Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Na de hol vannak az eredmények? :))

Miért pont a suse van fent?

(#2) berusbacsi válasza Krugszvele (#1) üzenetére


berusbacsi
junior tag

Bocs, még variáltam utólag...

Berus [Devuan GNU/Linux 5]

(#3) salaud


salaud
aktív tag

Volt némi időm eme csodás napon, úgyhogy futtattam párat én is. Edge nincs fent linuxon, windows-ról is örülnék ha le lehetne simán szedni, viszont fent van a Gnome Web, így azt futtattam. A ffox, chrome, vivaldi mind belakott profilos, kiegészítőkkel megpakolt.


Firefox


Chrome

Vivaldi

Web

A web fura eredménye miatt kétszer is lefuttattam a tesztet azért látható két kép. Mindazonáltal a böngésző használhatóságát nem tükrözi a pontszám, a web teljesen jól használható, a firefox pedig a legjobban működő böngésző, a chrome és a vivaldi pedig hosszú távon agyfaszt okoz.

[ Szerkesztve ]

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Opera One-t nézzétek meg még linuxon, ha tehetitek. Win11 alatt nálam az lett az abszolút nyerő sebességben, mikor legutóbb teszteltem.

(#5) salaud


salaud
aktív tag

Felcsaptam ezt a Thronium-ot, rászinkronizáltam a google chrome fiókot, majd mértem vele is egyet.

Nem vagyok elájulva.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#6) berusbacsi válasza Fred23 (#4) üzenetére


berusbacsi
junior tag

A teszt alanya a One volt.

Amúgy a LastPass kiegészítő rontja le az eredményt a Speedometer alatt...

Berus [Devuan GNU/Linux 5]

(#7) Fred23 válasza berusbacsi (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

És tényleg, most nézem nagyban a képeket. Számomra megtévesztő volt kissé az egyszerű Opera kifejezés, mert droidon például még nincs is Opera One, csak Opera.

(#8) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Fura az Edge. Kellett melóban használnom Linuxon, és érzésre lassabb volt a Chromiumnál. Mondjuk ami futott benne, az meg bármit lezabált, bármilyen böngészdében, szóval... :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) R3ap3r


R3ap3r
csendes tag

Bocs, nem linux, de viszonyításnak hátha használható: Win11, firefox:


Tényleg a lastpass lassíthat atom módon, mert a chrome, ahol nincs fenn, gyorsabb (de csak az egyik...):


[ Szerkesztve ]

R3ap3r

(#10) ergoGnomik


ergoGnomik
tag

Óriási ez a Fiat 124/Zsiguli sebességmérő utánérzés! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.