a review-k, szóval kétlem, hogy ezzel gondok lennének.

Én pont azért nem vettem egyelőre semmilyen egeret a notihoz, mert megvárom az Arc Touch-ot :K

Egyébként amazon.co.uk-n október 11-es megjelenés van kint.

Sectumsempra - For Enemies

(#17) Krystal_s


Krystal_s
addikt

sziasztok. ma vettem egy HP wifis egeret. minden ok vele, de a windows betöltése kb kétszer annyi ideig tart, mint előtte. mi okozhatja ? a wifi ? keresgéltem a neten és itt a többi fórumban is, de csak Ezt találtam szinte ua a hiba ,de az illető nem kapott választ. :U

(#18) #06658560 válasza zazahoho (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

Amikor tapiztam kényelmesnek tűnt, így nem félnék tőke.

(#19) Findzs


Findzs
addikt

nem semmi a stealth bill ára
nincs elírva ? :))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#20) daru válasza Findzs (#19) üzenetére


daru
tag

szerintem nincs...

06 30/366-57 90

(#21) daru válasza Findzs (#19) üzenetére


daru
tag

kb 150.000 ft,,és még csúnya is :W

06 30/366-57 90

(#22) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A Microsoft Arc Touch Mouse elég érdekesnek tűnik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.