Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#300) TTomax válasza Kansas (#295) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem nem fáj semmi,de maradjunk a tényeknél 449 dolcsi az 449font (aka 500euro,mert ugye az MSRP az USA ár netto) ami a bloweres,erre jön az 50-100font custom sarc meg egy kis magyar különadó.Olyan simán lesz 180K a jobb custom XT mint a sicc,nem tudom te mire számolsz de jól el vagy tévedve már ne haragudj,vagy te azt gondoltad custom XT kapsz majd szeptemberben 130ért?Senki nem mondta hogy a navi jobban fogna avulni mint a 2070 csak TE de már harmadjára,és azért mert nem érted amit irtam.500euroért a 2070 már 8hónapja a gépedben tudhatnád,és mire következő konzol gen jön két év felett lenne a lifetime,ami hónapokra lebontva sokkal kisebb bukás mint most egy navi.

És akkor most hagyjuk rá ezt a beszélgetést,mert az ilyen hozzászólások hogy "mi fáj" meg hasonlóak rendkívül méltánytalan és színvonalon aluli,majd két hónap múlva amikor lesz kinn custom XT,és nem 130-ért örömmel olvasnák egy "mea culpa-t".Söt már akkor is jöhet ha 130ért alap se lesz bloweresböl nem hogy XT.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.